وینونا رایدر می گوید مل گیبسون ساخته شده ضد همجنس و نظرات یهودستیزانه در

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

وینونا رایدر را متهم مل گیبسون ساخت ضد همجنس و ضد سامی نظرات در هر دوی آنها حضور داشتند.

بازیگر بازگو ادعا اظهارات در مصاحبه با ساندی تایمز که در آن از او خواسته شده بود که آیا او تا به حال تجربه ستیزی.

“ما در یک مهمانی با یکی از دوستان خوب من و مل گیبسون, سیگار, سیگار برگ, و همه ما در حال صحبت کردن و گفت: به دوست من که گی, ‘آه صبر کنید من میخوام دریافت به بیماری ایدز است؟'” رایدر به این روزنامه گفت.

“و پس از آن چیزی آمد تا در مورد یهودیان و او گفت:” شما نمی فر طفره زن هستید؟'”

با توجه به Ryder, Gibson “سعی” به عذر خواهی بعد از آن. مستقل در تماس است گیبسون نماینده برای نظر.

گیبسون پرتاب اظهارات ضد یهودی در طول یک سال 2006 دستگیری به اتهام رانندگی در حال مستی با توجه به کلانتر گزارش به اشتراک گذاشته شده در آن زمان توسط TMZ. بازیگر عذر خواهی کرد برای “despicable” اظهارات در بیانیه ای به نیویورک تایمز.

در مصاحبه اش با ساندی تایمزرایدر صحبت کرد و به طور کلی در مورد یهودی ستیزی و راه او مواجه شده است و آن را در طول زندگی خود گفتن این روزنامه: “مواقعی وجود دارد که افراد باید گفت:” صبر کنید تو یهودی هستی ؟ اما شما خیلی!’

“وجود دارد یک فیلم بود که من برای یک مدت زمان طولانی پیش, این دوره بود, قطعه و سر استودیو بود که یهودی گفت: من نگاه ‘بیش از حد یهودی’ به یک blue-blooded خانواده است.”

صحبت کردن در مورد او میراث یهودی رایدر توصیف خودش را به عنوان “نه مذهبی اما من فراموش شناسایی”.

“این یک چیز برای من به بحث در مورد چرا که من تا به حال خانواده ای که درگیری ها در اردوگاه, بنابراین من همیشه مجذوب آن زمان” او گفت:.

رایدر ستاره در توطئه علیه امریکااین سریال اقتباسی از فیلیپ راث رمان به همین نام است که ارائه یک جایگزین تاریخ ما تحت یک ضد یهودی رژیم است.

این سری منتشر شده HBO بین ماه های مارس و آوریل سال 2020 در ایالات متحده در حال آمدن است به آسمان اقیانوس اطلس و در حال حاضر تلویزیون در انگلستان از 14 جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید