گرگ ها در مقابل آرسنال زنده: آخرین نمره اهداف و به روز رسانی از لیگ برتر ثابت امروز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 14 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

گرگ میزبان آرسنال در یک محوری بازی به تصمیم اروپا مکان در لیگ برتر است.

باکاری سانیا طرف باید به طور ناگهانی به زندگی می کنند در حالی که Nuno طرف هستند در یک موقعیت قوی تری برای رقیب برای بالا چهار پایان و صلاحیت برای لیگ قهرمانان.

اتلتیک بیلبائو فرم همچنان به تحت تاثیر قرار دادن با وجود عدم قطعیت در اطراف خود وضعیت قرارداد. دنبال به روز رسانی زنده از Molineux اینجا.

69 دقیقه: Moutinho طول می کشد تا ضربه آزاد میسازد و آن را برای Neves به اعتصاب یکی از محدوده. او می کند اما ضربه مسدود می شود.

66 دقیقه: Diogo Jota تلاش خود را به کار راه گذشته David Luiz و Xhaka اما دومی او به ارمغان می آورد پایین. ضربه آزاد به گرگ.

63 دقیقه: Jota باعث می شود یک اجرای خوب رو به جلو و توپ را در جعبه برای ترائوره که دارای سرعت بیشتر نسبت به میتلند-نیلز است و قادر به گرفتن در پشت. مارتینز می آید و خود را در خط سرعت و ترائوره تراشه های توپ بر او بلکه بر روی نوار. فرصت خوب از دست رفته است.

تبلیغات

60 دقیقه: یک ساعت رفته. آرسنال هنوز هم منجر شود اما گرگ قطعا معنادار. شما احساس می کنید آن را نمی خواهد طولانی تا زمانی که آنها شکستن درب یا تا زمانی که آرسنال با شتاب دوم روی ضد حمله.

SUBS

57 دقیقه: Diogo Jota جایگزین لیندر Dendoncker برای گرگ. Doherty می فرستد یک پرتاب بلند به جعبه این رهبری را به Neves که تلاش می کند برای پیدا کردن Doherty کردن گسترده اما او قرار می دهد توپ خارج از بازی است.

Tierney جایگزین میتلند-نیلز برای آرسنال است.

54 دقیقه: گرگ در حال گرفتن مقدار زیادی از شادی پایین سمت راست. این Doherty این زمان است که می شود به جلو و برنده یک گوشه سمت خانه.

تبلیغات

51 دقیقه: ترائوره انفجار گذشته Kolasinac در سمت راست و آتش سوزی یک صلیب به Jimenez. سدریک خم در Jimenez در جعبه قرار داده و او را خاموش می کند و به اندازه کافی به گرگ مهاجم heade توپ گسترده ای از هدف است.

48 mins: گرگ بسته توپ را به سرعت و کار آن را به ترائوره در سمت راست. او به ارمغان می آورد توپ به داخل جعبه و از آن می گذرد اما آرسنال دریافت آن روشن است. بهتر فوریت از گرگ.

نیمه دوم: آرسنال ما در جریان است. به عنوان آن می ایستد آنها حرکت می کند تا به هفتم در جدول شش امتیاز پشت سر منچستر یونایتد در چهارم.

تبلیغات

گرگ رفت و 448 دقیقه بدون اذعان یک گل در لیگ برتر است. Bukayo Saka است این بازیکن برای اولین بار به نمره در برابر آنها پس از Serge Aurier در 3-2 پیروزی گرگ ها در تاتنهام ورزشگاه در 1st مارس.

نیمی از زمان

45+2 دقیقه: یک atritional نیمه اول به پایان می آید با آرسنال برگزاری این مزیت است. من گفتم در شروع بازی اولین هدف می تواند بسیار مهم خواهد بود. گرگ ها را مجبور به تغییر خود gameplan در حال حاضر برای پیدا کردن یک اکولایزر که باید اجازه می دهد زرادخانه فضای بیشتری برای بازی در.

خواهیم دید که در نیمه دوم می شود در جریان است.

45 دقیقه: آرسنال را با سرب فقط قبل از نیمی از زمان. این نگاه بعید است اما یک پایان خوب از Saka قرار می دهد فشار بر روی گرگ. از نظر در اختیار داشتن زرادخانه شایسته در مقابل اما گرگ ها فقط در حال رشد را به بازی.

دو دقیقه اضافه شده به بازی قبل از شکستن.

تبلیغات

هدف!

43 دقیقه: هدف! گرگ 0 - 1 آرسنال - (Saka)

این دیگر از کجا? سدریک می فرستد تا توپ به بیلبائو که نقش آن را به سمت چپ برای Tierney. Tierney قرار می دهد در یک صلیب که منحرف به Saka. او را در انتظار در جعبه و توپ پرش ، او پیچد پای چپ خود را در اطراف توپ قرار می دهد و از آن گذشته Rui Patricio.

42 mins: ترائوره با استفاده از قدرت و سرعت خود را به پاس سه زرادخانه مدافعان قبل از کبللس به ارمغان می آورد او را در لبه جعبه. Saiss طول می کشد تا ضربه آزاد اما او بازدید از دیوار و توپ حلقه دور.

39 mins: گرگ شکستن سرعت به عنوان Doherty پخش توپ به Jimenez. ترائوره اجرا می شود پایین سمت چپ Jimenez توپ به ارمغان می آورد از طریق وسط و Doherty می شود رو به جلو در سمت راست. Jimenez آن ورقه را در جعبه برای Doherty اما Kolasinac بلوک عبور خود را.

تبلیغات

36 mins: Xhaka طرفداران یک توپ به داخل جعبه و در آن طول می کشد یک انحراف آن را به مسیر Nketiah. او شاخه های اولیه و تقریبا احمق دروازه بان در نزدیکی پست اما Rui Patricio کم می شود به آن فشار بر روی پست برای یک گوشه.

33 mins: Moutinho آتش سوزی یک ضربه آزاد به جعبه از جناح چپ اما Mustafi سر آن را دور. گرگ پشت توپ و شلاق آن را از سمت راست. Boly طرفداران آن را به جانی که شاخه های میکشد اما شوت او گسترده ای از مراتب پست.

30 دقیقه: ترائوره در Tierney دوباره و ضربه او را به صلیب به وسط جعبه. Dendoncker وجود دارد را به نفع خود هدر اما او آن را گسترده است.

تبلیغات

27 mins: اولین نوشیدنی شکستن گرفته شده است. این بازی است که هنوز به خارج از دنده اول. هر دو تیم نگاه تمایلی به بازی در هر خطرناک توپ به جلو است. من فکر می کنم ما دیده ایم یک اجرا در پشت از آدما ترائوره به عنوان آن است.

24 mins: Tierney اسلات توپ به پایین بال برای بیلبائو. Boly آهنگ های او و توقف عبور از آمدن به جعبه های منحرف آن را به صورت یک گوشه.

گوشه ای می آید و Doherty نتواند به پاک کردن آن را به درستی. بیلبائو جرقه بزند در توپ سست اما از آن بازدید Jimenez و پرش از جعبه.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای به روز رسانی به بار

هنگامی که این بازی ؟

گرگ ها در مقابل آرسنال امروز شنبه 4 جولای در 5.30 pm BST.

چگونه می توانم در تلویزیون است ؟

این بازی نشان داده خواهد شد زندگی در آسمان ورزش, لیگ برتر, آسمان, ورزشی, رویداد اصلی و Sky Sports HD فوق العاده به تمام Sky Sports مشتریان در بریتانیا است.

اگر شما یک آسمان مشتری شما می توانید یک NOWTV روز تصویب در اینجا به تماشای بدون اشتراک.

آیا من می توانم جریان بازی آنلاین ؟

تمام آسمان مشتریان می توانید به تماشای بازی زنده در آسمان رفتن برنامه یا Sky Go وب سایت.

پیش بینی

گرگ در فرم خوب با Raul Jimenez به خصوص مرگبار و آنها را بیش از حد برای آرسنال است. گرگ 2-1 آرسنال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب