خرید رپورتاژ

McLaren Senna GTR Bahrain
برای کسانی که نمی دنبال مسابقات جهانی بحرین جایزه بزرگ فرمول یک مسابقه قهرمانی است که طول می کشد محل در بحرین مدار بین المللی. مک لارن اصلی طراح Esteban متعلق به تازگی در زمان مک لارن سنا GTR به این مدار و توضیح می دهد که چرا این خودرو دارای چنین عظیم چند لایه بال. به سادگی قرار دادن آن را ایجاد 2,204 پوند downforce و کمک می کند تا ثبات خودرو در نظر گرفتن نشانه های طراحی از LMP1 اتومبیل. ادامه مطلب سه ویدئوها و اطلاعات بیشتر.مک لارن سنا GTR محدود به فقط 75-واحد در سراسر جهان طراحی شده توسط twin-turbocharged 4.0 L V8 تولید 813 اسب بخار و 590 پوند فوت گشتاور. یکی دیگر از ویژگی های جالب آن Drag Reduction System (DRS) است که در آن بال فلپ بالا, اسلاید پایین و بر روی اصلی بال هنگامی که فعال این را قادر می سازد هوا به جریان بیشتر هموار.

Step2 McLaren 570S Push Sports Car
Step2 مک لارن 570S فشار ماشین ورزشی

  • بچه نهایی فشار ماشین ویژگی های واقع گرایانه طراحی مک لارن 570S ماشین ورزشی!
  • تعاملی فرمان اجازه می دهد تا آنهایی که کمی برگرد موتور خود با الکترونیکی برای تلفن های موبایل درست مثل 570S
  • سر خوردن از طریق تبدیل با فوق العاده آرام زمزمه چرخ طراحی
  • نگاهی به ماشین رویایی خود را بر روی بروید تاشو اندازه دسته زیر برای ذخیره سازی آسان و سریع حمل و نقل
  • این ماشین ورزشی ویژگی های دو راننده جام دارندگان و بزرگسالان فشار اداره ویژگی های مفصل گردنده دارنده جام برای مامان یا بابا

مک لارن با تکنولوژی باشگاه طراحی شده است برای کسانی که می خواهند به حفر کردن عمیق تر به هسته از هر مک لارن, ماشین, در حالی که همچنین افزایش خودرو دانش است. جدید فیلم کشف فن آوری های نوآورانه توسعه یافته توسط مک لارن طراحان و مهندسین برای کمک به تحویل باور نکردنی تجربه رانندگی که پیشگام سوپراسپرت شرکت مشهور است” گفت: مک لارن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im