وقتی که می آید به ما روده, ورزش کند واقعا ما را سالم ؟

تیاو متنوع و غیر انسانی اشکال زندگی که در زندگی ما جرات شناخته شده به عنوان ما میکروبیوم – بسیار مهم برای سلام

توسط FARDAALEFBA در 3 تیر 1399

تیاو متنوع و غیر انسانی اشکال زندگی که در زندگی ما جرات شناخته شده به عنوان ما میکروبیوم – بسیار مهم برای سلامت ما است. یک اختلال تعادل این منجر به طیف وسیعی از اختلالات و بیماری ها از جمله چاقی و دیابت و بیماری التهابی روده است. آن را حتی می تواند بر سلامت روان ما.

آن را به خوبی شناخته شده است که میکروب ها در زندگی ما جرات تغییر را از طریق رژیم غذایی است. برای مثال از جمله فیبر در رژیم غذایی و محصولات لبنی در رژیم غذایی ما را تشویق می کند به رشد باکتری های مفید. اما نصب شواهد نشان می دهد که ورزش می تواند همچنین تغییر نوع باکتری است که اقامت در داخل شکم ما.

یک مطالعه نشان داد ورزش باعث رشد باکتری ها است که تولید اسید چرب وبوتیریت. وبوتیریت می توانید ارتقاء و تعمیر پوشش روده و کاهش التهاب و بنابراین به طور بالقوه پیشگیری از بیماری ها مانند بیماری التهابی روده و مقاومت به انسولین که منجر به دیابت. ناشی از ورزش شیفت در microbiota روده نیز می تواند محافظت در برابر چاقی و بهبود عملکرد متابولیک.

میکروبیوم تغییرات حتی می تواند دیده می شود پس کاملا متوسطی ورزش و رژیم. یک مطالعه نشان داد که زنانی که انجام شده حداقل سه ساعت ورزش سبک مانند پیاده روی سریع یا شنا – در هر هفته افزایش سطح Faecalibacterium prausnitzii, Roseburia هومينيسو Akkermansia muciniphila در مقایسه با افراد کم تحرک.

F prausnitzii و R هومينيس کاهش التهاب در حالی که یک muciniphila شده است همراه با یک توده بدون چربی بدن (BMI) و بهبود سلامت متابولیک. این به این معنی است که این میکروبیوم تغییرات به احتمال زیاد مفید برای سلامت کلی.

اما به نظر می رسد که این نوع ورزش نیز دارای افکت های مختلف در این تغییرات دیده می شود در microbiota روده. مطالعات جوندگان در بر داشت که مجبور بودن برای اجرا بر روی یک چرخ ناشی مختلف microbiota تغییرات نسبت به ورزش در حد متوسط انجام می شود که ماوس می خواستم به. وجود دارد برخی از شواهد که همان درست است در انسان.

ورزشکاران نیز بسیار متفاوت microbiota پروفیل های کم تحرک در مقایسه با افراد مشابه سن و جنس. ورزشکاران تا به حال متنوع تر فلور و بالاتر فراوانی از سه گونه باکتریایی ذکر شده در بالا.

اما آن را هنوز هم به طور قطعی ثابت شده است که ورزش می تواند به طور مستقل عمل می کنند و از رژیم غذایی در ایجاد این تغییرات است. افرادی که ورزش ممکن است بیشتر احتمال دارد به هم خوردن یک رژیم غذایی سالم پس از جدا کردن این دو عامل از هم جدا می تواند تا حدودی دشوار است.

مطالعات حیوانی به طور عمده در جوندگان می تواند به برگ ریزان برخی از نور در این معمای به عنوان رژیم غذایی خود را به راحتی کنترل می شود. در موش ها رژیم غذایی و ورزش به نظر می رسد برای وادار بسیار متفاوت تغییرات در microbiota. برخی از تغییرات ناشی از یک رژیم غذایی با چربی بالا از جمله افزایش Firmicutes و Proteobacteriaکه مرتبط به ديابت نوع دو و چاقی می تواند معکوس شود ،

مطالعات دیگر نشان می دهد که ورزش ناشی از تغییرات در microbiota آورده می شود می تواند مستقل از رژیم غذایی مصرف – هر چند مطالعات دیگر نشان می دهد تغییرات در رژیم غذایی مورد نیاز در کنار ورزش برای این رخ می دهد. ورزش حتی ممکن است به مقابله با برخی از اثرات منفی از یک رژیم غذایی با چربی بالا ،

بدون در نظر گرفتن, ورزش ممکن است هنوز هم به کمک باکتری های خوب در روده ما به نام یک muciniphila, چوب به مخاط معده است. این بهتر باعث ترشح موکوس است که مهم است به عنوان مخاط محافظت از باکتری انجام شده از روده با هضم مواد غذایی است.

مطالعات به دنبال در سیستم ایمنی بدن نیز یافت می شود که ورزش باعث کاهش التهاب سیگنال و ترویج "تنظیم شده" محیط زیست در روده پوشش و فراتر از آن. این باعث کاهش احتمال ابتلا به بیماری های روده. آنچه واقعا جالب در مورد یک muciniphila است که در آن یافت شده است به عقب کاهش وزن از یک رژیم غذایی با چربی بالا و مقاومت به انسولين در موش سوری.

این مطالعه همچنین نشان داد که موش های یک muciniphila همچنین باعث افزایش شاهدانه مانند مولکول است که بدن ما به طور طبیعی, را, می, endocannabinoids. در میان دیگر توابع در بدن endocannabinoids درگیر در کنترل التهاب روده و روده ما مانع (خط مقدم مولکول است که با ارائه یک جسمی ایمنی بدن دفاع از حملات خارجی).

این endocannabinoid سیستم نیز درگیر با تغذیه رفتار با کنترل سیگنال های مغز است. خاص endocannabinoids افزایش می یابد هنگامی که ما احساس می کنید گرسنه و منتشر شده در روده هنگامی که ما احساس کامل. این endocannabinoid سیستم بیش از حد فعال در افرادی که چاق هستند.

های مختلف باکتری های روده می توانید سطح از اجزای مختلف تشکیل می دهند که endocannabinoid سیستم. محققان با استفاده از پروبیوتیک به تغییر ترکیب میکروبی در موش سوری. آنها شاهد کاهش یک نوع endocannabinoid و یک گیرنده کانابینوئید در یک چاق ماوس. آنها همچنین دیدم که پروبیوتیک ساخته شده باکتری ها و سموم کمتر قادر به عبور از ماوس روده به جریان خون.

این منجر به کاهش باکتری اجزای موجود در خون و کاهش سلول های چربی تولید می باشد. یک رژیم غذایی سالم را بهبود می بخشد تنوع و غنای باکتری های روده به عنوان ورزش – احتمالا حتی از طریق همان چند گونه باکتری که قبلا ذکر شد. اگر چه این نیاز به آزمایش در انسان نتایج حاصل از این مطالعات نشان می دهد پتانسیل تعامل بین جمعیت میکروبی در روده با رژیم غذایی و ورزش به بهبود سوخت و ساز بدن.

اخیرا محققان نشان داده اند دوندگان و دوچرخه سواران تولید بیشتر endocannabinoids در خون خود فراهم می کند که برخی از تسکین درد و بهبود خلق و خوی. اما معلوم نیست که آیا این تغییرات کوتاه مدت هستند و یا اینکه آنها را در مورد تغییرات دراز مدت در روده میکروبیوم.

آن را وسوسه انگیز را به حدس و گمان است که ورزش می تواند تغییر ترکیب میکروبیوم روده و نفوذ تندرستی همه از طریق یک سیستم است که توانایی به سه راه گفتگو است. آن باقی مانده است دیده می شود اگر ما می تواند دستکاری این طریق رژیم غذایی و/یا خاص پروبیوتیک ها – اما ما باید دست کم نگیرید ما چگونه ما شکل روده ساکنان هر دو در سوخت و ساز بدن و سطح فیزیکی.

راشل Rigby یک مدرس ارشد در سلامت دستگاه گوارش در دانشگاه لنکستر. کارن رایت یک مدرس دانشگاه در پزشکی و علوم زیستی در دانشگاه لنکستر. این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در گفتگوtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب