چه باید بکنید اگر شما یک سگ به دام افتاده در یک ماشین داغ

این ملاقات در دفتر اعلام کرده است که یک heatwave است که با توجه به رفت و برگشت در بخشهایی از انگلستان در این هفته.

به عنوان بوریس جانسون آسانسور بیشتر مستند اقدامات دماهای انتظار می رود برای رسیدن به اوج از 34C قبل از جمعه.

و انتظار می رود که یک آستانه برای یک heatwave خواهد بود ملاقات و یا بیش از سراسر بخش های بزرگی از انگلستان و ولز است.

به عنوان یک نتیجه مهم برای صاحبان سگ به مراقبت مناسب از حیوانات خانگی خود را اگر سفر در گرما; اکثر تماس RSPCA دریافت و در ماه های تابستان در مورد سگ در سمت چپ داغ, ثابت, ماشین.

اگر شما در سراسر یک سگ که سمت چپ به تنهایی در یک ماشین در یک روز, RSPCA توصیه می کند اقدام اگر شما گمان می برند که سلامت آن می تواند در معرض خطر است.

با توجه به سازمان هنگامی که آن را 22C خارج یک ماشین متوسط می تواند به شدت افزایش 47C در به عنوان کمی به عنوان یک ساعت.

در اینجا چه باید بکنید اگر شما یک سگ است که به دام افتاده در یک ماشین گرم در تابستان امسال عنوان شده توسط رفاه حیوانات خیریه:

بررسی علائم گرمازدگي

اول شما باید چک کنید اگر سگ نمایش علائم گرمازدگي است که زمانی که آنها قادر به کاهش دمای بدن خود را.

آشکار ترین نشانه های گرمازدگی در سگ سنگین نفس نفس بیش از حد سرازیر شدن آب دهان اگر سگ به نظر می رسد کسل کننده و یا از انواع, اگر آن را سقوط و یا اگر آن را در حال بیمار است.

اگر شما بر این باورند که سگ در به طور جدی یک بیماری جدی و سپس RSPCA توصیه تماس با کمک های حرفه ای به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.به دنبال کمک های حرفه ای

اگر یک سگ است که برطرف کننده درد و رنج را از داخل قفل ماشین گرم و سپس RSPCA پیشنهاد کرده است که تماشاچیان شماره 999 برای کمک به.

پلیس قادر خواهد بود برای رسیدن به RSPCA که قادر خواهد بود به ارائه کمک سریع در صورت نیاز.

متناوبا, شما می توانید تماس بگیرید موسسه خیریه 24 ساعته ظلم و ستم شماره تلفن برای مشاوره است که 0300 1234 999.

شما همچنین می توانید تماس خود را با سگ محلی سرپرست برای کمک به با مراجعه به وب سایت دولت و وارد کردن کد پستی از منطقه برای اطلاعات بیشتر.

اگر شما با پلیس تماس بگیرید, شما خواسته می شود برای توضیح جزئیات این وضعیت به طور کامل از جمله بیماری از سگ و ثبت نام تعدادی از ماشین.

مطمئن شوید که شما گرفتن عکس از سگ و یا فیلم در این صحنه نیز ساخت یک توجه داشته باشید از نام شهود.

شکستن به ماشین

اگر شما انتخاب می کنید به شکستن را به یک ماشین به یک سگ بیش از حد گرم و سپس شما می تواند در معرض خطر از شارژ بودن جرم و جنایت است.

با توجه به صدمه جنایی عمل 1971 اگر شما بر این باورند که صاحب ملک است که شما در مورد به آسیب خواهد به خود اجازه آسیب اگر آنها درک وضعیت و سپس شما باید یک قانونی دلیلی برای انجام این کار است.

اگر یک سگ نمایش روشن علائم گرمازدگی و کمک های حرفه ای نشده هنوز وارد و سپس با شکستن پنجره ماشین می تواند یک تصمیم عاقلانه است.

هنگامی که سگ گرفته شده از ماشین شما ممکن است به پس از آن انجام اضطراری کمک های اولیه بسته به شرایط آن.

انجام اضطراری کمک های اولیه

اول مطمئن شوید که سگ قرار داده شده در یک بازی سرد و منطقه سایهدار.

بعد ریختن آب بر روی سگ. با این حال شما باید مطمئن شوید که آب سرد است سرد نیست که آب سرد می تواند باعث این سگ برای رفتن به شوک.

شما همچنین می تواند استفاده از حوله مرطوب و یک فن برای خنک کردن آنها را بیشتر.

به سگ مقدار کمی از آب سرد برای نوشیدن و در ادامه به douse آن را با آب سرد تا آن تنفس آهسته است.

اگر سگ شروع به لرزیدن می کنه و سپس آنها شده سرد می شود بیش از حد.

هنگامی که سگ به اندازه کافی سرد و تنفس خود را بازگشت به یک استوارتر سرعت و سپس به شما توصیه می شود آن را به نزدیکترین دامپزشک فورا.

چه باید بکنید اگر یک سگ در ماشین داغ نیست نشان دادن علائم گرمازدگي

اگر شما در سراسر یک سگ در یک ماشین نیست که نشانه های گرمازدگی هنوز هم وجود دارد چند مرحله است که شما می توانید برای اطمینان از آن تندرستی.

سعی کنید به شکل از چگونه به سگ شده در ماشین برای شاید با جستجو برای “پرداخت و نمایش” بلیط بر روی داشبورد.

حتی اگر مالک بازگشت به ماشین خود را به زودی پس از آن وضعیت هنوز هم می تواند حکم یک گزارش پلیس. با در نظر گرفتن آن می تواند ارزش گرفتن توجه داشته باشید از ماشین شماره ثبت.

اگر شما پیدا کردم سگ در یک پارک ماشین توسط یک فروشگاه و یا رویداد, RSPCA می گوید به درخواست یک عضو از کارکنان را اعلام عمومی به منظور اطلاع مالک.

آن را عاقلانه به ترک یک سگ که سمت چپ در یک ماشین به تنهایی حتی اگر آن را نمی مبتلا به گرمازدگي. شما باید آماده به شماره 999 اگر نیاز باشد و یا کسی دیگری اقامت توسط سگ برای نگه داشتن یک چشم بر روی آن.

اگر شما نیاز به مشاوره بیشتر در حیوانات ظلم و ستم و سپس شما می توانید تماس بگیرید RSPCA خط تلفن در 0300 1234 999 که باز است 24 ساعت در روز.

دیدگاهتان را بنویسید