Wigan Athletic اند ‘75% شانس” از پایان فصل قهرمانی می گوید: مدیران

ویگان در حال حاضر 75 درصد شانس زنده ماندن طولانی به اندازه کافی برای به پایان فصل با توجه به مدیر جرالد Krasner, پس از مسابقات قهرمانی باشگاه وارد عجز از پرداخت دیون اقدامات در روز چهارشنبه.

این Latics مصائب آمده کمتر از یک ماه پس از اتمام تصاحب توسط رهبر بعدی صندوق (NLF) که در زمان زمام از یکی دیگر از هنگ کنگ کنسرسیوم بین المللی Entertainment Corporation (IEC).

ویگان با یک 12-نقطه کسر از EFL برای اینکه قادر به پرداخت بدهی های برجسته هر چند وقتی است که تحریم اعمال خواهد شد بستگی دارد که در آن پل کوک سمت پایان در جدول لیگ.

Krasner – همراه با همکارانش Paul Stanley و دین واتسون عجز از پرداخت دیون شرکت Begbies Traynor – منصوب مشترک به عنوان یک مدیر باشگاه در روز چهارشنبه و گفت: او در تماس شده توسط 12 خریداران آینده نگر در حال حاضر با 30 انتظار می رود در مجموع.

مدیران به دنبال خریداران بالقوه مایل به صرف “حداقل £10m”, Krasner گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه صبح بدهی £3-4 متر به فوتبال وام باید پرداخت شود قبل از هر گونه فروش می تواند تکمیل شود.

“شانس [از ویگان در پایان فصل] 75 درصد به علاوه به نظر من اما که می تواند نسبتا به سرعت,” او اضافه شده است.

“که در آن یک مشکل وجود دارد, پیدا کردن یک راه دور آن است. من فکر می کنم با توجه عادلانه وزش نسیم ملایم وزش باد از حمایت ما یک فرصت خوب برای صرفه جویی در این باشگاه است. هیچ تضمینی وجود ندارد در فوتبال و یا دولت. من خوشبین هستم خریدار خواهد یافت. ما باید برای دریافت از طریق جولای.”

هر چند ویگان شده اند به طور گسترده ای به عنوان حرفه ای فوتبال به زبان انگلیسی اولین قربانی coronavirus همه گیر Krasner معتقد است که آن را بیش از حد ساده انگارانه به لینک همه گیر با باشگاه مخمصه.

“Coronavirus کمک نمی کند و این که آیا ساخته شده است که صاحبان تصمیم به قرار دادن پول در, من نمی دانم, اما من نمی سرزنش از این به طور کامل در coronavirus,” او گفت:. “من فکر می کنم این فقط یک عنصر از مشکل است.”

اما Krasner همچنین هشدار داد که ویگان به احتمال زیاد برای اولین بار از بسیاری از حرفه ای باشگاه است که ورود دولت در ماه های آینده با توجه به در پشت درهای بسته بازی در مسابقات قهرمانی و تعلیق از فصل در لیگ یک و لیگ دو.

“همه چیز ما فکر می رفته است از پنجره بیرون را,” او گفت:. “این من نظر شخصی وجود دارد که تعدادی از باشگاه ها در بخش پایین تر است که ممکن است زنده ماندن با آینده و احتمالا حداقل یک قهرمانی باشگاه است که ممکن است به طور جدی فکر می کنم از انجام همان.”

Krasner اعتراف کرد که در ویگان مورد آن را بسیار غیر معمول برای یک باشگاه قرار داده شده در دولت تنها چهار هفته پس از اتمام تصاحب و بررسی انجام خواهد شد در دوره به دلیل به عنوان بخشی از عجز از پرداخت دیون روند.

“اولویت من در حال حاضر برای دریافت این باشگاه به فروش می رسد و مطمئن شوید که ما به پایان فصل به طوری که وجود دارد این است که یک باشگاه در فصل آینده. هر دولت من درگیر شده است در … دارای خصوصیات خود, اما من فکر می کنم چهار هفته یک رکورد است که ایستاده خواهد شد برای برخی از زمان.”

ویگان مدیران انتظار داشتند £6 متر از صاحبان جدید برای دیدار با این باشگاه هزینه رفتن به جلو اما Krasner گفت که تا به حال وارد نشده است و وجود دارد خواهد بود “نه یک پنی” از NLF سرمایه گذاری رفتن به جلو.

“پول ما نیاز به جمع آوری در حال حاضر چیزی شبیه به آن است [£6m]. پول به افزایش است در حال حاضر به مطمئن شوید که هزینه های سفر برای مسابقه در روز شنبه پرداخت می شود. آن را به پرداخت هزینه برای روز به روز اقلام به عنوان به خوبی به عنوان دستمزد.”

ویگان در حال حاضر 14 در مسابقات قهرمانی جدول با شش بازی در سمت چپ به بازی داشتن به نظر میرسد که خود کاسته سقوط ترس با پیروزی در هر سه بازی خود را پس از راه اندازی مجدد اما 12-نقطه کسر خواهد ترک طبخ طرف پایین جدول به عنوان آن می ایستد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>