آنچه ما آموخته شده از F1 اول دو سربرگ در اتریش است ؟ مرسدس تسلط فراری مبارزات و مک لارن تولد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فرمول یک را شجاع قمار به مرحله بازگشت به عقب مسابقات در اتریش پرداخت سخاوتمندانه با دو هیجان انگیز Grands جایزه در کیسه و مهمتر نه تنها مثبت coronavirus تست ها برای نشان دادن تلاش های خود را.

ترس بیش از F1 بازگشت وضع ریشه در مرزی سفر مورد نیاز برای تیم ها و رانندگان باید در هر مسابقه و در حالی که این امر می تواند احمقانه به شکستن پارچه سست بافت پرچمی فقط رتبهدهی نشده است با حصار تنظیم کردن در 420km درایو شرق به Hungaroring هیچ آزمايش مثبت است که قطعا یک گام در مسیر درست است.

وجود دارد سکسکه در طول راه. فراری شد و دو بار هشدار داد تحت ورزشی جدید Covid-19 کد اولا پس از Sebastian Vettel کشف شد نه پیوستن به اجتماعی فاصله به عنوان او صحبت می کرد با ردبول کریستین هورنر و هلموت مارکو بدون ماسک صورت و در مرحله دوم زمانی که چارلز لکلرک شکست خود را ‘زیستی-حباب’ به بازگشت به خانه به موناکو و دیدن دوستان است. یکی دیگر از نقض را ببینید بسیار شدیدتر مجازات دست هر چند که حداقل از فراری نگرانی در حال حاضر.

بدون شک آن است که Prancing اسب است که بیشتر به فکر می کنم در مورد در رانندگی به مجارستان. لکلرک دوم-پایان محل در پرده بیدار کننده نقاب بیش از خمیازه ترک که پدید آمده در این فصل ماشین اگر چه هر گونه بهبود از ارتقاء به ارمغان آورد به مسابقه دوم نمی تواند اندازه گیری شود با تشکر لکلرک را بثورات اول-lap تصمیم به فشار سه به دو و هر دو خود و Vettel از اشتایر جایزه بزرگ.

پنج روز است که بعید است به نتیجه در یک تغییر چشمگیر در بخت و اقبال اگر چه کوتاه-آهنگ طبیعت از Hungaroring باید حداقل محدود کردن قدرت تفاوت که مرسدس بنز و رنو و هوندا لذت می برد بیش از فراری در اتریش.

اما ما واقعا نمی دانیم که این ماشین فقط در عین حال به دلیل ماهیت این سال قهرمانی. V6 توربو-ترکیبی دوران به ما نشان داده که هر آهنگ سوغات اتومبیل های مختلف در راه های مختلف, بنابراین داشتن دو مسابقه در همان مدار تا حد زیادی در شرایط مشابه است به ما گفت ،

چه ما نمی دانیم این است که برای مرسدس بنز به ترک با دو برد از دو در یک مدار است که مورد علاقه ردبول به شدت در سال های اخیر نشانه ای قوی از قهرمان هستند. مجارستان به خوبی می تواند به اثبات می شود Red Bull آخرین امید از انجام آسیب در آلمان تولید کننده برای مدتی به عنوان با آهنگ سریع از Silverstone, بارسلونا, آبگرم و Monza به دنبال مرسدس خواهد نیاز به هیچ دوم دعوت به انعطاف پذیری خود را قدرت برتر واحد. حتی در سوچی و Mugello عظیم مصنوعی در هر دو مدار را به دست بازی از لوئیس همیلتون و Valtteri Bottas.

به عنوان خوب به عنوان آن خواهد بود برای دیدن واقعی دو تیم قهرمانی نبرد آشکار شدن 2020 به نظر نمی آید این سال برای آن مگر در مواردی که تعقیب بسته می توانید پیدا کردن چیزی جدید.

آن را ممکن است به این باشد که یک فصل مشابه سال 2014 2015 و 2016 پخش از زمانی که درون تیم نبرد را در یک دور بیشتر اهمیت با مسابقات قهرمانی جهان در خط. Valtteri Bottas است واقعا نمی آیند نزدیک به پایان دادن به لوئیس همیلتون سلطه, ورزشی, پس از جایگزینی Nico Rosberg و با وجود اشاره به انجام دقیقا همان است که توسط برنده جایزه بزرگ اتریش, یکشنبه رویداد چیزی بود که از یک چشم بازکن.

مرسدس بنز نشان داده اند همه نشانه هایی از یک فصل دیگر از سلطه (خبرگزاری گتی ایماژ)

Bottas شد و در حال حاضر در پشت پا بعد از مقدماتی با فین تنها عامل چهارم به عنوان همیلتون در تبدیل یکی از بزرگترین مرطوب-آب و دور F1 تا به حال دیده می شود و نژاد خود را نمایش نمی شد کاملا در همان سطح را برای هم تیمی یا نه. خیلی بیشتر مورد نیاز خواهد بود اگر او برای حفظ برتری خود را در رده بندی مسابقات قهرمانی آمده پایان فصل.

هافبک نبرد پشت سر آنها خواهد شد و بقیه شدیدا در حوادث این هفته – و که منظورم تصمیمات کردن آهنگ است. مسابقه نقطه خواهد بود لگد زدن خود را با آنها چگونه موفق به ضرب و شتم توسط مک لارن دو هفته در یک ردیف اما بیشتر مربوط خواهد بود که به اعتراض تسلیم توسط رنو است که شنیده می شود پیش از آخر هفته آینده رویداد. با مرسدس دستور داد تا خود را 2019 ترمز مجاری برای بازرسی استوارت می دانید دقیقا همان چیزی است که باید به دنبال و اگر چه نقطه مسابقه مصمم آنها به دنبال نامه ای از قانون وجود دارد و نه دور از واقعیت است که ماشین خود را در اطراف یک طراحی مشابه به آنچه که در زمان همیلتون به عنوان جهان بدون 6. آن را دقیقا همان طور غیر قانونی مدرک ؟ وجود خواهد داشت مقدار خواب در نقطه مسابقه این هفته تا زمانی که حکم نهایی تحویل داده شده است.

اما شاید قابل توجه ترین درس برای بیرون آمدن از افتتاح دو سربرگ است ‘آخرین دامان Lando’. در یک روش مشابه به بازی به سوت Lando نوریس ساخته شده است یک نقطه از مسابقه به پرچم شطرنجی. آن را با پرداخت دو خوش تیپ نتایج جستجو برای مک لارن با توجه به این که در سراسر آخرین دامان از هر دو مسابقه او تبدیل پنجم به سوم و هفتم به پنجم و 16 امتیاز به 26. امسال مک لارن ندارد به نظر می رسد سوم-بهترین ماشین در سرعت آشکار در این فصل با مرسدس, ردبول و مسابقه در نقطه مقابل اما از طریق مسابقه و صنعت و آشکار استعداد آنها سر به مجارستان دوم در سازنده’ قهرمانی و با نوریس سوم در مسابقات قهرمانی رانندگان. چه کسی می توانست تصور می کردند که دو هفته پیش ؟

Lando نوریس اثبات یک نفس از هوای تازه در این فصل تا کنون (گتی)

با رنو نشانه دیروز که می توانید پیوستن به آنها که جنگ اگر آنها می تواند به حل مسائل قابلیت اطمینان خود را از اواسط میدان مبارزه به خوبی می تواند به اثبات می شود از ویژگی های کلیدی این فصل است.

در حالی که آن را بدون شک سرگرم کننده به تماشای بازی است که ممکن است غمگین نشان می دهد که در این سال مسابقات قهرمانی نبرد است که در حال حاضر یک تیم امر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>