چه آن را مانند به یک coronavirus تستر در خط مقدم

منt مارس سال 2020 و برنامه های جدید برای شروع تحقیقات سرطان پروژه در بوستون خاموش نامیده می شدند به همین دلیل هر چیز دیگری بود و سنگ زنی به توقف: coronavirus. رو نامشخص ماه محدود به مبل من امضا به یک دانشمند داوطلبان منتشر شده توسط دانشگاه کمبریج است.

نیاز نیست خیلی خاص و پس از تقریبا از دست دادن امید است که من همیشه شنیدن من دریافت یک تماس تلفنی و دعوت از من برای کمک به سطح شیب دار تا از انگلستان تست ظرفیت.

سه روز بعد در پایان ماه مارس رسیدم با یک تعداد انگشت شماری از داوطلبان دیگر در یک شهرک صنعتی در نزدیکی شهر میلتون کینز خارج از لندن است.

در خارج از مرکز آزمون شبیه یک انبار بیش از یک آزمایشگاه, اما قابل توجه تیم مدیریت از جمله بسیاری از انگلستان پیشرو دانشمندان در حال حاضر مونتاژ شده است. رهبر تیم که تا به حال وارد هفته قبل از معرفی ما به کاری که در دست: ایجاد یک مرکز خواهد بود که ستون فقرات انگلستان تست استراتژی است.

در این مرحله به نظر می رسید مانند یک ایده دور از ذهن به من. “فانوس” آزمایشگاه به روند عمده ای از coronavirus آزمون نمونه حتی ساخته شده و فاقد بسته بندی تجهیزات شد تا ستون. وجود دارد هیچ نشانه ای از این امر به زودی تبدیل به بزرگترین coronavirus تست سایت در کشور است.

از همان آغاز یکی از بزرگترین چالش هایی بود جمع آوری تجهیزات. به ظاهر دشوار وظایف معلوم بود ساده در حالی که آنهایی که بی اهمیت شد جای تعجب مقاوم به درمان.

پیچیده و گران قیمت ماشین های اهدا شده از موسسات در سراسر انگلستان نصب شد در عرض چند روز; تولید کنندگان انبوه ramped تا تولید پیچیده آزمون معرف و ما قادر به ساخت تا ما سهام.

اما چیزی به ظاهر بی اهمیت به عنوان یک کمبود پیپت تهدید به غرفه کل عملیات را به عنوان هزاران نفر از آزمون های منتظر به پردازش می شود. در شرایط اضطراری مانند این بود دستی به یک خط مستقیم به موسسه سر در سراسر انگلستان بودند که مشتاق برای کمک به. یک تماس و یک کامیون ارتش با ده ها تن از پیپت و سایر تجهیزات وارد ظرف سه ساعت.


در پایان از همکاری و مشارکت بین کارکنان دائم و دانشمندان خارجی موسسات شرکت های خصوصی و نیروهای مسلح این امکان را برای راه اندازی یک کار آزمایشگاه در عرض چند روز.

داوطلبانه دانشمندان در گروه بودند متنوع خدمه: بسیاری از ما تا به حال دکترا و در حال صرف سال در تحقیقات علمی و اما ما در ابتدا به اشتراک گذاشته یک نگرانی مشترک است که تعداد کمی از ما تا به حال تجربه خرید و فروش به طور خاص با coronaviruses. خود من تخصص بررسی مولکولی علل بیماری پارکینسون و سرطان به نظر می رسید گریه به دور از ویروسی تشخیص است.

همانطور که معلوم شد کمی وجود دارد دلیلی برای نگرانی – coronavirus آزمون است که در واقع بسیار ساده است. در قلب آن نهفته است واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) و مسلما یکی از پرکاربردترین روش ها در زیست شناسی مولکولی labwork و یک روش دانشجویان و دانش آموزان به عنوان بخشی از آموزش های پایه.

در یک تست PCR مواد ژنتیکی از ویروس است که با مخلوط آنزیم ها است که می تواند ساخت و تکثیر DNA ویروسی. کوتاه توالی DNA به نام “آغازگر” و سپس اضافه شده است. در یک تست مثبت پرايمر “تشخیص” ویروسی ژن و initialise خود را تکرار. از این رو, هنگامی که ما می بینیم بیشتر DNA در حال تولید ما می دانیم که آن را باید متعلق به Sars-CoV-2 ویروس و تست PCR بازده یک نتیجه مثبت است.

همه از ورود تازه دانشمندان در حال استفاده از PCR در تحقیقات خود را چند بار قبل از آن به سرعت آشکار شد که هماهنگی و مدیریت خوب بود یک چالش بزرگتر از دانش فنی coronavirus زیست شناسی اگر این بی سابقه ای انجام شد و به موفقیت است.

هر هفته ده ها تن از جدید داوطلبان استخدام از برترین دانشگاه ها و موسسات در سراسر انگلستان است. برخی از ما در آنجا ماند در قبل از مرتب هتل در نزدیکی دیگران تبدیل از خانه ما شهرها. هر گروه دریافت یک هفته آموزش فشرده و هفته بعد بود خود را به آموزش بعدی مصرف از داوطلبان تحت نظارت یک شیفت رهبر.

در عرض دو هفته, سایت تغییر کرده بود فراتر از به رسمیت شناختن. جدید labs شده بود نصب روبات نصب شده است به ده ها تن از استخدام های جدید بودند که آموزش در هر هفته و اولیه من نگرانی شروع به پراکنده. من شروع به فکر می کنم “ما در واقع می تواند انجام این کار!”

با ضروری تجهیزات نصب شده در آن زمان به مقیاس. به تجربه دانشمند انجام یک تست PCR ساده است اما اجرای ده ها هزار نفر از آزمون در روز یک داستان متفاوت است.


زمان و دوباره ساده ملاحظات تبدیل به حیاتی ترین: “بهترین راه برای استخراج نمونه از بسته بندی خود را?”, “باید بارکد اسکن شده قبل یا بعد از نمونه گرفته شده است؟”, “در چه لحظه ای باید پیپت نصب شده با یک پیپت?”

تغذیه ربات با نمونه ها تبدیل به یک فرایند با بهره وری از فرمول 1 گودال متوقف شود. یک اپراتور را بیرون می کشد قدیمی نمونه دوم دوباره تست معرف و یک سوم بارهای دیگری 94 نمونه – 10 ثانیه انجام می شود. به زودی ما یکپارچه گردش کار از ده ها تن از مراحل در حال اجرا در ارکستراسیون.

در حالی که سرعت مهم است دقت بسیار حیاتی است. یک نتیجه منفی کاذب می تواند دیدن یک پرستار با Covid-19 رفتن به یک خانه مراقبت به آلوده کردن ده ها تن از بیماران آسیب پذیر; مثبت کاذب ممکن است سالم دکتر به خانه فرستاده شده از ICU به خود جدا برای دو هفته یا یک کلید کارگر ارسال نیمی از شرکت خود را به قرنطینه بدون هیچ دلیل.

برای جلوگیری از این نمونه باید دنبال شود به صورت الکترونیکی و بر روی کاغذ در هر مرحله. هر مداخله توسط یک دانشمند باید تحت نظارت دیگری برای کمک به جلوگیری از خطای انسانی.

به عنوان تیم ما رشد سخت روال آموزش های مورد نیاز برای تاسیس شود با قانون روشن است. چگونه شما نوشتن یک “1” یک “من” و “7”? این “5” و یا یک “S”? شما چگونه تشخیص یک “O” از یک “0”? سخنرانی متخصصان با تجربه در مورد نحوه نوشتن اعداد و حروف ساخته شده من احساس می کنم به شدت دقیق, اما آن را به سرعت مشخص شد که قوانین مشترک باید مذهبی به دنبال به حداقل رساندن تمام منابع ممکن است خطا.

یک ماه در ما تا به حال به اندازه کافی داوطلب به کار 24/7. من از دست دادن آهنگ از زمان از روز و روز از هفته است. زندگی روزمره حکومت شعار Tedros Ghebreyesus رئیس سازمان جهانی بهداشت: “آزمون. آزمون. تست.”

در هفته اول این کتابچه نمونه فرآیند رسیدگی به ما اجازه داده برای پردازش یک زن و شوهر از صد نمونه. با بیشتر داوطلبان در آینده این افزایش به یک هزار و هنگامی که ما کارتون روبات ها برای کمک به آن را به سرعت رسیده و ده ها هزار نفر از پردازش آزمون در روز است.

درست مثل گسترش ویروس ما به رقابت در برابر ما ظرفیت رو به رشد نمایی. آنچه به طور معمول گرفته اند ماه و یا سال به تاسیس و در حال حاضر در زمان روز یا هفته.

پیشرفت در تست دریافت کرده است بسیاری از مطبوعات بد و بسیاری از ما در مرکز آزمون احساس ما ساخته می شد شخصا مسئول هدف قرار دادن اهداف دولت. این اضافه فشار ناشی از سرخوردگی به ویژه هنگامی که هر کس به خود را بهترین به این تعهد یک موفقیت است.

جانسون در یک biocentre در میلتون کینس (EPA)

ما نیاز به قرار دادن همه چیز در چشم انداز است. از یک نقطه شروع از صفر در هفته تلاش مشترک صدها نفر از داوطلبان مجاز آزمایشگاه به روند بیش از 30000 آزمون در هر روز و یا یک آزمون هر سه ثانیه.

این ما را در یک موقعیت که در آن پردازش Covid-19 تست شد و دیگر هیچ عامل محدود کننده از تست ابتکار و به زودی وجود داشته است به سختی یک روز که در آن ما تست ظرفیت های که استفاده می شود به کامل است. بحث در حال حاضر باید کمتر در مورد در دسترس تست ظرفیت و بیشتر در مورد چگونه به بهترین استفاده از آنچه در دسترس است.

بسیاری از اصلی محصول از استخدام باید تمام وقت خود را در مرکز آزمون و رفته اند به آزمایشگاه خود را برای ادامه تحقیقات قبلی. آنچه باقی می ماند به عنوان یکی از مثبت ترین takeaways از دیدگاه من این است که با وجود چالش ها و کشور را در بخش ظاهری آن است که هنوز هم ممکن است برای ما به تجمع در اطراف یک هدف مشترک است. داوطلبان پیوست تست ابتکار از تمام گوشه و کنار این کشور بسیاری از آنها از اروپا و فراتر از آن زندگی و کار در انگلستان مشتاق به کمک کردن در تلاش برای دفع کردن نامرئی دشمن.

کار این مردم را نجات داده است زندگی می کند. من افتخار بزرگ شده اند به بخشی از این همکاری است.

توبیاس Wauer یک سر هنری خوش آمدید همکار در پژوهش های پزشکی, شورای, کالج امانوئل در دانشگاه کمبریج. این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در گفتگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید