وینونا رایدر: او 10 greatest اجرای رتبه بندی از Heathers به Black Swan

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Few ستاره فیلم الهام گرفته اند عمیق تر ذخایر حسن نیت از وینونا رایدر. این که آیا شما یک نوجوان بود در سال 1988 و یا 2020, نسل های مختلف به نظر می رسد که با رشد او.

بسیاری از سقوط در عشق با او در Beetlejuice, Heathers و ادوارد قیچیکه در آن او تابش یک بی پروا سرد که شد به عنوان فوتی و فوری آن شد aspirational. دیگران کشف کرد او بعد از آن بر روی دی وی دی, کسانی نوجوان-فیلم touchstones پایین منتقل پدر و مادر و خواهر و برادر بزرگتر. نوجوانان امروز تا حدودی غیر منتظره او را به عنوان یک ناب مادری شکل حسن نیت ارائه میدهد از نقش او را در Netflix بکشد غریبه همه چیز – همان کسانی که متضاد با ویژگی های قدرت و شکنندگی حمل و نقل را در زمینه های مختلف.

پس از آبدار cameos در پیشتازان فضا و Black Swanآن بوده است تلویزیون که در آن او در بر داشت یک زندگی دوم (و یا آن را سوم یا چهارم?). این هفته او در ظاهر دیوید سیمون آسمان اقیانوس اطلس محدود سری طرح در برابر امریکاساکن قابل توجه حمایت از نقش که آینه اخیر به نوبه خود در سیمون به طور مشابه, غم انگیز, مینی سریال من یک قهرمان. آن را فوق العاده به اشپزخانه برگشت و دوباره فعال پس از یک بدنام بازداشت برای دزدی از مغازه و در سال 2001 ناعادلانه از خط خارج چشمگیر اجرا از فیلم (از جمله دختر بچه, قطع, زنان کمی و بوته) آورده است که او نامزد اسکار و جدی هالیوود نفوذ.

به مناسبت جدید نشان می دهد ما قرار گرفت او در 10 greatest اجرای برنامه تا کنون است.

10. Homefront (2013)

شاید توهین به مقدسات می گویند که فراموش شده Jason Statham فیلم ویژگی های یکی از وینونا رایدر بهترین اجراهای اما کسانی نورد چشمان خود را به وضوح دیده نمی Homefront. ساخته شده در سال های بین رایدر Black Swan-کمک به باز گشت و او را بیشتر دائمی غریبه همه چیز-کمک به باز گشت آن کست خود را به عنوان یک backwoods گانگستر است moll که سوگند و سیگار و دزد کودکان است. رایدر نیز دزد نشان می دهد استقبال از خمیری اردوگاه از یک فیلم در غیر این صورت بازی به مراتب بیش از حد به طور جدی برای خود خوب است.

9. The Private Lives of Pippa Lee (2009)

احتمالا سه نفر این را دیدم 2009, درام, با وجود آن یک لیست بازیگران (از جمله Robin Wright, Julianne Moore, Blake Lively و مونیکا بلوچی) و این واقعیت است که آن را یکی از کوارتت از فیلم به ستاره هر دو رایدر و همکار او هشتاد pin-up کیانو ریوز (هر چند آنها نمی تعامل اینجا). این شرم آور از ربکا میلر سودا درام همچنین ویژگی های یکی از رایدر جالب نقش. فقط در چند صحنه رایدر به طور کامل قطاری از یک نوع خاص از moneyed خود مشارکت که در آن فقدان هر گونه مشکلات واقعی نیست جلوگیری از کسی که از بودن با صدای بلند فکر دراماتیک در مورد چگونه وحشتناک زندگی خود است. او طاقت فرسا گریه-در-این-قطره-از-یک-کلاه بوق زدن.

8. A Scanner Darkly (2006)

رایدر متحرک است در اینجا با استفاده از rotoscope تکنولوژی که آشنایی ریچارد لینکلیتر را فیلیپ ک دیک انطباق حساس اسید-سفر احساس. حتی از طریق تصاویری هر چند رایدر مغناطیسی است منابع به شدت غمگین آسیب پذیری به عنوان یک زن به طور فزاینده ای وابسته به یک توهم زا شناخته شده به عنوان ماده D. فیلم دیدم رایدر و ریوز پیوست 14 سال پس از دراکولاو آنها را از این سودا شیمی دو متقابلا خالی از سکنه روح.

رایدر و کیانو ریوز در فیلم “A Scanner Darkly’ (Warner Bros)

7. زنان کوچک (1994)

این 1994 انطباق محدودتر در مقایسه با Greta Gerwig را متعالی یکی از سال گذشته اما رایدر است که هنوز هم درخشان است. همچنین مشخص شده دوم از دو back-to-back اسکار معرفی زیر به طور مشابه موتور پر عصر بی گناهی. چه کار می کند بهترین در اینجا این است که او لجام گسیخته sunniness و مزه برای زندگی; رایدر نرمترین ترین ستاره بر روی صفحه نمایش Jo مارس.

6. Reality Bites (1994)

Reality Bites بیشتر از یک کپسول زمان بیش از هر فیلم دیگر منتشر شده در نود; یک Gen-X کرمچاله soundtracked توسط دایناسور Jr و لیزا لوئب که حتی امکانات فاصله به عنوان یک طرح نقطه. آن را نیز روشن ترین تقطیر رایدر اولیه و تجدید نظر – پری برش و پرتاب عدم اطمینان در مورد زندگی stroppy زنجیره ای-سیگار ملالت. به عنوان یک بدون جهت بیست-چیزی تازه از کالج او است تابشی ارائه خالص-فیلم star عملکرد بدون ابهام شیک.

5. Black Swan (2010)

اگر فاز یک در رایدر پس از بازداشت باز گشت کاملا احیای زندگی حرفه ای او (کسی فیلم The Informers یا داروین جوایز?), سپس Black Swan قطعا انجام داد به همه یادآوری از آنچه که ما به طور خلاصه از دست داد. Darren Aronofsky رقص باله فیلم ترسناک فوق العاده تصادف از تن و ژانرهای اما به نوعی رایدر هنوز هم می ایستد حتی اگر او به سختی امکانات. در عمدی قطعه از meta-مصاحبه او پخش پژمرده رقصنده مرحله ای از کسب و کار توسط ناتالی پورتمن کودک-ابراز تازه بدوران رسیده. یک خروشد وحشی چشم توده از خشم او وحشتناک به تماشای او مختصر ظاهر ياوه این فیلم به هرج و مرج بیشتر.

4. دختر بچه قطع (1999)

دختر قطع شد رایدر گذشته واقعی بازیگران نقش اصلی فیلم و همچنین فیلم که یکباره آنجلینا جولی به یک لیست. بلندی صدا از جولی عملکرد کمی تحت الشعاع آنچه که یک فیلم مدرن ترین شکوه گروه (بریتنی مورفی گلدبرگ Whoopi, الیزابت ماس و ونسا ردگریو در حال نورانی اینجا) و در همه صداقت آن را رایدر که دارای آن همه با هم. او در دهه شصت جدید انگلستان بستری در یک بیمارستان روانی پس از اقدام به خودکشی و عملکرد او می سوزد و با حفظ راه آهن-نازک اضطراب. شاید آن نادیده گرفته می شود چرا که آن را کلاسیک رایدر – دست خوش پیشامد میشه ادبی بی سر و صدا خود مخرب است. فقط به خاطر اینکه او این مقدار زیادی نیست هر چند به این معنا نیست آن را هنوز هم استادانه.

رایدر و Gena Rowlands در فیلم “شب روی زمین” (رکس/Shutterstock)

3. شب روی زمین (1991)

رایدر و Gena Rowlands درخشش در اولین تصویر از جیم جارموش را گلچین فیلم در مورد برخورد تصادفی در تاکسی. رایدر نقش راننده تاکسی چوب پنبهای مانند یک lumbering پسر نوجوان حول رولند کیسه در ماشین خود را به عنوان اگر آنها اسباب بازی های نرم و پرتاب بارت سیمپسون-سبک توهین در عبور رانندگان (“امتحان رانندگی مدرسه نیمرد!”). رولند, بازی, هالیوود, زن, نمی تواند جلوگیری از به طور کامل هیپنوتیزم توسط این دختر را متقاعد او است آنچه در آن طول می کشد تا یک ستاره سینما. در عدالت او تا به یک نقطه.

2. Beetlejuice (1988)

لیدیا Deetz را با افتخار “عجیب و غریب و غیر معمول” دختر نوجوان رایدر نقش در Beetlejuiceهنوز هم فوق العاده ویژه. او یک عجیب و غریب یکی از پیشگامان این طرح برای هر داستانی دختر نوجوان به مراتب دقیق تر از بزرگسالان اطراف او و الهام بخش برای هر کسی که performatively با وسواس مرگ و بدبختی زمانی که آنها 15 و تنهایی. در پی ظهور آنجلا, تعقیب, Daria Morgendorffer و Veronica Mars, روزنوشت burnouts که شادی کردن در نبوغ خود را همدلی و محض outsiderness. این مسلما رایدر محبوب ترین نقش و بنابراین حتی بیشتر چشمگیر است که آن را نمی دام ، او همچنان مترادف با گت گلم اما به سرعت ساخته شده مطمئن شوید که ما می دانستم که این فقط یک رشته به او تعظیم است.

1. Heathers (1989)

در دوره ای از فیلم که در آن Porky پادشاه شد تنها 17 سال سن وینونا رایدر به نظر می رسید برای دریافت Heathers. در حالی که خیلی از جوان هالیوودی از جمله جنیفر کانلی و Jason Bateman, تبدیل فیلم و یا پدر و مادر خود آنها را ممنوع اعلام کرد از بازی در آن (فقیر Heather Graham تا به حال نام حق و همه چیز!), رایدر درک آن تن و نبوغ او شخصیت ورونیکا Sawyer. او کسی است که به تناوب بین تلاش برای دختر محبوب و مایل به سوزاندن کل محل به زمین. در اثر او کمتر بچه دوستانه لیدیا Deetz یک نوجوان به همان اندازه به عنوان عجیب و غریب اما کاملا خود آگاه در مورد چقدر سخت است برای مطابقت ندارد. رایدر است که همه چیز در این فیلم: عصبانی سازگار حسرت و شاد. آن سمان او نه تنها به عنوان جالبترین دختر در هالیوود, اما یک آیکون برای weirdos در همه جا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید