واتساپ به روز رسانی به ارمغان می آورد تاریک به حالت دسکتاپ و می افزاید: جدید برچسب برای آی فون و آندروید

واتساپ اعلام کرده است پنج ویژگی های جدید به آن برنامه پیام رسانی است که این شرکت می گوید خواهد شد نورد از برای کاربران در طول هفته های آینده.

به روز رسانی در دسترس خواهد بود بر روی آی فون, دستگاه های آندروید و بر روی وب.

از Facebook متعلق به سرویس پیام رسانی خواهد شد آوردن متحرک جدید, برچسب, بسته, شبیه به کسانی که در حال حاضر وجود دارد در Facebook Messenger.

همچنین ساخت آن را آسان تر برای اضافه کردن تماس های جدید از طریق کدهای QR. این میدان بارکد می تواند اسکن شده با گوشی های هوشمند خود را در جهت سرعت دسترسی به اطلاعات و یا انجام وظایف.

برنامه های دیگر از جمله اسنپ چت و Facebook Messenger در حال حاضر این تابع.

دو نفر دیگر به روز رسانی شامل یک تیره حالت برای واتساپ وب و دسکتاپ کاربران – پس از این شرکت در راه اندازی این ویژگی در iOS و اندروید در ماه مارس است.

این بدان معنی است که تمام کاربران در تمام سیستم عامل می تواند خاموش کردن چراغ در حالی که پیام خود را به مخاطبین و زیر Facebook تست مشابه زیبایی.

تیره حالت آسان تر است در کاربران چشم هنگام ارسال پیامک در شب و گوشی های با صفحه نمایش OLED باید دید افزایش عمر باتری – به عنوان آنها می توانید خاموش کردن پیکسل به طور کامل به حفظ قدرت است.

آخرین به روز رسانی عمده است که WhatsApp است که صرف آن تصویری قابلیت تماس. با هشت نفر در یک چت تصویری شرکت کنندگان می توانید فشار دهید و نگه دارید به یک فرد را روی صفحه نمایش را پر کنید گوشی خود را.

“ما همچنین اضافه شده یک آیکون ویدئو در گروه چت از 8 یا کمتر بنابراین شما به راحتی می توانید شروع به یک گروه تماس تصویری با 1 ضربه بزنید.” این شرکت نوشت و در وبلاگ خود پست.

آخرین به روز رسانی جزئی می آید برای KaiOS کاربران است که یک لینوکس مبتنی بر سیستم عامل معمولا این سایت متعلق به بودجه گوشی های هوشمند است.

این دستگاه ها اغلب دارای امکانات کمتر اما در کاهش هزینه ها از دستگاه های گل سرسبد.

این کاربران در حال حاضر قادر به به اشتراک گذاری به روز رسانی وضعیت است که ناپدید می شوند پس از 24 ساعت از ویژگی های که در دسترس برای آی فون و آندروید به کاربران برای ماه می باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>