چرا دوندگان را باید با استفاده از ایبوپروفن

Whether شما نخبگان دونده و یا یک مبتدی, آسیب ها و درد عضلانی اجتناب ناپذیر است. اما به جای در نظر گرفتن یک استراحت بسیاری از دوندگان برای رسیدن به ایبوپروفن و یا سایر داروهای ضد التهابی (NSAIDs) برای دریافت از طریق آسیب یا درد. نه تنها می تواند این را بازیابی سخت تر است اما استفاده مکرر از ضد التهاب می تواند خطرناک باشد. ما تحقیقات اخیر نشان می دهد که NSAID استفاده گسترده در میان تازه دونده – اما بسیاری از آنها بی اطلاع از خطرات بالقوه.

در حالی که گاه به گاه بیشتر برنامه ها مثل نیمکت به 5K یا Parkrun انگلستان محبوب باقی می ماند و استقامت حوادث مانند ماراتن و فوق العاده ماراتن دیده اند مشارکت رشد بیش از 20 سال گذشته است. تازه استقامت ورزشکاران روال آموزش را می توان دقیق منجر به تنش و درد بسیاری از استفاده از مسکن ها به خاطر آموزش. تحقیقات قابل توجهی در استفاده از NSAIDs در میان دونده استقامت با یک مطالعه پیدا کردن که 46 درصد از لندن دونده ماراتن برنامه ریزی شده را به یک NSAID در طول مسابقه.

در عین حال این است که بدون امکان مسائل مربوط به سلامت. استفاده از داروهای غیر استروئیدی است که در ارتباط با مضرات شناخته شده از جمله دستگاه گوارش زخم حاد کلیه آسیب و خطر حوادث قلبی عروقی بسته به چه مقدار از مواد مخدر گرفته می شود و برای چه مدت. این پیامدهای منفی غیر استروئیدی هستند تصور می شود مسئول 30 درصد از تمام عوارض جانبی پذیرش به بیمارستان.

تحت شدید فیزیولوژیکی فشار از راه دور استقامت رویداد این خطرات ممکن است افزایش یافته و جدید آنهایی که ممکن است بوجود می آیند مربوط به استرس فیزیکی است. کاهش جریان خون و تحرک در سیستم گوارشی ایجاد مشکلات معده شایع و حتی بدون استفاده از NSAID. آسیب عضلانی ناشی از نژادها نیز می تواند افزایش پروتئین در خون است که می تواند منجر به نارسایی حاد کلیه و آسیب. این می تواند بدتر با NSAID استفاده کنید.

Hyponatraemia یک برنامه به طور بالقوه کشنده کاهش سطح سدیم ناشی از آب بیش از حد یکی دیگر از مشکل در ورزشکاران استقامتی. اگر چه مرگ و میر نادر بدون علامت hyponatraemia رخ می دهد در یک در 10 دونده ماراتن و همچنین می تواند اوج NSAID استفاده کنید.

هر چند بسیار شناخته شده است در مورد NSAID استفاده توسط دونده استقامت کمتر شناخته شده است در مورد استفاده از آن در تفریحی دونده. ما بررسی 806 شرکت کنندگان در Parkrun انگلستان – که نشان دهنده طیف گسترده ای از جامعه در حال اجرا – برای پیدا کردن مورد استفاده در یک گروه متنوع از دونده. نزدیک به 90 درصد از دوندگان مورد بررسی با استفاده از Nsaid ها معمولا در قالب بیش از حد ایبوپروفن. در حدود یک در هشت دونده بود و از قبل موجود دلیلی برای جلوگیری از غیر استروئیدی مانند آسم. یک سوم از دوندگان زد در ماراتن طول مسافت و یا بالاتر.

بیش از نیمی از دوندگان در زمان غیر استروئیدی قبل از اجرا و یا مسابقه. یکی در 10 در زمان آنها را در طول اجرا و دو سوم پس از آن. دیگر اجرا بیشتر احتمال دارد آنها را به غیر استروئیدی قبل یا در طول. نیمه marathoners و marathoners استفاده غیر استروئیدی معمولا. اما بیشتر مربوط بودند 33 درصد از فوق العاده دونده (در مقایسه با تنها 17.5 درصد از دوندگان ماراتن) است که در زمان غیر استروئیدی در طول اجرا می شود. دلیل این است که این نژادها در حال حاضر قرار داده و استرس بر دستگاه گوارش و کلیه سیستم های.

کم دوندگان مسافت پیموده شده با استفاده از ایبوپروفن برای حفظ ورزش با قبل موجود درد مداوم مسائل پزشکی و یا زمان صدمات. اما دیگر دوندگان فاصله شد بیشتر علاقه مند به کاهش التهاب و درد و درد و مشکوک برای بهبود عملکرد است. انواع استفاده از تنها باید انجام شود زمانی که آگاهی از این خطر بالقوه ناشی از استفاده مکرر.

یک سوم از دوندگان در مطالعه ما تجربه کرده بودند مشکوک عوارض جانبی داروها به طور عمده سوزش معده و در برخی موارد خونریزی گوارشی. بیش از 40 درصد از دوندگان بی اطلاع بودند قلبی و عروقی و کلیه و یا عوارض گوارشی.

نزدیک به نیمی از دوندگان استفاده غیر استروئیدی بدون مشاوره از یک حرفه ای بهداشت و درمان. تقریبا همه کسانی که در نظر سنجی گفتند که مشاوره به عنوان خوانده شده اگر به آنها ارائه شده. حتی اگر این پاسخ تنها نتیجه تکمیل بررسی آن را حذف وجود دارد باید بهتر اطلاعات موجود در مورد خطرات ناشی از استفاده از داروهای غیر استروئیدی به خصوص در حالی که در حال اجرا است.

این عدم آگاهی همراه با استفاده طولانی مدت از داروهای غیر استروئیدی (به ویژه هنگامی که گرفته شده هر اجرا) به طور بالقوه می تواند به مشکلات سلامتی منجر شود. برای ماراتن و فوق العاده دونده ماراتن وجود دارد و حتی بیشتر از خطرات خاص. این استقامت طولانی حوادث در حال حاضر قرار داده دونده’ بدن تحت استرس شدید بنابراین در دراز مدت NSAID استفاده از افزایش خطرات تهدید کننده حیات hypononatraemia گوارشی خونریزی و نارسایی کلیه.

ایبوپروفن یک نوع غیر استروئیدی ضد التهابی مواد مخدر (گتی)

مانند تمام داروهای غیر استروئیدی باید فواید و مضرات. با توجه به اینکه مطالعات نشان می دهد غیر استروئیدی ممکن است معکوس برای شفا و آموزش استفاده از آنها باید با دقت در نظر گرفته شده توسط ورزشکاران است. کسی که با استفاده از یک گاه به گاه قرص ایبوپروفن قبل یا بعد از خود هفتگی اجرا است که به احتمال زیاد در خطر کمتر. این خطر افزایش می یابد در کنار دیگر و مکرر اجرا می شود به خصوص اگر آنها تنها فعال مزمن NSAID استفاده کنید.

اما با استفاده از داروها برای اجرا از طریق آسیب و درد برای رسیدن به اهداف آموزش معکوس برای دراز مدت مزایای بهداشت و درمان در حال اجرا است. استفاده در زیر مجموعه ای از استقامت دوندگان در طول خواستار آموزش و در حالی که در پایدار استرس های فیزیولوژیکی در طول حوادث قطعا باید اجتناب شود.

برای تغییر این فرهنگ بیشتر پیام در مورد NSAID ایمنی و در حال اجرا مورد نیاز است. اما ماراتن لندن در حال حاضر توصیه دونده برای جلوگیری از NSAIDs در عرض 48 ساعت از مسابقه به دلیل خطرات بالقوه. تصمیم خود را نیز ممکن است خار سازمان های دیگر به دنبال کت و شلوار.

آنتونی R کاکس یک خواننده در گروه داروسازی بالینی و ایمنی مواد مخدر در دانشگاه بیرمنگام است. کریگ Rosenbloom یک ورزش است و ورزش پزشکی دکتر در کوئین مری دانشگاه لندن است. این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در این گفتگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>