Windrush رسوایی: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد عمده سیاسی بحران

در مارس سال 2018 یک رسوایی سیاسی از جمله اهمیت پدید آمده است که آن را تقریبا در زمان ذهن مردم را از مبارزه با تروریسم در اروپا برای یک دوره از زمان.

این Windrush رسوایی دیدم صدها کارائیب مهاجران زندگی و کار در انگلستان به اشتباه هدف اجرای مهاجرت به عنوان یک نتیجه از دولت “محیط خصمانه” سیاست.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از افراد مسن به طور ناگهانی بودن محروم از کار حاضر دسترسی به خدمات دولت و از دست رفته دسترسی به مزایای رفاهی.

در برخی موارد آنها حتی بازداشت و تبعید شدند.

برخی از قابل توجه ترین موارد شامل یک مرد که تا به حال کار کرده و مالیات پرداخت برای بیش از 30 سال بود و شارژ £54,000 برای درمان سرطان و یک زن که تا به حال بوده است, زندگی در انگلیس برای پنج دهه و پرتاب شد و به یک بازداشتگاه.

در حال حاضر دو سال بعد یکی از ویژگی های طول درام تلویزیونی را کشف تاثیر رسوایی بود.

نشسته در برزخ می گوید داستان از آنتونی برایان بود که به اشتباه بازداشت شده و تقریبا تبعید به عنوان یک نتیجه از Windrush رسوایی.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد Windrush رسوایی.

که Windrush نسل ؟

این Windrush نسل بودند یک گروه از کارائیب مهاجرت کرده اند و در سواحل بین سال های 1948 تا 1973.

نام آن از امپراتوری Windrush کشتی بود که اولین کشتی را به این مهاجران به بریتانیا در روز 22 ژوئن سال 1948. این کشتی حامل 492 نفر است.

(نشسته در برزخ/BBC One)

هنگامی که رسوایی آغاز شد ؟

مشکل اول آمد به نور در مارس 2018 در یک جلسه در جامائیکا کمیسیون عالی در لندن که دیدم سیاستمداران, سیاستمداران و فعالان تقاضا است که وزیران ارائه یک درمان فوری برای یک “در حال توسعه وضعیت” است که در آن با توجه به تغییرات در سیستم مهاجرتی کارائیب مهاجران بودند که تلقی “مهاجران غیر قانونی”.

این بدان معنی است که افراد مسن کارائیب مهاجران بودند که دسترسی به بیمه خدمات درمانی, بهداشت و درمان, دست دادن شغل خود و حتی تهدید به اخراج.

چرا این اتفاق می افتد ؟

حدود 550,000 مردم از کارائیب که مهاجرت به انگلستان بین سال های 1948 تا 1973 حدود 50,000 بودند که هنوز هم در بریتانیا ممکن است تا به حال هنوز regularised خود را در وضعیت اقامت با توجه به اطلاعات از مهاجرت رصدخانه در دانشگاه آکسفورد.

از این رو به دلیل یک “محیط خصمانه” نسبت به مهاجرت به عنوان پیشگام شده توسط ترزا ممکن است زمانی که او رئیس دولت مشاهده آنها را به عنوان “مهاجران غیر قانونی” و آنها را محروم از بسیاری از حقوق خود به عنوان شهروندان بریتانیا مگر اینکه آنها می تواند ثابت کند آنها اتباع انگلستان با اسناد و مدارک مربوطه.

اما اکثر مردم وارد بر پدر و مادر گذرنامه و هرگز اعمال شده برای سفر به اسناد و مدارک.

چه شد برخی از بدترین موارد ؟

یکی بسیار به اطلاع عموم مورد بود که از آلبرت تامپسون بود که در لندن زندگی می کردند برای 44 سال پس از وارد از جامائیکا به عنوان یک نوجوان. آقای تامپسون رفت و برای اولین جلسه رادیوتراپی برای سرطان پروستات تنها گفته شود که مگر اینکه او می تواند تولید یک گذرنامه او را متهم £54,000 برای درمان.

(نشسته در برزخ/BBC One)

با وجود داشتن کار می کرد به عنوان یک مکانیک و پرداخت مالیات برای بیش از سه دهه آقای تامپسون رایگان بهداشت و درمان رد شد و او اخراج شد و منجر به بی خانمان ها به مدت سه هفته.

در یک مورد دیگر مایکل Braithwaite که وارد بریتانیا از باربادوس در سال 1961 از دست رفته و کار خود را به عنوان یک نیاز ویژه آموزش دستیار او پس از کارفرمایان حکم داد که او یک مهاجر غیر قانونی.

مورد دیگر این بود که از Paulette ویلسون که در بریتانیا برای 50 سال از زمانی که او موفق به دریافت یک نامه اطلاع رسانی خود او بود که یک مهاجر غیر قانونی بود و رفتن به حذف شده و فرستاده شده به جامائیکا. خانم ویلسون به حال سمت چپ جامائیکا زمانی که او 10 ساله بود و پس از بازگشت.

دولت گفت که بیش از 160 نفر از اعضای Windrush نسل ممکن است به اشتباه بازداشت و یا تبعید شدند. اما بیش از از 1,270 ادعا شده است به طرح پرداخت غرامت.

چه تاثیر?

پس از آن دبیر خانه کهربا راد استعفا داد و به عنوان رسوایی آشکار شد. او ادعا کرد که دفتر خانه تا به حال هیچ تبعید اهداف اما کمتر از 24 ساعت بعد اعتراف کرد که برخی از افسران مهاجرت را با استفاده از اهداف برای تعداد زیادی از مردم آنها باید اخراج.

خانم راد استعفا داد و روز بعد اعتراف او “سهوا گمراه” نمایندگان مجلس است.

بررسی مستقل به رسوایی در آنجا یافت می شود وجود دارد “عمیق نهادی شکست” که به اشتباه محروم مهاجران از حقوق خود و در حال حاضر دبیر خانه Priti پاتل گفت: “به نمایندگی از این و در دولتهای من واقعا متاسفم برای اقداماتی که در طول چند دهه”.

نشسته در برزخ پخش شده در بی بی سی یک در 8.30 بعد از ظهر روز شنبه 8 ژوئن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید