خواهد شد که تنزل از قهرمانی ؟ چارلتون, شفیلد ونزدی, Barnsley و ویگان چپ به عرق

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

قهرمانی به فصل اوج هیجان در چهارشنبه شب شد دل شکستگی برای تان هال شهر لیدز یونایتد و ویگان به پایان رسید که در پایین سه.

وجود دارد می تواند بیشتر تاب و چرخش تا قبل از این سه تیم انداختن به لیگ یک شناخته شده است.

در اینجا ما نگاهی به عوامل پیچیده.

آنچه در مورد ویگان را درخواست تجدید نظر ؟

مدیران باید تایید آنها در حال فشار دادن به جلو با یک درخواست تجدید نظر در برابر 12 نقطه پنالتی که در سمت چپ آنها را در پایین سه با وجود هزینه های به £500,000 به بسته های پول در باشگاه پیروزی و یا از دست دادن.

آنها استدلال می کنند در برابر تحریم و تحت نیروی majeure’ بند به دلیل کاملا غیر منتظره طبیعت از تصمیم این باشگاه صاحب Au یونگ وای کی به محل آنها را در دولت.

اگر آنها از دست دادن ؟

اگر ویگان از دست دادن درخواست تجدید نظر وجود ندارد و بیشتر مراجعه تحت EFL مقررات. مدیران می گویند که آنها در نظر گرفته نشده هر اقدام دیگری در این رویداد در این مرحله است.

اگر ویگان به دست آورد ؟

اگر نقطه پنالتی بود محو و یا کاهش می یابد به اندازه کافی به آنها را از پایین سه, سپس, Barnsley خواهد قطره به منطقه سقوط. The South Yorkshire باشگاه ممکن است پس از آن نظر عمل خود را.

آنچه در مورد شفیلد ونزدی را مورد ؟

گزارش شده است که یک کمیسیون مستقل را شنیده است جغدها’ مورد که نگرانی EFL سوء اتهامات بیش از شرایط اطراف فروش Hillsborough.

یورکشایر باشگاه می تواند به صورت یک پنالتی تا 21 امتیاز اگر در بر داشت به گونه ای تشدید نقض EFL قوانین که رها کردن آنها را به پایین جدول.

حتی نه نقطه کسر خواهد بود به اندازه کافی به تعصبی آنها.

می تواند شفیلد ونزدی تجدید نظر است ؟

بله این باشگاه را 14 روز برای درخواست تجدید نظر در برابر نتیجه شنوایی. اما EFL نیز حق درخواست تجدید نظر اگر آن را مخالف با کمیسیون مستقل تصمیم و یا تحریم آن تحمیل می کند.

بنابراین می تواند چارلتون به طور بالقوه دریافت اقامت از اجرای?

ممکن است اگر شفیلد ونزدی شد کسر امتیاز کافی برای قرار دادن آنها در سه پایین در پایان این روند و ویگان درخواست تجدید نظر ناموفق بود.

هنگامی که خواهد شد بیشتر بود شناخته شده است ؟

ویگان درخواست تجدید نظر خواهد شد و شنیده می شود در 31 ژوئیه اما تصمیم گیری در این مورد نمی خواهد برای چند هفته. اگر شفیلد ونزدی را مورد شنیده شده است که گزارش شده است در یک تصمیم می تواند قریب الوقوع خواهد بود. اما اگر هر دو طرف تجدید نظر در مقابل نتیجه و تصمیم نهایی در این مورد نمی خواهد آمد تا ماه آینده در اولین.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید