WhatsApp توقف پردازش پلیس درخواست برای هنگ کنگ اطلاعات کاربران اعتراض

Facebook Inc WhatsApp سرویس پیام داد و گفت: “متوقف شد” پردازش و اجرای قانون درخواست برای اطلاعات کاربر در هنگ کنگ است.

WhatsApp است که “توقف” از جمله بررسی “در انتظار ارزیابی بیشتر از تاثیر امنیت ملی قانون از جمله رسمی حقوق بشر به علت سعی و کوشش و مشاوره با کارشناسان حقوق بشر” یک سخنگو در بیانیه ای گفت.

امنیت ملی قانون اجازه می دهد تا مقامات برای مجازات جرایم از جمله تجزیه طلبی براندازی و تروریسم به زندگی در زندان است.

در آن رعایت شده است با تظاهرات در هنگ کنگ.

WhatsApp شرکت مادر Facebook نیز گزارش مصرف مشابه تصمیم گیری – توقف بررسی درخواست دولت برای داده های کاربر از هنگ کنگ در انتظار ارزیابی بیشتر از امنیت ملی قانون است.

مستقل رسیده به Facebook برای نظر.

واتساپ نه تنها نرم افزار پیام به امتناع اطلاعات درخواست از دولت چین.

گزارش شده است که تلگراف است و با توجه به همان عمل است.

“ما درک می کنیم اهمیت حفاظت از حق حریم خصوصی ما هنگ کنگ کاربران تحت این شرایط” مایک Ravdonikas و تلگراف سر از بازاریابی گفته HKFP.

“بر این اساس تلگرام قصد ندارد روند هر گونه اطلاعات درخواست مربوط به آن هنگ کنگ کاربران تا زمانی که یک اجماع بین المللی رسیده است در رابطه با انجام تغییرات سیاسی در این شهر است.”

این شرکت ظاهرا اعلام نشده هر گونه اطلاعات به هنگ کنگ مقامات.

جرائم در این قانون را مورد انتقاد قرار گرفته است برای وسعت با اطمینان برای شهروندان در مورد اقداماتی که ممکن است یا ممکن است تلقی به عنوان غیر قانونی است.

در حال حاضر مقامات را حذف کرده و کتاب های طرفدار دموکراسی نویسندگان در هنگ کنگ کتابخانه های عمومی ،

کتابخانه “بررسی خواهد شد که آیا کتاب خاصی را نقض مقررات امنیت ملی قانون” اوقات فراغت و خدمات فرهنگی وزارت در بیانیه ای گفت.

“در حالی که مشاوره حقوقی خواهد بود به دنبال در روند بررسی کتاب در دسترس خواهد بود برای قرض گرفتن و مرجع در کتابخانه ها.”

سه روز پیش اولین فرد متهم شد و تحت قوانین جدید ،

“23 ساله و مرد محلی متهم شده است با یک تعداد از تحریک دیگران برای تجزیه طلبی و یک تعداد از فعالیت های تروریستی,” پلیس در بیانیه ای گفت: در روز جمعه.

او گفته سوار یک موتور سیکلت در پلیس در هنگ کنگ است.

این مسئول در آمد کمتر از یک روز پس از اینکه دولت تا به حال با وضع قانون در برابر اعتراض شعار “آزادی هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما” بیان کرد که آن را غیر قانونی است به دلیل آن connotes تجزیه طلبی و یا براندازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>