مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

گرگ سفر به لندن / ورزشگاه: این بعد از ظهر برای یک 5.30 pm BST-لگد آنها به عنوان رزومه کاری خود را پیگیری فوتبال اروپا.

میزبان وستهام خواهد شد به دنبال به آمار زمین در حال اجرا در آنچه نیز اولین بازی خود را به عقب پس از coronavirus اجرا در لیگ برتر شکست به پایان رسید.

با سقوط رقبای واتفورد و استون ویلا داشتن به دست آورده تساوی این هفته و برایتون ضرب و شتم آرسنال با آخرین ضربه را از این بازی بسیار حیاتی است برای چکش که آنها چیزی از درگیری در شرق لندن است. دنبال اکشن زنده:

52′ – West Ham 0-0 گرگ

Moutinho نوسانات بیش از یک ضربه آزاد برای گرگ ها اما West Ham دفاع از آن به خوبی آنها واقعا نمی شده است بیش از حد مشکل که در یک بهبود برای مویس به نقطه به نقطه نسبت به قبل از خاموش کردن.

می توانید آنها را پیدا کنید برخی از کیفیت در انتهای دیگر ، سه امتیاز بزرگ خواهد بود.

48′ – West Ham 0-0 گرگ

هیچ تغییری در شکستن برای هر دو طرف است. West Ham شروع مثبت و Ngakia تبدیل داخل به ساقه سمت چپ-پا – راست در Patricio اما تلاش بر هدف با این وجود.

لگد کردن

نیمه دوم زمان ما در جریان است.

تبلیغات

ترین حادثه پر از نیمی اما اجتناب ناپذیر دلهره از وستهام داده و موقعیت خود را در جدول. نیمه دوم هر دو تیم ممکن است احساس آنها نیاز به فشار بیشتر برای هدف.

نیمی از زمان

نیمی از زمان

West Ham 0-0 گرگ

44′ – West Ham 0-0 گرگ

شایان ذکر است که گرگ ها با در نظر گرفتن سه امتیاز امروز را قرار داده و آنها را با سطح پنجم منچستر یونایتد. پنجم البته ممکن است حمل لیگ قهرمانان در این سال وجود دارد قطعا انگیزه ای برای پیروزی است.

یک دقیقه اضافه

تبلیغات

40′ – West Ham 0-0 گرگ

West Ham هنوز به یک شات در هدف امروز. و یا ارائه دقیق صلیب. حداقل آنها تا به حال یک زن و شوهر از گوشه هر چند که چیزی برای قرار دادن یک چرخش مثبت در. گرگ ها را کاسته تا بیش از حد پس از شروع خوب است.

36′ – West Ham 0-0 گرگ

ما دیده ایم مسابقات چند در حال حاضر در لیگ برتر که, اجازه دهید بگویم پایین کلید و بدون حادثه در نیمه اول واقعا قبل از باز شدن پس از استراحت و دیدن اواخر اهداف است. شاید این یکی را دنبال کت و شلوار در نیمه دوم.

32′ – West Ham 0-0 گرگ

دو تلاش در هدف برای گرگ ها اما نه خصوص تهدید می کند. Ngakia به خوبی به بلوک Raul Jimenez را شدید رانندگی قبل از Jota را فر تلاش است راست, در حافظ است.

تبلیغات

28′ – West Ham 0-0 گرگ

شنیدن فریاد از دیوید مویس به عنوان Michail آنتونیو ضربان مرد را دو بار پایین سمت راست. “آیا او را دوباره! تحویل!”

آنتونیو می کند که دقیقا اما گرگ مردان به روشن است.

23′ – West Ham 0-0 گرگ

نوشیدنی شکستن. هنوز مطمئن شوید که بیش از حد بسیاری از آنها وجود دارد در حال عرق کردن سطل فقط رتبهدهی نشده است, سرعت بسیار پایین است. اما هیچ کس می خواهد برای دیدن هر گونه خستگی ناشی از صدمات ،

20′ – West Ham 0-0 گرگ

Soucek دریل در یک شات به عنوان توپ رول به سادگی راه خود را; آن را منحرف و از گوشه بون فر توپ به طور مستقیم بر روی سقف net. کمی امیدوار کننده تر از صفحه اصلی و جانبی حداقل پس از یک شروع بسیار کند.

تبلیغات

17′ – West Ham 0-0 گرگ

باز کمی بیشتر در هر دو نیمه از زمین با گرگ ها بازی قطر عبور خود را برای دور زدن West Ham دفاع. Jota صلیب شات مگس در سراسر هدف و خاموش کردن هدف ،

13′ – West Ham 0-0 گرگ

Jimenez سر به سمت هدف پس از عبور از سمت چپ اما Fabianski می توانید به راحتی ادعا می کنند. وست هام بازی اول حمله به عبور از عمق و Fornals نژادها در پشت دفاع – اما blazes نیمه شلیک مایل کردن هدف به عنوان او به سرعت به این منطقه است. بد بخت به پایان برسد اما فوق العاده ای اجرا شود.

10′ – West Ham 0-0 گرگ

نه این که آن را به نظر می رسد در آستانه اتفاق می افتد اما شایان ذکر است که چهار هدف شکست برای غرب هم امروز آنها را به پایین سه در هدف تفاوت دارد.

این وضعیت مخاطره آمیز آنها پیدا کردن خود را در—و تیم زیر آنها Bournemouth, بازی کاخ بعد امشب.

تبلیغات

6′ – West Ham 0-0 گرگ

بسیار کمی در راه وستهام در اختیار داشتن و یا قصد حمله تا کنون. گرگ’ سیستم با پنج سراسر وسط بیشتر از زمان به معنی چکش در حال مبارزه برای به دست آوردن زمین.

3′ – West Ham 0-0 گرگ

اوایل اختیار گرگ نگه داشتن سمت خانه تا حد زیادی دوخته پشت در نیمه خود را. مشارکت آرسنال و برنج یک جالب به تماشای در پشت Ogbonna امروز.

لگد کردن

West Ham 0-0 گرگ

سوت می رود و بازیکنان به زانو. ما در جریان هستند!

تبلیغات

هیچ آدما تا بالا برای شروع با گرگ – خوب برای وستهام? یا بد است که او به احتمال زیاد در مراحل بعدی بازی زمانی که بازیکنان در حال شروع به گرفتن خسته شده اید ؟ ما از مدت کوتاهی.

جالب توجه است که جرمی Ngakia می شود با سر اشاره در سمت راست-پشت برای چکش; او نیست امضا قرارداد گسترش و علاقه وجود دارد از آلمان, گزارش.

نوجوان هنوز نقش مهمی تا پایان ماه حداقل به نظر می رسد.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.