Willow Smith انتقاد از لغو و فرهنگ می گوید: “شرمندگی نمی کند و منجر به یادگیری’

بید اسمیت گفته است که “انصراف ” فرهنگ” ممکن است به جلوگیری مردم از رشد و یادگیری از اشتباهات.

19-خواننده ساله به نظر می رسد در Facebook تماشای سری قرمز جدول صحبت با مادرش, Jada Pinkett Smith و مادر بزرگ آدرین Banfield نوریس در روز جمعه (19 ژوئن) در جشن Juneteenth تعطیلات مارک رهایی بردگان در ایالات متحده است.

سه نفر بودند پیوست و مدنی Tamika D مالوری و دکتر آنجلا دیویس برای یک میزگرد بحث و گفتگو در مورد نژادپرستی در آمریکا با اسمیت توصیف انصراف از فرهنگ به عنوان “آنقدر شایع است در حال حاضر”.

“من از دیدن مردم بشود دیگران بود گفت: واقعا همه چیز وحشتناک بشود مردم برای آنچه که آنها انتخاب می گویند و یا بشود مردم برای نه واقعا گفتن هر چیزی در همه,” او گفت: به عنوان گزارش شده توسط مردم.

“اما من احساس می کنم اگر ما واقعا می خواهید تغییر شرمندگی نمی کند و منجر به یادگیری است.”

او توسط مالوری که اضافه شده: “انصراف از فرهنگ است کمی خطرناک است. این قطعا است زیرا هیچ یک از ما کامل نیست. اگر شما لغو you ain’t واقعا poppin’. شما می خواهید روشن شود شما باید دریافت لغو شد.

“این است که فضای کمی دشوار به مانور زیرا شما باید انجام دهید به مردم ترک اتاق به اشتباهات خود را به رشد و یادگیری, اما آنها را به نشان می دهد که آنها در حال حاضر.”

Pinkett Smith, که, بازیگر, ویل اسمیت صحبت در مورد قسمت های آینده در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده به او Instagram روز دوشنبه گفت: “صبح امروز یکی دیگر از مرد سیاه مرده است در دست پلیس است. Rayshard بروکس.”

او ادامه داد: “این هفته روی میز قرمز ما خواهد بود فیلمبرداری یک قسمت… در اطراف مسائل مربوط به نژادپرستی در آمریکا و وضعیت اضطراری که مردم در این کشور است. من می خواهم به شما شامل در گفتگو” اضافه کرد: “من می خواهم به ارسال پیام تسلیت به خانواده Rayshard بروکس و ممکن است او در آرامش استراحت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید