زن دریچه سه جوجه اردک از تخم مرغ های خریداری شده در Waitrose

یک زن در هرتفوردشایر اتحاد انقلابي سه جوجه اردک از تخم مرغ های خریداری شده در Waitrose.

Charli Lello, 29 خرید کلارنس دادگاه Braddock سفیده اردک تخم مرغ پس از تماشای یک ویدیو در Facebook کسی تخم بلدرچین تخم مرغ از یک سوپر مارکت.

“در حالی که من در Waitrose من دیدم اردک تخم مرغ و فکر کردم شاید آنها کار می کنند نیز هست” او به بی بی سی گفت.

Ms Lello اخیرا furloughed از نقش خود به عنوان دستیار مدیر در یک فروشگاه و فکر تلاش برای تخم تخم مرغ می تواند یک راه خوب برای تصویب آن زمان است.

“من خیلی هیجان زده بود برای آنها را به تخم گذاشتن اما من هنوز هم تا به حال در پشت ذهن من است که این سوپر مارکت تخم مرغ,” او اضافه شده است.

Ms Lello توضیح داد که او تردید تخم مرغ خواهد هچ.

“آنها شده اند جمع آوری شده bashed در اطراف در یک کامیون تحویل و سپس لرزاند اطراف بر روی یک چرخ بر روی یک قفسه برداشت و پایین قرار داده و توسط چه کسی می داند که چگونه بسیاری از مردم به طوری که آنها هنوز هم ممکن است تمام راه رفتن نیست.”

اما تنها یک ماه پس از قرار دادن تخم مرغ ها را در یک انکوباتور, Ms Lello متوجه شده است که تخم مرغ شد و شروع به تخم گذاشتن.

او نام سه ducklings بوق جوانه زدن و Meep و توصیف آنها به عنوان “ژله توپ کمی از کرک”.

“تنها دلیل من می توانید سعی کنید چون من در حال حاضر furloughed و هم به بالا بردن آنها به سن که در آن آنها نیاز نیست که من در تمام طول روز. تحت شرایط عادی به آن نمی شده اند ممکن است و یا عادلانه در آنها” Ms Lello گفت.

یک سخنگوی کلارنس دادگاه مزارع به بی بی سی گفت: “این یک شاهکار قابل ملاحظه ای باریک شانس که یک جوجه اردک انقلابي شده. اما ما اذعان دارند که آن را غیر ممکن نیست.”

یک سخنگوی Waitrose اضافه شده است که بارور شدن تخم مرغ ها امن برای خوردن و “کاملا غیر قابل تشخیص” از تخم مرغ معمولی مگر اینکه آنها را بارور میشوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>