خرید رپورتاژ

Sony PS5 Matte Black
عکس های اعتباری: Alexandre Touguet از طریق Yanko Design
پس از رسمی فاش 2-هفته پیش بسیاری از ما می دانیم که آینده سونی پلی استیشن 5 را به رخ کشیدن سفارشی درایو حالت جامد طراحی شده برای داده با سرعت بالا جریان و همچنین به عنوان یک نیمه سفارشی AMD GPU قادر به ری ردیابی پشتیبانی از 4K صفحه نمایش با وضوح بالا framerates های وارد, جدید, سخت افزار های صوتی برای زمان واقعی 3D جلوه های صوتی و سازگاری با اکثر PS4 و PS VR بازی. جزئیات بیشتر برای تصاویر بیشتر از مشکی مات نوع از این کنسول توسط Alexandre Touguet.


Sony PS5 Matte Black
Sony PS5 Matte Black
Sony PS5 Matte Black
Sony PS5 Matte Black
Sony PS5 Matte Black
Sony PS5 Matte Black
راه اندازی واحد ورزشی طراحی دو تن که منطبق بر DualSense کنترل کامل با سیاه و سفید داخلی بلوک flanked توسط دو سفید بال امتداد آن طرف هر روشن با Led آبی. شما می توانید آن را در حالت عمودی در حالت ایستاده یا افقی. گرما دریچه واقع شده بالا در حالی که مقابل ناهنجاری شامل دیسک Blu-ray درایو USB و USB-C پورت. سونی Jim Ryan ادعا می کند که بازی های اضافی رنگ کنسول مارس در دسترس خواهد بود بعد از آن.

فروش

Sega Genesis Mini - Genesis
Sega Genesis Mini – Genesis

  • یاد سگا جنسیس کنسول تعریف شده است که یک نسل از بازی بازده در یک لکه کوچک واحد.
  • سگا جنسیس مینی کنسول لود شده با 42 بازی های افسانه ای و آماده پلاگین و بازی حق خارج از جعبه!
  • محتویات جعبه: Sega Genesis مینی کنسول و 2 سیمی کنترل 40 بازی + 2, جایزه بازی ها, قدرت کابل USB و آداپتور و کابل HDMI.


برخی از لوازم جانبی جدید اعلام کرد که شامل یک ایستگاه شارژ برای DualSense کنترلر جدید دوربین با کیفیت بالا و کنترل از راه دور و پالس 3D که یک هدست بی سیم ساخته شده را به استفاده از کنسول های 3D فن آوری های صوتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de