آنچه شما نیاز به دانستن قبل از آوردن به خانه حیوان خانگی جدید خود را

منازت چند ماه گذشته تقریبا همه من می دانم که انتخاب کرده است برای پرورش و یا اتخاذ یک حیوان خانگی. اکثر آنها د

توسط FARDAALEFBA در 22 تیر 1399

منازت چند ماه گذشته تقریبا همه من می دانم که انتخاب کرده است برای پرورش و یا اتخاذ یک حیوان خانگی. اکثر آنها درخواست روده نیاز برای عشق بی قید و شرط و همراهی است. بنابراین هیچ جای تعجب است که سگ و گربه پرورش و تصویب سطوح در تمام زمان بالا. کلی DiCicco مدیر فرزندخواندگی تبلیغات در پرنده تصویب مرکز می گوید: "شکی نیست که پاسخ از مردم در سراسر کشور مایل به باز کردن خانه های خود را به حیوانات در طی این زمان به چالش کشیدن بوده است عظیم و بی سابقه است."

اما به عنوان وسوسه انگیز آن را به عنوان ممکن است صدا به یک دوست خزدار برای راحتی شما این روزها بسیار وجود دارد که به در نظر گرفتن قبل از اینکه شما را به یک حیوان را به خانه خود را و نه دست کم از آن این واقعیت است که حیوانات را برای همیشه وابسته به شما; بر خلاف کودکان و نوجوانان که در نهایت (امیدوارم!) دفع کردن برای خود شما همیشه نیاز به خوراک و نظم و تمیز کردن پس از حیوان خانگی خود را.

پت میلر گواهی حرفه ای مربی سگ و رفتار مشاور و مدیر ارام پنجه آکادمی در Fairplay, مریلند می گوید: او می بیند بیش از حد بسیاری از مردم حیوانات خانگی و بدون تفکر از طریق تمام است که آن را مستلزم یک پدیده منحصر به فرد نیست به این بیماری همه گیر. "اتفاق می افتد تمام وقت. ما فقط دیدن بیشتر از آن در حال حاضر به دلیل بسیاری از افرادی که در خانه نشسته و با هیچ چیز برای انجام در حال تصمیم گیری در این زمان خوبی برای به دست آوردن یک حیوان خانگی."

میلر می گوید که قبل از اینکه شما یک حیوان خانگی شما باید مطمئن شوید که هر کس در خانه خود را در هیئت مدیره. این بدان معنا نیست که هر کس در خانه نیاز به مسئول مراقبت از حیوان خانگی وجود دارد اما نیاز به برخی از سطح از توافق همگانی در اطراف داشتن حیوان خانگی.

"حیوانات نیست و نیاز به یک محیط که در آن وجود دارد تعارض بر حضور خود را," او می گوید. او نشان می دهد تنظیم دستورالعمل های روشن و قوانین چه حیوان خانگی مجاز است برای انجام این کار – و نه در پیشبرد. سوالات در نظر بگیرید: آیا حیوانات مجاز در مبلمان ؟ که در آن حیوانات ، که در حال رفتن به تمیز کردن و راه رفتن و تغذیه حیوانات است ؟ که اولیه ترینر? چه اتفاقی می افتد زمانی که هر کس می رود به مدرسه و برگشت به محل کار ؟ "بیشتر به شما فکر می کنم از طریق جلوتر از زمان کمتر تعارض و سردرگمی وجود دارد برای حیوانات است."

تصمیم جلوتر از زمان که در خانواده را پس از وظایف مانند شستن تغذیه و راه رفتن (گتی/iStock)

میلر همچنین نشان می دهد پیدا کردن یک دامپزشک groomer pet sitter (شما باید یک روزی!) و مربی قبل از آوردن یک حیوان خانگی. مصاحبه آنها در مورد روش ها و تعیین اینکه آیا آنها در همان فلسفی صفحه به عنوان شما. برای مثال میلر است که یک نیروی free trainer; او مصمم است در مورد استفاده از درد اجبار در آموزش, اما دیگران وجود دارد او می گوید که نه.

دیگر کار آمادگی برای انجام: خرید لوازم در پیشبرد و تنظیم همه چیز را تا قبل از رسیدن حیوان خانگی. DiCicco را باید در لیست برای گربه: یک یقه بستر و بستر جعبه (مطمئن شوید که شما یک نقطه برای قرار دادن آنها) و غذا و اسباب بازی و کاسه. برای سگ: یک دسته سه تایی و یقه و مهار تخت, مواد غذایی, اسباب بازی کاسه و جعبه.

دریافت مجموعه با تمام حیوان خانگی خود را ملزومات قبل از آنها وارد (گتی/iStock)

DiCicco می گوید شما همچنین نیاز به مطمئن شوید که خانه خود را امن است قبل و بعد از شما را حیوان خانگی خود را در خانه. حذف تمام اقلام از این طبقه است که می تواند خورده شود و یا جویده و نگه داشتن سیم برق دور از دسترس است. همچنین بررسی کنید که گیاهان خانه خود امن هستند. پرنده تا به لیستی از گیاهان سمی هستند که به حیوانات است که باید از خانه خود و یا قرار دادن خارج از دسترس (aspca.org). دیگر حیوان خانگی بالقوه خطرات: پرده عمودی, پرده, استخر که در طبقه منگوله و کابل.

اگر شما در حال اتخاذ/خرید گربه, نصب, با کیفیت بالا, پرده فلزی بر روی تمام ویندوز. و به خاطر داشته باشید که گربه ها عالی هستند کوهنوردان پس از حیوان خانگی-تصحیح برای یک گربه به معنی بیش از نگه داشتن کف منطقه امن; حرکت گیاهان و اشیاء شکننده به یک منطقه حفاظت شده است. برای بچه گربه ها DiCicco می گوید برای جلوگیری از هر گونه کوچک که در آن مخفیگاه بچه گربه می تواند فرار و یا گیر از جمله در اطراف و زیر لوازم.

زیرا خاراندن یک رفتار طبیعی برای گربه DiCicco توصیه به سرمایه گذاری در یک پست خاراندن برای جلوگیری از تخریب اشیاء دیگر. و فقط به عنوان گربه ها نیاز به قادر به خراش سگ باید قادر به جویدن. ارائه مناسب اسباب بازی جویدن; میلر نشان می دهد کنگ اسباب بازی سگ (kongcompany.com) که در انواع اندازه و استحکام و یا سگ توف اسباب بازی (dogtuff.com).

گربه باید با ارائه یک خاراندن پست (گتی/iStock)

اگر شما در حال گرفتن یک توله سگ یا سگ که هنوز خانه-آموزش ایجاد یک منطقه ویژه برای سگ با استفاده از کودک گیتس یا تاشو, قلم بنابراین هر گونه حوادث آسیب نمی فرش. (شما باید به جمع کردن و ذخیره تزئینی فرش تا سگ جدید خود را به طور کامل خانه-آموزش دیده است.) میلر ترجیح کودک گیتس که در حال فشار نصب شده (بدون نیاز به پیچ و آنها را به درب فریم) و است که بسیار آسان-کفش پیاده روی را از طریق. و او نشان می دهد با استفاده از یک جعبه به کمک آموزش سگ خود را. "هنگامی که به درستی استفاده می شود یک جعبه ساده ترین راه برای خانه-آموزش و مدیریت یک توله سگ چون سگ با یک مهار در برابر نشت مواد خود را در دن." خانه-آموزش فرآیند میلر می گوید: به استفاده از یک جعبه کوچکتر به طوری که سگ نمی تواند خاک یک طرف و دروغ به راحتی در دیگر. هنگامی که یک سگ است که به طور کامل خانه-آموزش سوئیچ به یک بزرگ تر جعبه.

هنگامی که شما را حیوان خانگی خود را در خانه DiCicco می گوید به آنها برخی از فضا برای آشنایی با مناظر و صداها و بوی خانه جدید خود را در حالی که نگه داشتن چشم در آنها را به عنوان آنها را حل و فصل در. "و به یاد داشته باشید همه چیز را در سرعت خود و به دنبال خود منجر شود."

بچه دروازه کمک می کند در حالی که شما در خانه-آموزش توله سگ جدید خود را (گتی/iStock)

برخی از گربه ها حساس تر از دیگران هستند به طوری که آنها ممکن است در حل و فصل بهتر است اگر در ابتدا محدود به یک اتاق DiCicco می گوید. به تدریج به آنها فضای بیشتری برای کاوش در طول زمان است. این کمک می کند تا آنها را تنظیم کنید به محیط زیست خود را بدون احساس بیش از حد غرق شده است.

اگر شما در حال حاضر حیوانات خانگی ارائه حیوان خانگی جدید با یک منطقه آرام و به دور از حیوانات دیگر در حالی که آنها سازگار بالقوه خود را برای چند روز یا چند هفته و نگاهی اولیه معرفی بسیار به آرامی. DiCicco نشان می دهد تلاش بوی مبادله – دادن یک حیوان چیزی که بوی مانند دیگر – قبل از معرفی آنها. این بهبود شانس خود را از داشتن یک موفقیت مقدمه اول.

میلر است که یک فن از حیوانات درب; او می گوید: بهتر است که شما کنترل هنگامی که سگ خود را می رود در داخل و خارج. "این مسئولیت خود را به مطمئن شوید که سگ خود را به عنوان اغلب به عنوان او نیاز به نه تنها به رفتن به حمام اما همچنین به ورزش است." او می افزاید: "اگر شما حیوانات یک حادثه در داخل خانه آن را تقصیر شما نیست."

مطمئن شوید که سگ خود را می شود به اندازه ورزش به عنوان آنها نیاز (گتی/iStock)

در نهایت میلر می گوید برای انتخاب کردن برای یک حصار فیزیکی و نه نامرئی زیرزمینی شوک حصار (که او فکر می کند باید غیر قانونی). "دیوار نامرئی سگ نگه نمی همه چیز را به طوری که آنها نمی محافظت از سگ خود را از چیزی در آینده و گرفتن آنها را و آنها را به کمک ناخواسته رفتار پرخاشگرانه."

Mayhew یک 'امروز' نشان می دهد سبک و کارشناس سابق سردبیر مجله, نویسنده 'تلنگر! برای تزئین'

© واشنگتن پستtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب