هنگامی که بارها و رستوران ها بازگشایی? جدید قوانین و دستورالعمل ها خواهد شد که در محل

پس از چهار ماه مجبور به ماندن بسته به علت مستند صنعت مهمان نوازی شده است تا در نهایت چراغ سبز به بازگشایی در انگلستان از روز شنبه 4 جولای.

اما میخانه و رستوران داران ابراز نگرانی در مورد آینده کسب و کار خود داده است که مشتریان باید برای حفظ اجتماعی فاصله در حالی که وجود دارد.

با وجود این واقعیت است که بوریس جانسون اعلام کرد که اجتماعی فاصله قوانین کاهش خواهد یافت از دو متر به یک متر از روز شنبه که آن را آسان تر برای سالن به بازگشایی آن را هنوز هم یک چالش برای کوچکتر بارها و رستوران ها.

از این رو چرا برخی از اماکن از جمله لندن معروف لو Caprice, رستوران, تا به حال به طور دائم.

بازگشایی بارها و رستوران بخشی از نخست وزیر را “نقشه راه” برای کاهش مستند محدودیت.

در توصیف “گام سوم” از مستند-کاهش قصد دارد در ماه مه آقای جانسون گفت: بخش مهمان نوازی خواهد بازگشایی “در اولین ماه جولای” و این که این موضوع را علمی مشاوره.

مرحله اول شامل بازگشت به کار برای برخی صنایع نامحدود ورزش و اجازه استفاده از پارک در حالی که مرحله دو شامل بازگشایی برخی از غیر ضروری مغازه ها و بازگشت برخی از گروه های سال به مدارس.

وزرای امیدوارم که بازگشایی بارها و رستوران ها جلوگیری خواهد شد تا به 3.5 میلیون کارگر در بخش مهمان نوازی از دست دادن شغل خود.

لندن-بر اساس میخانه گروه جوان گفت: آن را دوباره باز همه از آن 276 سایت از روز شنبه 20 جولای داشتن بسته شده است از ماه مارس.

این شرکت درخواست کرد که بازدید کنندگان رزرو از طریق یک برنامه قبل از رفتن به یکی از آن بارها.

رستوران ها نیز بازگشایی در انگلستان از 4 جولای.

مانند بارها با آنها نیز ملزم به حفظ و اجتماعی فاصله.

تا حالا رستوران ها اجازه داده شده بود به ارائه غذای آماده خدمات اگر آنها قادر به انجام این کار با خیال راحت در حالی که اجرای اجتماعی فاصله دستورالعمل.

هیچ مجموعه تاریخ برای زمانی که بارها و رستوران ها می تواند بازگشایی در ولز. اما اسکاتلند در بخش مهمان نوازی در مجموعه ای به بازگشایی در 6 جولای و در ایرلند شمالی, هتل ها, بارها و رستوران ها می تواند بازگشایی از 3 جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>