“چه هستم من انجام با زندگی من?’: یونانی دانشجویی که حدودا از اسکاتلند در مستند

Nاوایل یک ماه به کروناویروس مستند Kleon Papadimitriou, یک یونانی در آبردین, اسکاتلند بود احساس دلتنگ.

بی قرار – و با پرواز به بسیاری از اروپا لغو شد – او به دنبال راه خانه به آتن. پدر او شوخی که او می تواند به سادگی راه رفتن و یک لامپ در رفت. چه می شود اگر او حدودا?

“من می خواستم چیزی بزرگ یک پروژه برای سال جوانتر Papadimitriou می گوید در تلفن.

چه به دنبال یک دوچرخه سواری, سفر در سراسر اروپا میرسد که پنج کشور بیش از 2000 مایل و 48 روز با Papadimitriou در نهایت پس از رسیدن به خانه در آتن در اواخر ماه گذشته.

Papadimitriou, 20 مطالعات مهندسی برق و الکترونیک در دانشگاه آبردین اما زمانی که کلاس های متوقف شد, او در بر داشت خود را با یک ناگهانی مازاد از زمان و انرژی است. بنابراین تبدیل تنگی از این بیماری همه گیر را به یک فرصت و انگیزه او شروع به برنامه ریزی سفر خود را با دوچرخه در سراسر coronavirus-آمار اروپا است.

کمتر از یک ماه بعد در مارس 10, او بسته بندی شده و آماده به ترک آبردین در شمال شرقی اسکاتلند با یک تعداد انگشت شماری از لوازم ضروری. ساخت برش: گوشی پاور بانک, برخی ابزارهای, دو تغییر لباس بارانی, یک, ژاکت, یک چادر کیسه خواب و غذا به مدت چهار روز و آب. کتاب او تا به حال می خواستم به را در زمان بیش از حد فضا طوری بود که باید پشت سر گذاشت.

در آغاز او تا به حال روزانه تاسف خود را در مورد خود وارد اودیسه, او گفت:. روز اول خود را در جاده ها ثابت کرد در تلاش است.

“پدر و مادر من نمی دانم که در آن من شروع کردم به گریه,” او می گوید. “من نمی دانم که در آن من می خواهم برای اقامت در شب.”

او پرسید تحویل پیتزا که به کارگردانی او را به نزدیکی بیشه که در آن او دوباره به حال برخی از مواد غذایی و به نام پدر و مادر خود را.

“من آموخته است که بسیاری از چیزهایی که در مورد خودم در مورد دست زدن به خودم در شرایط دشوار زمانی که من کم روحیه و چقدر مهم برخی از روابط هستند,” او می گوید.

علاوه بر گرفتن از دست, روز اول سفر خود را پر از مشکلات است که شامل لاستیک صاف, آب و هوای بد و تند صعود. هنگامی که او مجموعه ای از او برنامه ریزی شده به پوشش حدود 125 مایل در روز است. اما او به زودی متوجه باشند که چنین هدفی خواهد بود بعید است. او تحت پوشش حدود 75 مایل در روز باشد.

یک هفته به سفر خود را از او وارد خانه یکی از دوستان در لیدز در شمال انگلستان جایی که او در آنجا ماند برای دو روز. او همچنین در زمان اولین حمام پس از خروج اسکاتلند. خروج دوباره یک چالش بود.

“من فکر کردم” خدا چه هستم با زندگی من انجام’,” او می گوید.

اما ارواح خود را برداشته به اولین نقطه عطف: شبانه روزی یک کشتی از انگلستان به هلند و عبور از اولین ملی مرز. “این نقطه بدون بازگشت” او می گوید.

چهار روز بعد و پس از اقامت در کمپ او ساخته شده آن را به آلمان است. دوستان از دوستان او اجازه اقامت بیش از هر چند بیشتر نمی خواست او را در داخل خانه های خود را به دلیل coronavirus او چادر خود را در باغ خود را. او بود که مراقب اطراف مردم بیش از حد با احتیاط از گرفتن بیمار در حالی که در جاده ها است.

او ساخته شده آن را به یکی دیگر از مهم نقطه عطف: اشتوتگارت که در آن مادر بزرگ خود زندگی می کند.

“این بسیار مهم بود برای من آن را مانند یک پاسگاه” او می گوید. “من تا به حال دیده نشده مادر بزرگ من برای سال های بسیاری و تنها چیزی که من در مورد مراقبت بود اگر چیزی اتفاق می افتد به من, من نمی خواهم آن را به اتفاق می افتد قبل از اینکه من رو به اشتوتگارت.”

او ماند با او را برای یک هفته به استراحت و تجدید قوا خود را برای اولین بار و زمان مناسب, در خانه, وعده غذایی پس از هفته از یک رژیم غذایی ناچیز.

پس, آلمان, آمد, ایتالیا, که در آن کسب و کار شد و به تدریج بازگشایی پس از اولین موج همه گیر. او پپرونی پیتزا و آبجو در رشته کوه های آلپ ایتالیا قبل از رفتن به ونیز جایی که او در آنجا ماند برای بعد. سپس آن را به آنکونا, یک شهر ساحلی در ساحل دریای آدریاتیک که در آن او سوار یک کشتی به پاتراس در پلوپونز منطقه از یونان است.

Kleon اول, در خانه, وعده غذایی پس از هفته از یک رژیم غذایی ناچیز بود در اشتوتگارت (@kleon.انتظار: کاهش از.مستند)

“لحظه ای که به اعتقاد من می تواند از آن بود که من سوار کشتی از آنکونا” Papadimitriou می گوید و اضافه کرد که قبل از او آغاز شده بود سفر خود را از او تخمین زده است که آن را حداکثر 30 روز.

که معلوم بود خوش بینانه است. Papadimitriou در نهایت از آن ساخته شده به یونان در ژوئن 25, 46 روز پس از خروج از آبردین. پدر و مادر خود را ملاقات کرد او در پاتراس جایی که او مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus – نتیجه منفی بود – و سه تن از آنها حدودا کشش نهایی با هم.

در ژوئن 27, آنها وارد خانه در آتن.

“من فکر می کنم که اگر من در حال حاضر آن را انجام داده و اگر کسی به من بگویید که من می توانم آن را انجام دهید من می توانم آن را باور نمی,” او می گوید. “من تا به حال هیچ ایده که من تا به حال صبر و اراده است.”

او امیدوار است را به سفر دیگری در امتداد همان خطوط و یا بزرگتر در آینده — او می گوید. در حال حاضر او در حال استراحت در خانه و با بهره گیری بیشتر از رژیم غذایی متنوع از غذاهای که پایدار او برای بسیاری از 48-سفر در روز است.

“من می خواهم به نگاهی به برخی از زمان ساردین,” او می گوید. “من فکر می کنم من آنها را دوست داشت چون من خیلی گرسنه اما در حال حاضر من حتی نمی خواهم به آنها نگاه کنید.”

© نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید