چه همه حروف در LGBTQIA+ برای ایستادن ؟

هر ماه ژوئن اعضای همجنسگرایان+ جامعه جشن غرور ماه در افتخار از سال 1969 Stonewall قیام.

به طور معمول ماه جشن مشخص شده است با رژه و جشن های دیگر که جذب میلیون ها نفر از مردم در حمایت از جامعه همجنسگرایان سالانه است.

به عنوان آگاهی در سراسر جامعه همجنسگرایان رشد کرده است به طوری که کلمات مورد استفاده برای توصیف متفاوت سکسوالیته – با زبان اطراف آن طیف از تمایلات جنسی به طور مداوم در حال تحول است.

در سال های اخیر, عجیب و غریب جامعه است و اغلب به عنوان همجنسگرایان و یا جامعه تجاوز.

مخفف نیز دیده می شود با یک علامت + در پایان است که اهمیت خود را دارد.

اگر چه نه همه در عجیب و غریب جامعه بخواهد به اشتراک خاص, برچسب ها, این است که اغلب استفاده می شود لیست از اصطلاحات برای اشاره به غیر hetero سکسوالیته.

همجنسگرایان است initialism, نوجوان, همجنس باز, دوجنسگرایی و نما. مخفف است که اغلب استفاده می شود به عنوان یک پتو اصطلاح برای اشاره به عجیب و غریب, جامعه, اولین محبوب شد و در سال 1980 هنگامی که آن را جایگزین اصطلاح گی به مرجع تمام کسانی که نمی شناسایی به عنوان جنس مخالف.

آن را پس از رشد به LGBTTQQIAAP به شامل تعداد زیادی از دیگر جنسی و هویت جنسیتی.

چه حروف اضافی چیست ؟

به درک در مورد تمایلات جنسی و هویت جنسی رشد کرده است یک پنجم نامه اضافه شده است به مخفف با افزایش فرکانس.

Q اغلب قرار داده شده در پایان همجنسگرایان اشاره به عجیب و غریب و یا سوال با توجه به, لزبین, همجنس باز, دوجنسگرایی و Transgender Community Center.

قبلا Cleo اندرسون یک کارمند از حقوق بشر در گروه GLAAD گفت USAToday: “عجیب و غریب است که هر چیزی که وجود دارد خارج از غالب روایت است. عجیب و غریب به این معنی است که شما یکی از کسانی که نامه [دگرباشان] اما شما می تواند تمام آن نامه و نه دانستن خوب است.”

اندرسون همچنین گفت: Q مفید است زیرا آن “را می توان مورد استفاده برای انتقال تفاوت های ظریف از نژاد و فرهنگ و چگونه است که قطع با یک فرد هویت جنسیتی و گرایش جنسی”.

مخفف نیز گسترش یافت و یک من و یک یک در پایان ساخت آن LGBTQIA.

با توجه به همجنسگرایان حمایت از جوانان گروه OK2BME I مخفف دو جنسیتی.

دو جنسیتی چتر اصطلاح “که توضیح بدن که سقوط خارج سخت مرد/زن های باینری” با توجه به برنامه ریزی والدین.

در پایان مخفف همچنین دارای معانی متعدد استفاده می شود به نمایندگی از کسانی که شناسایی به عنوان فاقد خاصیت جنسی, کسانی که agender و کسانی که شناسایی به عنوان متحدان جامعه همجنسگرایان.

چه علامت به علاوه برای ایستادن ؟

همانطور که اشاره شد توسط, لزبین, گی, Bisexual, Transgender, Queer, دو جنسیتی, فاقد خاصیت جنسی, مرکز منابع (LGBTQIARC) در دانشگاه کالیفرنیا در دیویس ساخته شده است که یک واژه وجود دارد متعدد دیگر نامه ها و ضوابط در استفاده از جامعه همجنسگرایان به عنوان به خوبی.

به نمایندگی از کسانی که با شناسایی یکی از حروف مخفف مانند کسانی که شناسایی به عنوان pansexual یک علامت مثبت است که اغلب استفاده می شود.

علامت به علاوه همچنین نشان دهنده تجارب و واقعیت از کسانی که شناسایی به عنوان اعضای جامعه همجنسگرایان.

صحبت به نخبگان روزانه لوئیس اورتیز-Fonesca ارشد, مدیر برنامه, برای جامعه سلامت و حقوق با طرفداران برای جوانان گفت: “من آن را توضیح دهید به سادگی گفت که ‘plus’ است فراگیر و عمدی راه از نمایندگی های مختلف هویت و تجارب است.”

به عنوان جامعه همجنسگرایان همچنان به مبارزه برای نمایندگی و حقوق برابر 50 سال از اولین پراید, مارس مهم است که به اذعان مختلف, سکسوالیته, گروه ها و هویت های ارائه شده در به طور مداوم در حال تحول مخفف.

در حالی که بسیاری از غرور جشن لغو شده اند, در این سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم وجود دارد راه به پشتیبانی و جشن جامعه همجنسگرایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید