چرا زنان مدیران عالی در طول coronavirus?

Since آغاز مداوم coronavirus همه گیر شده است وجود دارد مقدار زیادی از توجه رسانه ها پرداخت می شود به رابطه بين رهبران زن در راس کشورهای مختلف و اثربخشی خود را از دست زدن به Covid-19 بحران است.

اقدامات رهبران زن در دانمارک, آلمان, ایسلند, نروژ, فنلاند, تایوان و نیوزیلند اشاره کرد که شواهد و مدارک است که زنان مدیریت بحران بهتر از همتایان مرد خود. انعطاف پذیری و عمل گرایی و خیرخواهی و اعتماد جمعی حس مشترک کمک های متقابل و فروتنی ذکر شده به عنوان ویژگی های مشترک از موفقیت این زنان رهبران.

این امر می تواند آسان به این نتیجه آشکار است که زنان را بهتر رهبران بیش از مردان است. ما تحصیلات آکادمیک و تجربه به عنوان گواهی شرکت های بزرگ, مدیران, با این حال, به ما بگویید که خواهد بود بیش از حد ساده انگارانه حکم و این در واقع پیچیده تر از آن است.

بیایید گسترش چشم انداز ما است. اگر چه کشورهای به رهبری زنان در حال مدیریت این بیماری همه گیر به طور موثر تر چرا که آنها زنان هستند اما به دلیل انتخابات از زنان بازتابی از جوامع که در آن وجود دارد که حضور بیشتر زنان در بسیاری از مواضع قدرت در همه بخش?

مشارکت بیشتر زنان در نتیجه در یک چشم انداز وسیع تر در بحران و راه را برای استقرار غنی تر و کامل تر از راه حل های از اگر آنها تا به حال تصور شده است توسط یک گروه همگن.

بیایید ببینید که چگونه این فرضیه نگه می دارد تا بر اساس مجمع جهانی اقتصاد سالانه مطالعه بر برابری جنسیتی در میان کشورهایی که عضو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD).

جنسیتی و برابری است که اندازه گیری از مشارکت مردان و زنان در جامعه و فرصت های موجود برای هر جنس از نظر دسترسی به بهداشت و آموزش و اشتغال در میان دیگران. انجمن جهانی شکاف جنسیتی در گزارش سال 2020 رتبه کشور از نظر برابری جنسیتی عملکرد. کسانی که مبارزه همه گیر به طور موثر و رهبری زنان رتبه بالا در لیست.

این گزارش همچنین نشان می دهد که کسانی که در همان کشور رتبه بالا وقتی که می آید به داشتن زنان در شرکت تخته. بنابراین ما منجر به نتیجه گیری کرد که بیشتر مساوات طلبانه جوامع در حال بهتر اداره می شود.

تایوان جمهور Dr Tsai و نشستند ون اعتبار برای قوی Covid-19 پاسخ (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در این کشورها قدرت یافته است مکمل طبیعت دو جنس کمک. ارزش افزوده این مکمل عامل در مدیریت کسب و کار به عنوان مثال به موضوع مطرح شده از مطالعات است. یکی از آنها تحت عنوان ارائه طریق تنوع آمریکا شرکت مشاوره مک کینزی نشان می دهد که کسب و کار با عادلانه تر تعادل جنسیتی انجام بهتر مالی.

هستند در مقایسه با بیشتر جنسیتی برابری موفق متفاوت است ؟ مشاهده می کنیم که در این, اکوسیستم, رهبری هدایت می شود قرار است “کیفیت های زنانه” – همدلی و محبت گوش دادن و همکاری. اینها مجزا از ویژگی های مرتبط با ورزش های سنتی مدیریتی نظارت و کنترل قدرت است.

لازم به ذکر است که این جنس های مختلف بر اساس ویژگی های بیشتر انعکاسی از برداشت کلیشه ها و تعصبات است که توصیف جوامع ما. زنان می توانند صفحه نمایش ظاهرا نر مدیریت صفات و بالعکس.

که به معنی جنسیتی متعادل محیط های تولید قوی تر تصمیم گیری. این محیط همچنین نمایندگی رهبری که در آن زن مانند ارزش تسلط.

چالش های قرن 21 تماس بگیرید برای یک نوع جدید از رهبری متفاوت از آن بر اساس فرمان و کنترل. این چالش ها عبارتند از تغییر آب و هوا, سلامت, محیط زیست, تخلیه زمین منابع پیری جمعیت و کمبود استعداد مجازی مدیریت تولید و سهم کارمند و توسعه فن آوری های جدید.

این نوع جدید از رهبری در درجه اول شامل انعطاف پذیری و شجاعت انعطاف پذیری, گوش دادن همدلی, همکاری, مراقبت و شناخت جمعی سهم. مشارکت همه هوش می شود کلید موفقیت است. اینها همه ویژگی های به طور سنتی زنانه مدیریت.

به منظور غلبه بر موانع قرن 21 و به موفقیت سازمان ها و کشورهای بنابراین باید تنوع بخشیدن به منابع خود را از استعداد به عنوان آنجا که ممکن است اولویت دادن به جنسیت.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio محبوبیت رشد کرده است بیش از او دست زدن به بحران (گتی)

بیایید نگاهی به کانادا دنیای کسب و کار به عنوان مثال.

مشکلات مختلف مواجه می شوند توسط زنان با توجه به تعصب کلیشه کار-خانواده, تعادل, غیبت به دلیل زایمان و سیاست های شرکت ها هستند که متناسب با چالش های منحصر به فرد در مواجهه با زنان در نتیجه تعداد کمی از آنها را از رسیدن به بالاترین سطح از کانادا سازمان. تنها چهار درصد از مواضع رئیس جمهور و رئیس اجرایی در حال برگزار شد و هیچ یک از آنها در میان 60 شرکت پذيرفته شده در تورنتو بورس.

یکی دیگر از منطقه که در آن وجود دارد نیاز به اقدام بنیادی (علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات). در آن گزارش کرک کد: آموزش و پرورش دختران و زنان در علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات (STEM), یونسکو باعث می شود این اخلال مشاهده:

“تنها 35 درصد از دختران در سراسر جهان مطالعه بنیادی افراد … فقط سه درصد از دانشجويان در آموزش عالی را انتخاب کنید به مطالعه فن آوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) است. این جنس اختلاف است و از همه بیشتر نگران کننده به عنوان بنیادی مشاغل اغلب به عنوان شغل آینده موتور نوآوری اجتماعی تندرستی رشد فراگیر و توسعه پایدار.

وجود دارد نیاز فوری به افزایش نمایندگی زنان در تمام موقعیت ها تاثیر بگذارد. ما دانشجويان در میان دیگران نیاز به الگوی آنها را تشویق به رفتن برای آن است.

در این راستا جان يزد مدرسه کسب و کار در دانشگاه کونکوردیا در مونترال در حال افزایش تلاش های خود را برای استخدام معلمان زن و محققان زنان را از حضور در کلاس درس یک هنجار نه یک استثنا. تنها این تعادل را هموار راه را برای رهبری جدید ایجاد یک دنیای بهتر.

لوئیس Champoux-Paille است کادر en exercice در جان يزد مدرسه کسب و کار, Concordia, دانشگاه کونکوردیا. Anne-Marie Croteau است که دین در جان يزد مدرسه کسب و کار دانشگاه کونکوردیا. این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در این گفتگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید