Wigan Athletic: 12-نقطه کسر می شود و پس از نهایی مسابقات قهرمانی بازی برابر فولهام

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ویگان را در 12 نقطه پنالتی برای ورود دولت اعمال خواهد شد بلافاصله پس از چهارشنبه آخر Sky Bet Championship بازی برابر فولهام اما موضوع تجدید نظر شود.

این Latics – که قرار داده شده به دولت در جولای 1 – در حال حاضر 13th, در مسابقات قهرمانی, اما را پیدا خواهد کرد خود را در منطقه سقوط پس از 46 بازی باید آنها موفق به ضرب و شتم فولهام به دلیل 12-کسر نقطه.

حتی پیروزی کافی نخواهد بود یا باید چارلتون یا Luton خود را برنده نهایی بازی ها و EFL بیانیه روز دوشنبه گفت: اتوماتیک, مجازات برای رفتن به دولت خواهد شد به اجرا در آمده است در شب چهارشنبه.

“در مورد ویگان 12 نقطه ورزشی تحریم به عنوان یک نتیجه از این باشگاه ورود دولت اعمال خواهد شد بلافاصله پس از پایان بازی برابر فولهام اما منوط به درخواست تجدید نظر” به زبان انگليسی گفت.

“در این مورد خاص از چهارشنبه شب در آخرین دور مسابقات قهرمانی برای فصل 2019/20 و هر گونه تاثیر بالقوه در بخشی رده بندی سقوط خواهد بود تایید برای باشگاه در 22, 23 و 24 موقعیت خود را در جدول مسابقات قهرمانی زیر نتیجه گیری از این مسابقات خواهد بود و موضوع را به وضوح در هر حال رسیدگی است.”

ویگان در حال حاضر ارائه درخواست تجدید نظر علیه این 12 نقطه از کسر PA اخبار آژانس می داند.

درخواست تجدید نظر خواهد بود شنیده مستقل انضباطی کمیسیون خواهد شد که زمان کمی برای داوری در این موضوع بین پایان این فصل و شروع 2020-21 انتخاباتی که انتظار می رود در اواسط ماه سپتامبر.

“The EFL متعهد به اعلام هر گونه نهایی نتیجه بی درنگ پس از اطلاع از تصمیم مربوطه مستقل انضباطی کمیسیون دادن توجه به مسائل مطرح شده در بالا و مطابق با مقررات” لیگ گفت.

“مستقل انضباطی کمیسیون ها و همچنین آگاهی از چالش ها برای هر باشگاه است که به موضوع رسیدگی و نیاز به شفافیت مالی و عملیاتی اهداف برنامه ریزی به خصوص پیش از تابستان انتقال پنجره باز در اواخر این ماه.

“علاوه بر این نیز وجود دارد که متعاقب ضربه به در نظر گرفتن چگونه هر گونه تصمیم گیری ممکن است بر باشگاه های دیگر در یک بخش است که نیاز به حسن نیت ارائه میدهد همان طرح با حد یقین است و عملا ممکن است.

ویگان بازیکنان در حال مبارزه با سقوط از قهرمانی (گتی ایماژ)

“به همان اندازه وجود دارد عملیاتی فشارهای این ارائه EFL, در زمینه هایی مانند فیکسچر برنامه ریزی در صورت هر گونه تصمیم گیری(s) تغییر بخشی از خط به بالا. با این وجود هدف اصلی از هر گونه مستقل انضباطی کمیسیون برای مقابله با موارد در اسرع وقت و نسبتا.”

ویگان در لیگ برتر به تازگی به عنوان 2013, برنده جام حذفی در همان سال است. باشگاه کاهش یافته و به لیگ یک در سال 2015 ساخته شده اما یک بازگشت فوری به قهرمانی.

Au یونگ بعدی رهبر صندوق تنها در زمان رسمی کنترل ویگان 4 ژوئن و در عین حال فقط 20 روز بعد خود را نمایندگان قانونی در انگلستان در حال حرکت تنظیم فرایند انتصاب مدیران.

این تایید شد در تاریخ 1 ژوئیه با یونگ گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس “اساسا تضعیف” توانایی های خود را به صندوق باشگاه و چپ او را با هیچ گزینه ای جز قرار دادن آن در دولت است.

شفیلد ونزدی و دربی باید هر دو اتهام مالی سوء مربوط به فروش و leaseback مربوطه می باشند استادیوم اتهام هر دو باشگاه رد و موارد خود را نیز شنیده می شود مستقل انضباطی کمیسیون.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید