گرگ ها در مقابل آرسنال زنده: نتیجه و واکنش از لیگ برتر ثابت امروز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 15 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

سمت چپ-عقب بال عقب, جناح راست, هافبک گلزن کننده. وجود دارد در طول شگفت انگیز افزایش زمانی که آن را به نظر می رسید هیچ نقش Bukayo Saka نمی تواند استاد. 18-year-old نشان دهنده اهمیت موضوع جدید در دراز مدت قرارداد او امضا این هفته در یک نقطه عطفی مناسبت برای او.

سه روز پس از امضا اولین معامله سودآور او گل اول خود را در لیگ هدف است. همراه با Alexandre Lacazette اواخر اعتصاب آن شکست در تشکیل تیم پروژه راه اندازی مجدد و دندانه دار شانس خود را از بالا به چهار یا پنج برساند.

گرگ به تنهایی در نمی انداختن یک نقطه و یا اذعان هدف تا زمانی که آنها مواجه می شوند Saka. لستر منچستر یونایتد و چلسی ممکن است لذت می برد و اعتصاب خود را. باکاری سانیا بود قطعا به دلیل این ممکن است به عنوان رتبه بهترین نتیجه از سلطنت خود را.

این نیاز به مقدار زیادی از دنده دفاع – همیشه آرسنال قدرت – اما شکودران مصطفی به ندرت نگاه کرد که قابل اعتماد است. با توجه به ارث Arteta مورد نیاز است به یک کیمیاگر. قطعا او نشان داد یک لمس طلایی با این جایگزین.

یک جایگزینی جو Willock راه اندازی دیگر Lacazette برای عقد هدف گرفته شده با استادانه تخصص او پس از اولین تماس را فعال کنید او را به جست و خیز گذشته کانر کودی.

Saka جشن قرار دادن آرسنال در مقابل گرگ ها (PA)

Lacazette ممکن است به زودی پروری به آرسنال گذشته است. تشویق برای آینده در یک مشکل فصل آمده است از Saka و Arteta. آرسنال سیاست های گذشته شکست خورده اند و جوانان در هر دو ستاره شرق و در زمین ارائه می دهد وعده.

Saka تامین کننده اغلب اما در زمان هدف خود را در سبک اعزام یک نیمه شلیک فراتر از Rui Patricio بعد از کیه Tierney صلیب آمد مت Doherty و سقوط به سادگی برای او. این یک راه برای اطمینان از که نیکولاس په په وجود ندارد به عنوان همسر خود رفت و به کار بود و نه از دست رفته است. زمستان وحی در پر پشت پر در سمت راست از سه به جای آن و با برخی از اثر.

منظور او این بود که برای یک بار آدما ترائوره بود upstaged توسط یکی دیگر از جناح حتی اگر گرگ' ساکن تهدید است نگه داشته هرگز به طور کامل آرام است. Emi مارتینز تا به حال به صرفه جویی از او را در چند ثانیه اول; جناح و Raul Jimenez باید ترکیبی برای 10 لیگ اهداف در حال حاضر در این فصل اما این نقش معکوس با مکزیک ارائه نافذ منتقل می کند.

روبن Neves تعطیل است توسط ادی Nketiah (گتی)

آرسنال به میدان فرستاد دو سمت چپ-پشت یک سیاست است که باعث می شود بیشتر حس کرد که در حال پخش است. مرکز پشت David Luiz شد و هنوز هم به اندازه کافی نگران به او را بکشید و جمع آوری احتیاط. دانستن Traore تهدید یک چیز است او توقف دیگری در دسترس نباشد و وقتی که او رسید گذشته Sead Kolasinac خود عبور بود به ریاست گسترده ای توسط یک غواصی Jimenez فقط به عنوان لیندر Dendoncker از دست رفته بود هدف از قبلی مرکز.

در حالی که آرسنال جان سالم به در دادگاه توسط Traore; برای یک بی پروا چند ثانیه آنها فکر آن را تا به حال به پایان رسید و با 35 دقیقه برای رفتن به زمانی که ترائوره شماره بالا آمد اما این یک اشتباه بود و Dendoncker شد و به جای آن جایگزین شده است. Diogo Jota آمد به گرگ حمله نیزه سه شاخه فرستاده ترائوره دو سرعت روشن و او را دیدم پاک کردن نوار با یک تراشه زمانی که او شاید باید به ثمر رساند.

اما آرسنال نشان داد دقت بیشتر در مقابل هدف. ادی Nketiah ترجیح داده بود به Lacazette در ابتدا و را شکسته اند, بن بست, اما فوق العاده صرفه جویی از Patricio چسبیده کردن بوت سمت چپ به لمس خود را به ضرب گلوله به پست. Lacazette نشان داد یک لیزر با دقت شوت او. و فقط شاید او هدایت آرسنال در حال حاضر تنها سه امتیاز پشت سر آنها را به رقابت برای لیگ قهرمانان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن