گرگ ها در مقابل کریستال پالاس جریان زندگی: چگونه به تماشای لیگ برتر ثابت آنلاین و تلویزیون امشب

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

گرگ ها در زمان کنترل اروپایی خود سرنوشت و اضافه شده به کریستال پالاس بدبختی با یک روال 2-0 برنده در Molineux.

دانیل Podence اولین گل برای باشگاه و جانی را پایین اعتصاب مسجل پیروزی پیش از لیگ برتر را به آخر در روز یکشنبه. سه امتیاز را در چلسی خواهد مهر و موم مکان ششم و بیستم لیگ برتر فوتبال در فصل آینده.

نونو اسپیریتو سانتو طرف باقی می ماند و در این سال را به رقابت و میزبانی Olympiacos در 6 اوت پس کشیده 1-1 در یونان در ماه مارس با فاتحان رو به یک چهارم نهایی برابر رم یا سویا در آلمان در ماه آینده.

اما گذشته از یک لحظه از سحر و جادو از جاو Moutinho که کمک در راه اندازی Podence گرگ موفق به رسیدن به مایع خود را بهترین در برابر کاخ.

عقاب با جف Schlupp از دست رفته خود را به بهترین شانس پژمرده پس از رفتن را از پشت و روی هاجسون را به سمت تضعیف به یک هفتمین شکست مستقیم. آنها را برابر با یک باشگاه-رکورد دست دادن رگه اگر آنها مورد ضرب و شتم در خانه تاتنهام در روز یکشنبه با تاتنهام آماده به تهدید گرگ ها' گرفتن در ششم.

این قابل بحث است که چه مقدار از یک قسمت و شانس و فناوری در کاخ رنجور اجرا از ضرر و زیان که شامل فقط دو گل. آنها تا به حال احساس آزرده و پس از 2-0 معکوس در برابر منچستر یونایتد را تکذیب کرد یک پنالتی و پس از آن شاهد اردن Ayew هدف رد ور.

اما با شکست برنلی و capitulations در لستر و استون ویلا را ترک کرده اند آنها را به ناخواسته قطعه ای از تاریخچه باشگاه شده نهم در جدول یک بازی به راه اندازی مجدد.

در روز دوشنبه وجود دارد و حداقل یک نبوده از بازدید کنندگان در حال حاضر 14 برای شرکت باقی می ماند در برابر میزبان خود را حتی پس از از دست دادن Mamadou Sakho به آسیب پس از 23 دقیقه.

این کمک کرد که تنبل و درهم و برهم گرگ بودند در این مسابقه و عقاب های تلف خوب باز پس از 27 دقیقه.

Wilfried Zaha سریع پا یافت Schlupp اما گسترده مرد کشیده خود را به ضرب گلوله یک اینچ گسترده در خدمت به عنوان یک یادآوری به همین دلیل کاخ را تنها به ثمر رساند 30 لیگ اهداف این مدت است.

کاخ اردن Ayew در گرگ بال-بازگشت مت Doherty (PA)

بهترین گرگ ها می تواند جمع اوری شد Podence را بلند پروازانه و پا زدن های سقفی در حالی که آندروس تاونسند ضربه آزاد شد جمع آوری شده توسط Rui Patricio در انتهای دیگر.

اما کاخ بودند معماران خود سقوط چهار دقیقه قبل از استراحت.

گرگ شده بود بهترین دوم اما تاونسند را سست پاس موفق به پیدا کردن زاها و Moutinho مجازات آنها. خود ظریف تراشه چپ کاخ floundering و مت Doherty مسابقه روی پاس به صلیب برای Podence که راننده سرشونو تکون دادن در از محدوده نزدیک است.

هدف ضربه عقاب' اعتماد به نفس شکننده و به عنوان گرگ به آرامی بهبود آنها شروع به ایجاد شانس. Raul Jimenez شات منحرف و بیش از آدما ترائوره مرتبط با Podence 14 دقیقه پس از منقار اما رد شد توسط ویسنته Guaita.

ترائوره در حال تبدیل شدن بیشتر از یک تهدید و او به کمک گرگها' هدف دوم که پیچیده کردن بازی پس از 68 دقیقه است. جناح بولدوزر راه خود را از گذشته جیمز مک آرتور و Tyrick میچل و زمانی که Jimenez را miscued شات کاهش یافت و به جانی ، بال عقب تبدیل شده و اخراج در پایین از 12 متری.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن