Wetherspoons £1.29 پاینت: آیا الکل ارزان تر از چهارشنبه با مالیات بر ارزش افزوده تخفیف ؟

از روز شنبه 15 تیر, نرخ مالیات بر ارزش افزوده در مهمان نوازی و گردشگری کاهش خواهد یافت و از 20 درصد به 5 درصد

توسط FARDAALEFBA در 24 تیر 1399

از روز شنبه 15 تیر, نرخ مالیات بر ارزش افزوده در مهمان نوازی و گردشگری کاهش خواهد یافت و از 20 درصد به 5 درصد در یک پیشنهاد به اقتصاد در حال حرکت پس از ماه از تعطیلی کسب و کار.

در بیانیه ای به مجلس عوام در 8 جولای, صدر اعظم, Rishi Sunak گفت: اقدامات ویژه موثر خواهد بود به مدت شش ماه -- تا 12 ژانویه 2021.

قوانین به این معنی است که مالیات بر ارزش افزوده-ثبت نام کسب و کار است که به طور معمول از نظر قانونی ملزم به پرداخت 20 درصد مالیات از طرف دولت می تواند به طور موقت اعمال پنج درصد رای به موارد خاصی که به کاهش قیمت در تا برای مشتریان.

بنابراین با مالیات بر ارزش افزوده در مهمان نوازی بودن کالا کاهش می یابد و پنج درصد – را به مشتریان تفاوت را احساس کنید در جیب خود هنگام غذا خوردن و یا خرید یک دور در میخانه ؟

را, مواد غذایی و نوشیدنی بود ارزان تر ؟

مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) است که مالیات بر فروش کالا و خدمات است. آن است که یک نوع سنتی از مالیات (در خود payslip از کارفرمای خود) اما یکی بر اساس مصرف آن متهم شده است هنگامی که شما خرید چیزهایی.

رستوران ها همیشه باید شارژ مالیات بر ارزش افزوده در همه چیز خورده یا در محل خود و یا در مشترک جمعی از مناطق تعیین شده برای مشتریان به استفاده از (این است که چرا شما خواسته می شود اگر شما در حال نشسته و یا در نظر گرفتن دور در برخی موسسات).

مالیات بر ارزش افزوده نمی شود به سوپر مارکت مواد غذایی و نوشیدنی – اما آن را اعمال می شود به مواد غذایی خورده شده در رستوران ها و یا در دیگر سالن های مهمان نوازی مانند بارها.

این دولت می گوید مالیات بر ارزش افزوده تخفیف اعمال می شود به هر یک از موارد زیر است:

  • مواد غذایی سرد و گرم برای مصرف در محل که به آنها عرضه می شود (برای مثال یک کافه یا غذاخوری که در آن شما نشستن در یک وعده غذایی)

  • سرد و گرم و نوشیدنی های غیر الکلی برای مصرف در محل که در آن آنها عرضه می شود (برای مثال در یک رستوران و یا میخانه که در آن شما اقامت و نمی غذای آماده)

  • غذای گرم برای مصرف کردن محل که در آن آنها عرضه شده است (برای مثال گرفتن یک غذای آماده وعده غذایی که می خورید در خانه و یا در هر نقطه دیگر از رستوران)

  • داغ غذای آماده و نوشیدنی های غیر الکلی برای مصرف خارج از محل (برای مثال قهوه یا چای را به دور – اگر شما اقامت در آنها را نیز پوشش داده شود).

  • شخص ثالث لوازم پذیرایی برای رویدادها و توابع مانند مراسم عروسی احزاب و یا کنفرانس ها نیز باید پوشش داده شود.

این بدان معنی است که مواد غذایی شما خرید در رستوران ها و کافه ها (مانند ساندویچ یا قهوه به رفتن) را تحت پوشش تخفیف – پس قیمت شما ببینید باید پایین تر است.

مناطق نشده; خرده فروشی لوازم سرد غذای آماده مواد غذایی و خرده فروشی لوازم از مواد غذایی و لوازم از مواد غذایی است که نیاز به "قابل توجه آمادگی بیشتر با مشتری" (مانند ذوب و یا پخت و پز).

این مالیات بر ارزش افزوده تخفیف همان است که از "غذا خوردن برای کمک به" کوپن طرح که به هر فرد 50 درصد تخفیف در رستوران غذا (به ارزش £10) در شرکت رستوران ها در ماه اوت است.

خواهد الکل بود ارزان تر ؟

وجود دارد یکی دیگر استثنا به قوانین مالیات بر ارزش افزوده: نوشیدنی های الکلی. دولت می گوید مالیات بر ارزش افزوده تعطیل نمی شود به مشروب.

"همه مراجع در این اطلاعیه به "به طور موقت کاهش می یابد تاریخ" یا "موضوع را به طور موقت کاهش نرخ" هستند به لوازم ساخته شده بین 15 جولای سال 2020 به 12 ژانویه 2021 که به طور موقت بهره مندی از این میزان کاهش می یابد و آن را شامل نمی شود هر گونه لوازم از مشروبات الکلی" را می گوید.

(Wetherspoons)

اما برخی از زنجیر در حال حاضر گفت: آنها عبور خواهد بود و مالیات بر ارزش افزوده امداد از حداقل 10p هر نوشیدنی و 20p در هر وعده غذایی به مشتریان از روز شنبه با وجود دولت پیام.

JD Wetherspoon اعلام کرد روز دوشنبه از آن خواهد شد کاهش هزینه ها در یک شماره از "Sunak ویژه".

در 764 زنجیره ای را بارها (این تقریبا 1000 موسسات سراسر کشور) Ruddles تلخ بهترین کشور آل خواهد بود به طور متوسط 50p ارزان تر در £1.29 هر پاینت عذاب نوار خواهد بود £1.79 (پایین 31p) گرین پادشاه آل ابوت (پایین 40p برای £1.99) و انتخاب مهمان اله از £1.99 (پایین 26p).

در مواد تبلیغاتی جدید Wetherspoon قیمت یک پوستر آمده است: "Rishi Sunak legend: مردی که تحریک مالیاتی برابری بین سوپر مارکت ها و بارها." [مواد غذایی و نوشیدنی برای مصرف انسان است که معمولا صفر امتیاز اما نوشیدنی های الکلی چیپس خوش طعم اسنک داغ, مواد غذایی, نوشیدنی های ورزشی, داغ takeaways, بستنی, نوشابه و آب معدنی به حساب نمی آید].

و همچنین مشروبات الکلی, تخفیف, Lavazza قهوه و چای خواهد بود کاهش یافته و به £1.29 نوشابه در شروع £1.69 برای رژیم غذایی پپسی و £1.79 استاندارد پپسی.

در غذای سنتی صبحانه گرم خواهد بود £3.49 با پیتزا و برگر وعده های غذایی را برای £4.99.

قیمت ها در این شرکت 103 دیگر بارها (واقع در مراکز شهر و فرودگاه ها و ایستگاه های) خواهد بود در اطراف £1 بالاتر اما هنوز هم حفظ تخفیف به برخی از درجه است.

رئیس تیم مارتین گفت: "Wetherspoon خواهد شد سرمایه گذاری در تمام درآمد حاصل از مالیات بر ارزش افزوده کاهش در قیمت های پایین تر در سراسر هر دو بار و محصولات غذایی با بزرگترین کاهش در آل."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن