چرا شما باید برای ساخت یک هتل زنبور عسل در باغ خود را

Gardening با ارزش ترین است که شما را از زمان به نگاه. که پشه در chervil گل ممکن است یک زنبور کوچک است که obligingly گرده افشانی شکوفه.

من برای پیدا کردن این کوچک بی ضرر وحشی زنبورها و زنبورهای فوق العاده سرگرم کننده به عنوان آنها نقل مکان کردن در مورد تغذیه و شهد و گرده. من نمی تواند تشخیص تمام گونه های, اما من می دانم که آنها با ارزش هستند و از هیچ زحمت به من. علاوه بر این من جلب رضایت بزرگ در احساس است که من را کمک به ایجاد یک محیط که در آن این بالدار شگفتی می تواند به رشد.

دیگر باغبان را بیشتر و آنها را تودرتو لوله برای زنبور عسل – زنبور عسل خانه یا زنبور جعبه تودرتو یا زنبور عسل, هتل ها تماس بگیرید و آنها را به آنچه که شما هستند – و یک راه موثر برای جلب برخی از گونه های زنبور عسل به دامنه خود را.

مشکلات وجود دارد و وجود اختلاف بیش از حد به آنها چگونه باید مدیریت شود اما در تعادل زنبور خانه ارائه یک راه عالی برای دعوت از این جهان به چشم انداز خود را. حداقل با قرار دادن یک خانه زنبور عسل در باغ خود را ارائه می دهد یک سازنده آموزشی و حواس پرتی از همه گیر بلوز, به خصوص در خانواده ها با فرزندان جوان است.

خانه زنبور عسل محدوده از چیزی به عنوان ساده به عنوان چند توخالی نی همراه با هم به استادانه درست شده قاب سازه که شما می توانید خرید. و بله – بر خلاف چاک دار پروانه خانه (به یاد داشته باشید آن؟) – آنها در واقع کار می کنند.

هر کس حق دارد آشنا با زنبور عسل قدیمی جهان زنبور عسل تاسیس شده در شمال امریکا اما زنبورها که کشیده شده به زنبور عسل خانه ها عمدتا گونه های ماسون و برگ-برش زنبور عسل است.

وجود دارد حدود 3,600 گونه از زنبور عسل وحشی در ایالات متحده است.

آشکار ترین نوع از این محاصره زنبورعسل نمی ساکن زنبور خانه اما لانه با هم در زمین پیر موش لانه و حتی tussocks چمن.

برای بیشتر قسمت ها, وحشی و زنبور “در حال کوچک آنها تیره و آنها در این زمینه می گوید:” جنیفر Hopwood, یک متخصص حفاظت با Xerces جامعه است. “اما آنها هنوز هم وجود دارد و این مهم به حمایت از آنها زمانی که ما می توانیم.”

ترین لانه زنبور عسل وحشی در چنین زمینی مکان اما در حدود یک چهارم از آنها ساکن تونل پوسیدگی چوب در, کاهش یافته است, سیاهههای مربوط و یا در گود کردن ساقه ها آنها را مستاجران بالقوه برای خانه زنبور عسل می گوید دیوید Mizejewski یک طبیعت با فدراسیون ملی حیات وحش و نویسنده جذب پرندگان و پروانه ها و دیگر حیاط خلوت حیات وحش.

این زنبورها انفرادی; آنها زندگی نمی کنند در کهیر یا لانه هر چند آنها را جمع آوری در همراه لوله های یک به یک تونل به پناهگاه و جوان خود را بالا بردن.

این که آیا شما خود را خانه زنبور عسل و یا خرید آماده یک Mizejewski و هالی واکر, گیاه درمانی متخصص در اسمیتسونیان باغ ارائه این نکات برای موفقیت: لوله ها باید قابل حمل برای خوب زنبور عسل خانه بهداشت; بیماری های قارچی می تواند ساخت تا و سلامت زنبورها.

و اگر شما می خواهید برای رفتن بالا و فراتر از آن شما می توانید جمع آوری لوله ها در پاییز از بین بردن آنها را با دقت بررسی hibernating پیله و دور انداختن شفیره است که بیماری یا انگل. پاسداران هستند و سپس ذخیره شده در یک سرد پناه نقطه – نه در داخل خانه – در طول زمستان به طوری که آنها می تواند ظهور در بهار. کارشناسان دیگر می گویند شما لازم نیست برای رفتن به چنین زحمت موفق می شود زنبور عسل بومی نگهبان; تعویض لوله ها در هر سال یا دو کافی است.

زنبور خانه ها را می توان از چیزی به عنوان ساده به عنوان چند توخالی نی همراه با هم (واشنگتن پست)

برداشت محصول و تمیز کردن بامبو دشوار می گوید سام Droege یک زیست شناس در Patuxent حیات وحش مرکز تحقیقات در مریلند اما نی و علف ها آسان تر برای جمع آوری. به عنوان محکم توخالی ریشه علف miscanthus pampas چمن و علف هرز نی نام phragmites به خوبی مناسب برای این کار است. کراوات کردن ساقه ها آنها را برش را به طول مورد نظر (اره خوب است برای این) و بسته نرم افزاری آنها را. “شما می توانید آنها را به مجسمه” Droege می گوید. برای تلفن های موبایل مانند یک تابستان بزرگ پروژه به انجام با بچه ها.

Hopwood می گوید: یکی از رایج مستاجر است که یک زنبور که خطوط آن تونل با تیغه از چمن است که از چوب از پایان آشکارا.

سایر ملاحظات: لوله باید حداقل شش اینچ طولانی اجازه می دهد تا برای یک کافی نوزادان مجلسی و آنها باید امن باشد, به طوری که آنها منفجر نمی اطراف در باد. محل آنها را در زیر یک برآمدگی به نگه داشتن آنها را خشک اما نه بیش از حد نزدیک به زمین به حداقل رساندن شکار. موقعیت آنها را به چهره آفتاب صبح زنبورها می تواند به گرم کردن اولیه در روز و در مورد کار خود را.

آنچه نباید انجام دهید ؟ برخی از کارشناسان توصیه می کنند در برابر مونتاژ زنبور خانه است که بیش از حد بزرگ به دلیل غلظت زنبورها را دعوت بیماری انگل و شکارچیان. آیا استفاده از نی های پلاستیکی به دلیل آنها نمی خواهند فتیله رطوبت را از لانه می گوید ساموئل رمزی یک حشره شناس که در واشنگتن زندگی میکند. او تا به حال به عنوان بسیاری از 10 خوشه های برهنه خود را در خانه های حومه. “وجود دارد کاملا یک تنوع از بومی زنبور عسل,” او می گوید. “آنها تمایل به نادیده گرفته است.”

حشرات هتل ها ترکیب زنبور عسل لوله اما ارائه مواد و زیستگاه برای طیف وسیع تری از مطلوب بی مهرگان. وسعت این تابع ممکن است مدیریت زنبور عسل لوله های مشکل تر و در تجربه من این مگا سازه نمی سن به خوبی و بدون تعمیر و نگهداری.

واکر است gung-ho در عمل به سادگی حفاری سوراخ به بلوک از چوب به دلیل مشکل نگه داشتن آنها را رایگان از زنبور عسل بیماری ها و آفات.

اما دیگران آرامش بیشتر در مورد این. Droege می گوید گرفتن یک مته قابل حمل و بیت بین 1/16 اینچ و 1/2 اینچ و رفتن در مورد باغ ساخت ، جلوگیری از فشار تحت درمان با چوب درختان زنده و عمو هری قایق پارویی. “مردم تمایل به دریافت بسیار سفت و سخت در مورد آنچه که این زنبورها نیاز, اما آن را بسیار ساده است,” او می گوید. “مته سوراخ می دهد بسیاری از گزینه های.”

برای بهار و تودرتو ماسون زنبور عسل, بهترین زمان برای قرار دادن یک خانه زنبور عسل است که در اواخر زمستان اما دیگر گونه های زنبور عسل را با استفاده از لوله ها در طول فصل رشد است بنابراین هیچ زمان بد برای نصب یک. ممکن است در حالی که برای زنبور عسل به آن را پیدا کنید اما آنها خواهد رسید. “کاملا” رمزی می گوید. “هر سال است.”

یک سازمان تشکیل شده برای کمک به گرده افشان گرده افشان مشارکت می دهد یک برنامه برای یک خانه زنبور عسل, هتل در وب سایت خود pollinator.org.

این حشرات را در برخواهد داشت کم و یا هیچ تهدیدی برای مردم است. حتی آنهایی که با موثر نیش ندارد لانه-دفاع از تجاوز از موجوداتی اجتماعی مانند زنبورهای عسل یا زرد-کاپشن کارشناسان می گویند.

در نهایت زنبور خانه ها ممکن است بیشتر برای ما سود از زنبور عسل, چرا که این موجودات اطراف به هر حال. Droege می گوید: یک هکتار از زمین می تواند حمایت حدود 25,000 فردی زنبور عسل سالانه است.

زنبور خانه ها یک بخش کوچک از آنچه شما می توانید انجام دهید. بهترین راه برای بندر زنبور عسل وحشی به باغ با آنها در ذهن است که می گویند جلوگیری از استفاده از آفت کش های گیاهی بسیاری از علفی چندساله و علف و اجازه دهید شاخه افتاده دروغ به این حشرات نوعی از زیستگاه طبیعی آنها استفاده می شود قبل از زنبور عسل, خانه خواب بودند ،

نمی شود بیش از حد مرتب. در باغ او در اوماها Hopwood کاهش بازگشت او گوشتخوار و علف در زمستان در شش تا هشت اینچ بالاتر از سطح زمین. این برگ های قدیمی, ساقه توخالی ایستاده که زنبورها را با استفاده از طول زمستان. Vernonia جو پای علف های هرز و به درستی به نام زنبور عسل مرهم (ترنج) همه خوب چندساله برای استفاده از این, او می گوید. جدید بهار رشد چندساله به زودی پنهان کردن, پیر ساقه.

برخی از زیست باغبان را ترک بالا رشد پس از آن محو در اکتبر اما Droege می گوید این است که از ارزش کمی برای زنبور عسل وحشی مگر اینکه ناشی شده و آسیب دیده یا قطع, به طوری که آنها می توانید دسترسی. “من به مردم بگویید و برش همه چیز را در یک پا در پاییز و سپس شما باید یک کل منبع باز ناشی برای زنبورها برای انتخاب سال آینده,” او می گوید.

بسیاری از گونه های زنبور عسل تکیه بر خاص گیاهان بومی خود را برای گرده پس باغبان باید در نظر کاشت کسانی که برای آنها. این امر شامل بومی درختان بید و dogwoods و گیاهان درون دیزی خانواده مانند مینا ، rudbeckias و goldenrods.

با استقبال همه زنبوران وحشی ما یک عملی بهره مند شوند: آنها به خوبی در گرده افشانی گیاهان باغ بنابراین ما به میوه و سبزیجات و دانه ها و توت ها.

اما قرار دادن یک زنبور خانه پنجره آشپزخانه و رعایت این موجودات حتی زمانی که یکی از گونه های طعمه دیگر به سادگی می افزاید: به درک ما از طبیعت است. “وجود دارد هیچ حرکت نزولی به باز کردن جهان ما” Hopwood می گوید.

باغبانی نکته:

عمومی, ظروف باید تخلیه برای جلوگیری از خیس خاک و پوسیدگی ریشه. نمی توان آنها را در نعلبکی. یک گلدان است که به طور کامل سیراب هنگام تخلیه آب از پایین و آبیاری آسان تر است اگر یک اینچ بین خاک و لب از ظرف.

© واشنگتن پست

دیدگاهتان را بنویسید