چه درمان های زیبایی مجاز به ناخن کافه ها و سالن های بازگشایی در انگلستان ؟

در 4 جولای, کسب و کار خاص اجازه داده شد به بازگشایی درهای خود را به مشتریان در انگلستان برای اولین بار پس از مستند تاسیس شد در ماه مارس ،

رستوران قادر به خوش آمدید شام در حالی که بانکها اجازه داده شد به recommence برش و شیک مشتریان barnets.

بسیاری از اعضای عمومی باقی مانده بودند نا امید به عنوان برخی از موسسات از جمله ناخن میله و تو سرو نمی شد در این لیست گنجانده از کسب و کار مجاز به از سرگیری عملیات.

اما در روز پنج شنبه 9 جولای دولت اعلام کرد که این حکم تغییر کرده ترسیم دستورالعمل سالن زیبایی خواهد شد که به دنبال به عنوان آنها بازگشایی شده است.

فقط بیش از یک هفته بعد در روز جمعه 17 ژوئیه نخست وزیر نشان داد در یک کنفرانس مطبوعاتی که “تماس نزدیک خدمات” انجام شده توسط آرایشگران اجازه داده می شود به اتفاق در آینده نزدیک.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

هنگامی که ناخن کافه ها و سالن های زیبایی بازگشایی در انگلستان ؟

در حالی که غیر ضروری کسب و کار شده اند بازگشایی در انگلستان از آغاز ماه ژوئن این نیست اعمال می شود به تمام خرده فروشان.

روز دوشنبه 13 جولای کسب و کار از جمله سالن های زیبایی, ناخن میله و تو سرو داده شد رفتن به آینده به سر کسب و کار.

چه زیبایی خدمات مجاز است ؟

در طول به روز رسانی داده شده در 9 جولای, دولت توضیح داد که “به روز شده Covid-19 امن هدایت” منتشر شده بود در تشریح این اقدامات است که کارگران که “ارائه تماس نزدیک خدمات” باید پایبند به “برای حفاظت از کارکنان و مشتریان”.

این شامل ارائه خدمات در “بالاترین خطر منطقه” در مقابل ،

با اینحال در 17 ژوئیه نخست وزیر نشان داد که این راهنمایی تغییر خواهد کرد از روز شنبه 1 مرداد ماه با “تمام تماس نزدیک خدمات” مجاز به رزومه.

این شامل خدمات مانند مژه درمان ابرو نخ و جوانان.

دولت گفت که زمانی که یک فاصله از دو متر نمی تواند از بين پزشکان و مشتریان کسی است که از انجام درمان های زیبایی “باید پوشیدن محافظت بیشتر در علاوه بر این به هر گونه که ممکن است آنها معمولا می پوشند”.

“این باید روشن رودريها که پوشش صورت و یا استفاده از یک صفحه نمایش و یا مانع دیگر محافظت می کند که پزشک و مشتری از قطرات تنفسی ناشی از عطسه و سرفه و یا صحبت کردن” دولت اعلام کرد.

سالن زیبایی که باز تنها می تواند در ارائه خدمات به مشتریان است که کتاب قرار ملاقات در پیشبرد و تنها آب مجاز است به توان مصرف شده توسط مشتریان در محل.

همه از راهنمایی های مشخص شده توسط دولت نیز به زیبایی پزشکان که کار در مکان های مختلف از جمله در خانه های مردم.

کسب و کار, منشی, Alok Sharma توضیح داد که اجازه می دهد ناخن کافه ها و سالن های زیبایی به بازگشایی “است و در عین حال گام دیگری در طرح ما به kickstart اقتصاد برای حمایت از اشتغال و درآمد در سراسر کشور”.

چه در مورد بقیه از انگلستان ؟

این تفویض کشورهای انگلستان تاسیس مستند دستورالعمل وجود دارد که جدا از قوانین مشخص شده توسط دولت برای اعضای عمومی در انگلستان است.

در شمال ایرلند, مو سالن آرایشگاه, ناخن, میله, سالن های زیبایی و تو سرو اجازه داده شد به بازگشایی از 6 جولای.

دولت اسکاتلند به تازگی اعلام کرد که آرایشگری و آرایشگران در حال برنامه ریزی برای باز کردن درهای خود را از 15 جولای.

در ضمن دیگر زیبایی های مرتبط با کسب و کار از جمله سالن های زیبایی و چشمه های معدنی ناخن میله و آرایش شمارنده داده شده است یک “نشان دهنده تاریخ افتتاح” 22 جولای “موضوع را به فاصله فیزیکی و افزایش اقدامات بهداشتی”.

اولین وزیر ولز منتشر کرده است یک جدول زمانی برای کاهش محدودیت های اعمال شده برای کسب و کار در سراسر کشور حاکی از این است که موسسات از جمله تو سرو و ناخن سالن می توانید شروع به آماده سازی برای بازگشایی از 27 جولای تا زمانی که اجتماعی فاصله و بهداشت دستورالعمل ها stringently دنبال کرد.

چگونه سالن اطمینان حاصل شود کارکنان و مشتری ایمنی هنگامی که آنها بازگشایی?

تعدادی از اقدامات ایمنی معرفی شده اند برای محافظت از هر دو کارکنان و مشتریان در ناخن کافه ها و سالن های زیبایی.

به عنوان بخشی از برنامه های خود را به سهولت مستند دولت گفته است که هر کسب و کار است که بازگشایی خواهد شد که برای دیدار با Covid-19 امن میباشد.

بسته به محل کار در سوال این معنی خواهد بود که انجام اقدامات اطمینان مردم قادر به حفظ اجتماعی فاصله متناوب در ورود کارکنان و معرفی “یک طرفه جریان راه” و دست sanitisation مناطق.

در سالن های زیبایی در, انگلستان, صفحه نمایش و موانع استفاده می شود برای جدا کردن مشتریان از یک دیگر در علاوه بر این به مشتریان از پزشکان در محیط های مانند ناخن سالن.

دولت توصیه می کند “افزایش فرکانس از دست شستشو و تمیز کردن سطح” در علاوه بر این به “نگه داشتن زمان فعالیت را به حداقل برساند”.

مشتریان صندلی باید به اندازه کافی فاصله از یکدیگر و پزشکان باید دستکش بپوشید “پوشیدن آن است که بسیار مهم به خدمات”.

شما می توانید درمان های زیبایی در خانه ؟

اگر شما احساس نمی راحت تحت درمان های زیبایی در سالن درمان های بسیاری وجود دارد که شما می توانید خودتان در خانه.

مستقل تعدادی از زیبایی DIY راهنماهای برای کمک به شما همه چیز را از تسلط ژل مانیکور, برای از بین بردن ناخن اکریلیک و نگه داشتن ابرو در چک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید