"چه جهنم که شما فکر?': چگونه هیو گرانت بازداشت برای 'هرزه رفتار' تغییر راه مشهور می گویند متاسفم

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 6 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منt ساعات اولیه صبح سه شنبه, 27 ژوئن 1995 و یک کارگر جنسی به عنوان شناخته شده الهی بود در مورد برای تبدیل شدن به یک حس بین المللی. و همه به خاطر سفت stammering و مبهم مزاحم انگلیسی که بینی خود را از خدمات در گوشه ای از بلوار غروب آفتاب بود نوپای فیلم star به نام هیو گرانت.

نتیجه رسوایی همچنان یکی از نمادین ترین داستان های مشهور از 1990s شروع شد. "هیو و مکان" که از آن صحبت شد در تلخیص تند تند شد و یک برخورد از جهان تلقی می شود در تقابل غنی و فقیر یک مرد سفید و زن سیاه, یک محافظه کار و محفوظ انگلیسی و آمریکایی غرق در صنعت. سطح آن تناقضات باقی می ماند آبدار اما 25 سال در آن چه اتفاق افتاد پس از آن است که قانع کننده ترین.

اعطای تصمیم به خود به اقدامات خود را دریافت جلوتر از داستان و در آغوش تخم مرغ بر روی صورت خود را یکی از بزرگترین افراد مشهور mea culpas در تاریخ مدرن است. درس آن افاضه و حرفه ای آن نیست نابود کردن به عنوان یک نتیجه فقط مربوط به امروز به عنوان آنها شدند. در سن بسیاری از افراد مشهور عذر خواهی و مشخصات بالا snafus آن مسلما هرگز مهم تر بوده است.

این حادثه در سوال آمد و پس از یک شب از نوشیدن و ناهار خوری با کمک مالی و شرکت ستاره Jeff Goldblum و تام آرنولد پس از اتمام دو روز از مصاحبه مطبوعاتی برای فیلم جدید خود را نه ماه. بارداری کمدی آن مشخص اعطای اولین ستاره آمریکایی خودرو یک طراحی برای ساخت غیر منتظره ما موفقیت 1994 را چهار عروسی و یک تشییع جنازه. نه ماه قرض گرفته شده بسیاری از آن flibbertigibbet, رده استعارههای اگر نه هر یک از خط خنده یا قلب. آن برنامه ریزی شده بود برای باز کردن در دو هفته.

در 1.30 هستم, Grant, سفید, BMW آمار بدنام Sunset Strip در غرب هالیوود که در آن او را برداشت الهی قهوه ای متولد استلا ماری تامپسون 23 ساله با کارگر. پارکینگ خودرو در نزدیکی یک مجتمع مسکونی در خیابان گرانت و قهوه ای تقریبا بلافاصله بر پلیس که دستگیر جفت برای درگیر شدن در "یک عمل هرزه رفتار". در ساعت های جهان شایعات بودند در آتش – "هیو سگ کثیف!" yelped the New York Post, Grant را بلافاصله بدنام و ترسو mugshot پخش در سراسر آن صفحه.

پس از او منتشر شده 250 دلار وثیقه اعطای تبلیغ تیم فنر به عمل است. "شب گذشته من چیزی به طور کامل دیوانه" گرانت در بیانیه ای گفت. "من صدمه دیده مردم را دوست دارم و خجالت مردم با آنها کار کنم. برای هر دو چیز بیشتر متاسفم از من همیشه می تواند احتمالا می گویند." ناظران سوال که آیا اعطای بود به سرعت خود را کشته حرفه خراب شاد تصویر او کشت از طریق چهار عروسیو به خطر انداخته رابطه اش با الیزابت هرلی. این جفت ارز در حال حاضر تبدیل به دو تا از ترین عکس ستاره ها از عصر هر دو با بهره گیری از خود را به اشتراک گذاشته بالای پوسته گلم. "شان پن دور می تواند با این" یک زن ناشناس تهیه کننده فیلم گفت: مردم Magazine. "اما نه هیو گرانت. هر زن در امریکا می خواست او را به او را از برای مالت. در حال حاضر وزوز در منشیگری استخر, 'اوه اوه'."

آنچه بعد اتفاق افتاد تا حدودی هدایت تعهد قراردادی. نه ماه بود و بیش از حد نزدیک به انتشار به تعویق انداختن بحث نشان می دهد ظاهر شده بود رزرو و پول بیش از حد در خط برای کمک مالی به ناپدید می شوند در دسترس نباشد. در حالی که زندگی شخصی او بود در حمایت از زندگی با او و Hurley عکس به دنبال زده در این زمینه در کشور خود پد در روز اعطای این دستگیری نشان می دهد تا به حال برای رفتن بر روی. وارد جی لنو. خود را به ما نشان می دهد بحث میزبان بازی به اعطای 11 روز پس از برخورد با قهوه ای, لنو باز مصاحبه با جاویدان سوال است که به پایین در چت نمایش تاریخچه: "چه جهنم شد شما فکر کنید؟"

عصبی: کمک مالی به نظر می رسد در جی لنو را به ما نشان می دهد بحث 11 روز پس از دستگیری او (تلویزیونی NBC)

گرانت در ظاهر نشان می دهد یک کلاس در سرزنش خود – وجود دارد متزلزل عصبانیت از روی شخصیت های واقعی ندامت اگر اندکی با روشنایی ضعیف تابیدن از اغراق وقتی که می آید به صورت ناراحتی. "این آسان نیست توضیح" گرانت گفت لنو. "مردم به من داده اند تن از ایده ها در این یکی از" من تحت فشار زیادی بودم تنهایی, من از پله ها افتادم وقتی که بچه بودم", اما من فکر می کنم آن را فقط می توان bollocks به می گویند هر چیزی است که می خواهم ... من مطمئن هستم که من می تواند با بهره گیری از این عنوان بسیار به عنوان هر کس دیگری [if I were مشاهده] اما این وحشتناک زمانی که شما در انتهای دیگر."

لنو بود معروف نرم لمسی به عنوان یک میزبان بحث نشان می دهد و حتی کمک مالی کرده بود اظهار داشت: در سهولت استفاده از زبان انگلیسی جذابیت به فروش خود را در ایالات متحده آمریکا: "تو فقط به گفتن" خونین جهنم!' به آنها فکر کردن چقدر لذت شما," او گفت: an Empire magazine روزنامه نگار در نه ماه تفریحی از قضا در همان روز او دستگیر می شود و نیاز به تکیه بر گفت: جذابیت برای نجات زندگی حرفه ای او. اما باز بودن که با اعطای نزدیک این حادثه شد پیشگامانه. دادگاه جنایی هالیوود خانم Heidi Fleiss که تا به حال به اوج خود رسید و تنها دو ماه قبل از اعطای بازداشت شد و به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان چسبنده و شل. مورد بالا ترین مشخصات شرکت کنندگان چارلی شین بود عرق و اضطراب حضور در شهادت ایستاده است. گرانت در مقایسه به حال ساخته شده هالیوود, رسوایی شرم آور و بی دست و پا اما باور کنید یا نه تقریبا یابم. آن را نمی توانست کامل تر اگر آن را به حال شده است نوشته شده توسط Richard Curtis.

"من فکر می کنم او تقریبا از زمان خود جلوتر در واقع با قرار دادن دست خود را به بالا و عذرخواهی می گوید:" ایوان رابرتسون مدیر بحران ارتباطات در شرکت ارتباطات مشاوره Citigate Dewe راجرسون. "چیزی که برندها و شرکت ها تنها متوجه اخیرا در واقع که اگر شما را از اشتباهات و عذرخواهی برای آن لزوما یک موضوع است. عمومی به مراتب بیشتر پذیرش اگر شما در حال باز و شفاف در مورد آن از تلاش برای پنهان کردن آن و پوشش آن است."

تنش: هرلی و گرانت در 'نه ماه' برتر در 12 جولای 1995 (Sipa/Shutterstock)

گرانت فروتنی ثابت موفقیت – نه ماه ساخته شده پول Hurley ایستاده بود و او را (در حالی که از خجالت و ناراحتی در خود تلویزیونی sit-down) و هالیوود خواستار نگهداری. صحبت از نظر قانونی مجازات او در حداقل بود: یک 1000 دلار جریمه و دو سال خلاصه مشروط و اجباری مشارکت در آموزش پیشگیری از ایدز در برنامه. اگر هر چیزی آن را به نظر می رسد برای افزایش مشخصات خود و وصله پینه کردن تصویر خود را. "هیچ جنسیت, لطفا, ما, انگلیسی," استعاره که عطا کند به طوری که اغلب به نظر می رسید به در آغوش خود سفت-بالا-لب flappiness شده بود به طور کامل quelled. او همچنین یک مطلب جالب بازیگر: ترین های تکراری تیک بودند خو در Notting Hill (1999) و او از بازیگران درخشان به عنوان sleazy مرد-کودکان در فیلم های مانند دفتر خاطرات بریجیت جونز (2001), در مورد یک پسر (2002), دو هفته متوجه (2002) و American Dreamz (2006).

"این ممکن است در واقع سود برده و او را در دراز مدت به دلیل آنچه او از آن بودند کسانی که متنوع تر و جالب عشق-موش نقش" می افزاید: رابرتسون. "آیا او لزوما در نظر گرفته شده است برای Bridget Jones اگر او نرفته بود از طریق آنچه که او رفت و از طریق؟"

براون زندگی نیز تغییر برای بهتر. در حالی که او غیر قابل انکار مورد استفاده توسط مطبوعات پرداخت £100,000 توسط اخبار جهان به توصیف اعطای تناسلی مرد و مطرح در هرلی یاد ایمنی-pin لباس توسط ورساچه او گفت که رسوایی در نهایت او را نجات داد. "همه چیز کار می کرد برای بهتر," او توضیح داد که در یک فیلم مستند پخش در سال 2007 و اضافه کرد که او به دست آورده پول به اندازه کافی از این رسوایی به خیابان ها و فرستادن کودکان خود به مدرسه خصوصی. "این به من کمک کرد تا تبدیل آن به چیزی مثبت ... من خجسته بود که آن را می تواند به من از آن شیوه زندگی است."

اعطای بقا کمک شد با امتیاز البته با راست مردان و به ویژه سفید پوش صدایی انگلیسی عمدتا کار در Anglophile امریکا همیشه با سهولت بیشتری ببخشند بیش از هر کس دیگری. به طور مشابه, آن کمک کرد که نه ماه بود و آمار ("که به هالیوود راه او گفت:" با علامت تجاری سرزنش خود در سال 2018 است. "زمانی که شما پول را به آنها نمی مراقبت از آنچه شما تا به") اما این هم درست است که اعطای وضعیت به کار گرفته چشمگیری – داشتن آن صحبت کردن در مورد آن و در نهایت فراتر از آن.

این یک درس مشهود در سراسر مشهور فرهنگ امروز – که در آن عذر خواهی تایپ کردن در نرم افزار یادداشت و آپلود به یک ستاره رسانه های اجتماعی هستند که همه جا به عنوان یک فرش قرمز هالیوود. بهترین آنهایی که تقلید گرانت. دست ها را تا صداقت در مورد اینکه احمق و یا نادان (به عنوان دیده می شود با Stormzy بد توییتهایی, Jason Bateman را mansplaining یا سامانتا زنبور عسل سودمند استفاده از کلمه c***) اثبات مراتب موفق تر در قرار دادن رسوایی به رختخواب از دو برابر پایین و یا در حال عجیب بی اعتنا (به دنبال در شما به تازگی شرمندگی لیا میشل, Lana Del Rey و جیمی کیمل).

به عنوان کمک مالی تبدیل شده است بیشتر سیاسی صریح به خصوص در تحقیر خود را برای حزب محافظه کار و هک گوشی در درون جناح راست را فشار دهید که بدنام mugshot مطرح است بیشتر و بیشتر در توییتر خود, اشاره, عضو شورای نظارت مدت تعیین آن را به نوعی شرم آور است. یا حداقل چیزی که تضعیف او... آورد ؟ یا حس درست و غلط ؟ ... آن را دشوار است برای تشخیص. اما آن مشرف چگونه باز و صادقانه اعطای همواره حدود یک شب بود که پشیمان و غیر قابل انکار بی رحمانه به دوست دختر خود را در زمان, اما قطعا در پایان پایین تر از رتبه بندی افتضاح اعمال.

"برای من عزیز ترول" او توییتی در ماه دسامبر گذشته در کنار خود و قهوه ای mugshots. "امیدوارم که این مفید است. در حال حاضر شما باید زمان بیشتری را صرف با مومیایی." برای کسانی که می دانند تاریخ است که سرنوشت ساز تابستان شب 25 سال پیش نبود یک قانون جدید defiance.

آخرین مطالب