خواهد شد.من.am توصیف کرده است Kanye غرب فرضی انتخابات ریاست جمهوری به عنوان “یک چیز خطرناک به بازی با”.

غرب اوایل این ماه اعلام کرد که او امیدوار است برای اجرا به دفتر این, نوامبر, اگر چه برخی از کارشناسان ابراز تردید است که رپر خواهد بود لجستیکی قادر به دنبال از طریق.

خواهد شد.من.هستم گفت: آینه: “این یک چیز خطرناک به بازی با. اگر شما جدی نیست, شما لازم نیست بازی کردن با آن به خصوص در حال حاضر.

“مانند آنچه f***, به طور جدی, من حتی نمی دانم چه جامعه خدمات شما را انجام دهد.”

نخود چشم سیاه و سفید frrontman که نام واقعی ویلیام آدامز می گوید که “بسیاری از راه” برای کمک به جوامع علاوه بر وارد شدن به سیاست و اشاره کرد که “شما لازم نیست به اجرا برای دفتر به تغییر مردم را برای زندگی بهتر”.

وی افزود: “برای 11 سال گذشته من رفت و برگشت به این محله که در آن من هستم و از آغاز مدرسه. من با 65 کودکان و نوجوانان – در حال حاضر من 720 کودکان و نوجوانان و در حال رشد است.”

خواهد شد.من.am آخرین تعدادی از افراد مشهور که مورد انتقاد غرب بالقوه انتخابات ریاست جمهوری است. هفته گذشته Katy Perry به یک مصاحبه رادیویی که در آن او گفت که “ریاست جمهوری کار بهترین راه حل برای کسی که با تجربه و حرفه ای در زمینه خود را”.

این “سر و صدا” خواننده و ترانه سرا نیز این باورند که یک Kanye West ریاست جمهوری می تواند “یک کمی وحشی”.

تلویزیون, شخصیت, شارون آزبورن به تازگی محکوم غرب و همچنین تماس میلیاردر رپ “شرم آور” برای پذیرش یک وام به ارزش بین $2m و $5 متر (£1.6 m £4 متر) برای جلوگیری از اخراج در شرکت کفش Yeezy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de