هنگامی که ناخن کافه ها و سالن های زیبایی بازگشایی در انگلستان ؟ آخرین مستند قوانین

در روز سه شنبه 23 ژوئن بوریس جانسون اعلام کرد که یک به روز رسانی در مورد بلند کردن اجسام از مستند محدودیت در انگلستان است.

در علاوه بر این به تایید است که کسب و کار از جمله بارها و رستوران ها خواهد شد مجاز به بازگشایی نخست وزیر همچنین اظهار داشت که اجتماعی فاصله ارشاد بوده است کاهش می یابد از دو متر به “یک متر به علاوه”.

آرایشگری خواهد شد مجاز به بازگشایی از 4 ماه ژوئیه با یک لندن سالن ادعا آن را در حال حاضر از 2500 نفر در آن لیست انتظار.

اما آنچه در مورد ناخن کافه ها و سالن های زیبایی در انگلستان و در سراسر انگلستان ؟

زمانی که مستند در سراسر کشور تاسیس شد و در 23 مارس, سالن زیبایی اولین کسانی بودند که کسب و کار به بستن درهای خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

پس چقدر طولانی خواهد شد و ما باید صبر کنید تا زمانی که ما می توانید دریافت کنید که تازه مانی pedi? در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

هنگامی که ناخن کافه ها و سالن های زیبایی بازگشایی در انگلستان ؟

در حالی که غیر ضروری کسب و کار شده اند بازگشایی در انگلستان از آغاز ماه ژوئن این نیست اعمال می شود به تمام خرده فروشان.

از 4 جولای, سالن های آرایش اجازه خواهد داشت برای از سرگیری عملیات های اجتماعی فاصله قرار داده و اقدامات در محل برای محافظت از مشتریان و کارکنان.

اما ناخن کافه ها و سالن های زیبایی, در علاوه بر این به چشمه های معدنی و تو سرو نشده داده شده است متهور برای بازگشایی شده است.

آقای جانسون گفت: مجلس عوام انگلیس طی سخنرانی خود در روز سه شنبه 23 ژوئن که کسب و کار مانند ناخن سالن تنها قادر به بازگشایی درهای خود را هنگامی که دولت احساس “اعتماد به نفس” کسب و کار می تواند “در Covid-راه امن”.

“تقریبا به عنوان مشتاقانه در انتظار به عنوان یک پاینت خواهد بود و کوتاه کردن مو به خصوص توسط من و ما را بازگشایی آرایشگری با اقدامات احتیاطی مناسب از جمله استفاده از غشاء و فرآیندهای غشایی,” او گفت:.

“ما همچنین قصد اجازه می دهد برخی دیگر از تماس نزدیک خدمات مانند ناخن میله برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم زمانی که ما با اعتماد به نفس است که آنها می توانند در یک Covid-راه امن است.”

نخست وزیر افزود که “دشوار قضاوت” ساخته شد زمانی که تصمیم گیری که کسب و کار خواهد بود مجاز به بازگشایی شده است.

چه در مورد بقیه از انگلستان ؟

این تفویض کشورهای انگلستان تاسیس مستند دستورالعمل وجود دارد که جدا از قوانین مشخص شده توسط دولت برای اعضای عمومی در انگلستان است.

در ایرلند شمالی موقت تاریخ 6 جولای تعیین شده است برای بازگشایی سالن مو آرایشگران و ناخن میله های زندان.

دولت اسکاتلند متحده است که کسب و کار از جمله سالن مو, سالن های زیبایی و ناخن میله های پیرسینگ و تاتو سرو باید بسته باقی می ماند برای هم بودن.

همین قاعده در ولز اگر چه دولت ویلز می گوید که این کسب و کار “باز ممکن است در درخواست از ویلز وزیر از یک مقام محلی در صورت نیاز برای کمک به تسهیل اجتماعی هدف”.

“کسب و کار فردی نمی تواند درخواست برای یک استثنا در ادامه معاملات” آن می افزاید.

چگونه سالن اطمینان حاصل شود کارکنان و مشتری ایمنی هنگامی که آنها بازگشایی?

زمانی که ناخن کافه ها و سالن های زیبایی مجاز به باز کردن درهای خود را این احتمال وجود دارد که تعدادی از اقدامات ایمنی را به معرفی می شود برای محافظت از هر دو کارکنان و مشتریان است.

به عنوان بخشی از برنامه های خود را به سهولت مستند دولت گفته است که هر کسب و کار است که بازگشایی خواهد شد که برای دیدار با Covid-19 امن میباشد.

بسته به محل کار در سوال این معنی خواهد بود که انجام اقدامات اطمینان مردم قادر به حفظ اجتماعی فاصله متناوب در ورود کارکنان و معرفی “یک طرفه جریان راه” و دست sanitisation مناطق.

شما می توانید درمان های زیبایی در خانه و در عین حال?

شما لازم نیست که صبر کنید تا قفل برداشته شده است برای شروع ramping تا روال زیبایی خود را به عنوان درمان های بسیاری وجود دارد که شما می توانید خودتان انجام دهید.

مستقل تعدادی از زیبایی DIY راهنماهای برای کمک به شما همه چیز را از تسلط ژل مانیکور, برای از بین بردن ناخن اکریلیک و نگه داشتن ابرو در چک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید