غرب هم در مقابل گرگ ها: پنج چیز به ما آموخته که بازدید کنندگان درآورده چکش و نزدیک به رها کردن

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

گرگ پدید آمده 2-0 برندگان از لیگ برتر برخورد در برابر وستهام در روز شنبه به لطف رهبری هدف از Raul Jimenez و ترد شلیک توسط پدرو Neto.

هر دو طرف تا به حال مقدار زیادی برای بازی با میزبان در شرق لندن به دنبال به جلو و دور از منطقه سقوط در حالی که بازدید کنندگان خود را از سر گرفته و تعقیب خود را از یک محل اروپا. اما این نونو اسپیریتو سانتو تیم که موفق شد در بسته شدن در هدف خود برای پایان فصل.

در اینجا پنج چیز به ما آموخته از ثابت در لندن / ورزشگاه::

وستهام موفق به پاسخ به فشار

با برایتون واتفورد و استون ویلا با تمام برداشت نقاط در این افتتاحیه هفته از لیگ برتر را راه اندازی مجدد فشار بر وستهام به چیزی از این بازی است.

متاسفانه برای دیوید مویس خود بازیکنان کاملا به وظیفه.

گرگ ها همیشه رفتن به ارائه یک چالش جدی را در چکش برای اولین بار در بازی برگشت اما طرفداران این باشگاه لندن هنوز هم نا امید می شود که آنچه نگاه به تشویق عملکرد به راه و در عین حال یکی دیگر از شکست یکی از این لیگ ضعیف ترین تیم های دفاعی.

با تاتنهام و چلسی تا آینده همه چیز می تواند در مورد به دست آوردن یک کل خیلی بدتر برای وست هام.

گرگ ها حق دارند به هدف بالا

گرگ تا به حال کمی بین دندان های خود را از باز شدن سوت در لندن ورزشگاه.

مرحله یک شانزدهم لیگ اروپا جایی است که بسیار یک هدف دست یافتنی برای سانتو مردان در این سال و از آنها به عنوان اگر آنها واقعا بر این باورند که. گرگ طرفداران تشویق خواهد با ذوق و سرسختی است که با تیم خود رفت و در مورد تامین امنیت یک نتیجه در شرق لندن و همچنین این واقعیت است که خود را مربی ساخته دقیق تغییرات مناسب برای تغییر نتیجه به عنوان مطابقت با عینک – جایگزین آدما ترائوره و نتو ارائه کمک و ثمر بود.

آن را ساده ترین اجرا-ins برای هفتم قرار داده شده اما گرگ ها تجربه بیشتر از شفیلد یونایتد و اعتماد به نفس خود را بالاتر از تاتنهام و آرسنال را پس از ضرب و شتم این باشگاه به لیگ اروپا نقطه باید به خوبی در گرگ’ قابلیت حداقل.

کمبود جمعیت مضرات چکش

جمعیت در لندن ورزشگاه هستند و به راحتی نا امید و با توجه به اختلاف بین خود تیم جاه طلبی و اجرای این فصل که قابل درک است. اما عدم طرفداران در روز شنبه کار نمی کند در وست هام به نفع.

وستهام در طول یک نوشیدنی شکستن در لندن / ورزشگاه: (2020 استخر)

این مسابقه از نزدیک رقابت برای بسیاری از آن مدت و حتی در آنجا به برنده توسط میزبان در نیمه دوم اما آنها خورده به عنوان گرگ’ جایگزین ساخته شده تفاوت.

شاید West Ham بازیکنان مورد نیاز لبه است که طرفداران خود را می تواند ارائه داده اند.

ترائوره هنوز کلیدی برای گرگ

ترائوره مبتلا به برخی مشکلات شانه قبل از لیگ برتر را اجرا شکستن و شروع به بر روی نیمکت در لندن ورزشگاه هر چند که این گزارش با توجه به آن آسیب قبلی مسائل و 24 سال در زمان به زمین در مدت کوتاهی پس از ساعت خوانده شده را علامت.

جای تعجب نیست او ساخته شده تفاوت عبور خوبی برای Jimenez برای شکستن بن بست.

تا این جناح را ورود Diogo Jota شد بازدیدکنندگان وقدرتمندترين مجری اما هیچ گرگ بازیکن می تواند به طور کامل بازی کرد را با شدت و تهدید. او می خواهد کلید را به سمت خود را از آرمان های اروپا در چه مانده است از این مدت است.

West Ham نگاه بیشتر جامد اما نه به اندازه کافی جامد

مویس است شناخته شده برای توانایی های خود را به تیم های سازمان یافته و در خود غرب هم طرف نشان داده برخی از پیشرفت در این منطقه در روز شنبه.

Jimenez سر خانه برای گرگ (2020 استخر)

با آنجلو Ogbonna وجود ندارد Declan برنج بود مستقر در مرکز-پشت خود را که قبلا ترجیح موقعیت قبل از او به دست آورده راه راه خود را به عنوان یک هافبک است. و 21 ساله بود که ظاهرا به عنوان خوب به عنوان به معنای واقعی کلمه مرکزی به یک چکش دفاع بود که خیره برای بسیاری از بازی. نوزده ساله جرمی Ngakia نیز تحت تاثیر قرار گرفته در سمت راست به عقب در زمان, اگر آینده خود را به نظر نمی رسد دروغ در شرق لندن است.

در نهایت این تیم شد و هنوز هم انعطاف پذیر به اندازه کافی برای نگه داشتن گرگ ، آنها را به تبدیل شدن به سخت تر به ضرب و شتم اگر آنها برای جلوگیری از رها کردن; در حال حاضر آنها بیش از حد ضعیف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید