چه کسی می خواهد به یک میلیونر ؟ قوانین تغییر

قوانین ضربه سری مسابقه چه کسی می خواهد به یک میلیونر ؟ به نظر می رسد مجموعه ای برای تغییر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

فیلمبرداری برای ITV نشان می دهد که به احتمال زیاد به راه اندازی مجدد در ماه جولای به عنوان اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها کاسته سراسر صنعت تلویزیون است.

با توجه به خورشیدسری تولیدکنندگان در حال بررسی راه هایی برای تغییر قوانین رقابت اجازه می دهد تا ایمن محیط تولید.

چه کسی می خواهد به یک میلیونر ؟ تقریبا قطعا ثبت شده در خالی استودیو. این به این معنی کنندگان خواهد بود قادر به استفاده از معروف “از مخاطبان” تاسیسات که در آن آنها به نوبه خود به مخاطبان استودیو برای مشاوره که بیش از چهار پاسخ انتخاب چندگانه به انتخاب است.

یک راه حل بالقوه در حال بحث در این است که شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد دو بار به عنوان بسیاری از “تلفن یک دوست” طناب نجات را جبران کند.

در این گزارش یک منبع گفت: “کارفرمایان علاقه مند به دریافت میلیونر به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“آنها امید آنها می تواند چراغ سبز به جرمی و شرکت کنندگان در این استودیو در ماه آینده و هوا در پاییز.”

آنها ادامه داد: “مسئله بعدی این است که مخاطبان و اگر یکی وجود ندارد, پس از آن خطوط. آنها به بحث جدید تاسیسات به طور کامل و یا به شرکت کنندگان این فرصت را به تماس دو نفر از دوستان برای کمک به.”

این سری طولانی در حال اجرا است که قبلا معرفی جدید تاسیسات قبل از زمانی که میزبان جرمی کلارکسون جایگزین کریس, Tarrant یک “درخواست میزبان” گزینه اضافه شده به مخلوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید