چه چیزی باعث می شود کیسه های زیر چشم و چگونه شما می توانید ظاهر ؟

همانطور که سن ما پوست می کند و همچنین معنی آن اجتناب ناپذیر است که ما تجربه چین و چروک و حلقه های تیره زیر چشم و رنگ پوست.

برای پوست حساس و ظریف اطراف چشم ما چون تغییر ظاهر کیسه های زیر چشم هستند به خصوص قابل توجه است.

اما در حالی که سالمندی یکی از شایع ترین دلایل برای نگاه از تورم یا پف زیر چشم, مسن تر نه تنها علت.

برای پیدا کردن آنچه باعث می شود کیسه های زیر چشم و آنچه که ما می توانید انجام دهید برای بهبود ظاهر خود ما صحبت کرد و به متخصصین پوست که توضیح داده شده است که انتخاب های غذایی و ژنتیک نیز در بخش بازی.

“کیسه های زیر چشم یک اصطلاح رایج است که به اطراف پرتاب شده است که به توصیف انواع شکایات و گلایه در پلک پایین تر منطقه” هیئت مدیره گواهی پزشکی متخصص و جراح زیبایی دکتر ملانی پالم توضیح داد. “درست پلک کیسه های پف در زیر چشم منطقه است.”

به گفته دکتر نخل وجود دارد دو نوع متفاوت از کیسه های زیر چشم. پف زیر چشم به دلیل بیش از حد چربی است که به نام فتق از infraorbital چربی پد و نیاز به مداخله جراحی در حالی که کیسه های زیر چشم با توجه به تورم شناخته شده به عنوان edoema می توان ثابت بدون یک پزشک.

به همین دلیل کیسه های زیر چشم رخ می دهد دکتر جاشوا Zeichner, هیئت مدیره گواهی متخصص پوست و مدیر آرایشی و تحقیقات بالینی در پوست در بیمارستان کوه سینا در شهر نیویورک به ما گفت: “با بالا رفتن سن, چاق پد در صورت re-توزیع و افتادگی. همانطور که این اتفاق می افتد چربی زیر چشم است که دیگر پنهان می شود و قابل انتقال بین زیر چشم و گونه elongates.”

به گفته دکتر Zeichner این تغییر در ظاهر “ممکن است ناشی از ژنتیک است اما می تواند بدتر ساخته شده توسط احتباس مایعات و پیری.”

“خوردن غذاهای شور بدان معنی است که بدن شما ممکن است حفظ مایعات باعث پف کردگی,” او اضافه شده است.

در حالی که آن ممکن است ممکن است به طور کامل کاهش ظاهر از کیسه های زیر چشم وجود دارد برخی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای کمک به.

اول با توجه به Dr Zeichner است به منظور محدود کردن مصرف خود را از غذاهای شور خواهد شد که در نتیجه کمتر به طور کلی پف.

مرحله دوم که متخصصین پوست توصیه می کنند در طول سال است که به درخواست کرم های ضد آفتاب به صورت روزانه برای محافظت از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش نور است.

“نور UV باعث آسیب رادیکال های آزاد است که تضعیف پوست کلاژن” دکتر Zeichner به ما گفت. “هنگامی که پوست ضعیف است و آن را می توانید نگه دارید در [چربی] زیر ساخت آن را نگاه برجسته تر است.”

“فکر می کنم از آن به عنوان پوشیدن یک جفت کشیده Spanx که دیگر انجام یک کار خوب در نگه داشتن شما در,” او اضافه شده است.

قبلا Dr پالم به ما گفت که کرم های ضد آفتاب است “مهم ترین محصولات مراقبت از پوست” از آنجا که در علاوه بر این برای جلوگیری از آسیب اکسیداتیو به پوست آن را نیز می توانید جلوگیری از پیری زودرس و ترویج پوست-پیری برگشت.

موضعی چشم کرم ها همچنین مفید برای کاهش ظاهر از کیسه های زیر چشم, با توجه به,,,, Dr نخل به عنوان این محصولات می تواند به “کمک به کاهش تورم و تشویق سالم خون و جریان لنفاوی فوق العاده است.”

Dr Zeichner توصیه می کند با اضافه کردن یک رتینول “یک فرم از ویتامین A است که باعث تحریک کلاژن سازی برای تقویت پوست بنیاد” خود را به محصولات مراقبت از پوست روال در قالب یک کرم دور چشم.

به گفته دکتر Zeichner رتینول محصولات به طور خاص ساخته شده برای زیر چشم استفاده کنید مانند Neutrogena سریع چروک و ترمیم کننده دور چشم کرم که با استفاده از “تثبیت فرم از شبکیه است که حداقل سوزش پوست” می تواند به کاهش ظاهر از کیسه.

محصولاتی که حاوی کافئین هستند نیز مفید در مبارزه با کیسه های زیر چشم به دلیل عنصر “رگهای خونی منقبض شده به حذف مایع اضافی و همچنین ممکن است کمک به بدن در شکستن چربی اضافه,”,,,, Dr Zeichner توضیح می دهد و اضافه کرد که او توصیه می کند kiehl’s چشم سوخت.

در حالی که غذاهای سالم, ژنتیک و محصولات مراقبت از پوست هستند و همه کلیدی به نگه داشتن چشم زیر منطقه خود را به صورت رایگان از پف خواب نیز مهم است.

“ارزان ترین راه برای کاهش ظاهر از کیسه های زیر چشم است که در یک خواب منظم معمول هفت تا هشت ساعت در هر روز” آنی Chiu, یک متخصص پوست در شمال ردندو بیچ کالیفرنیا گفت: جذبه. “و آیا نوشیدن الکل چند ساعت قبل از خواب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید