مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

وستهام میزبان واتفورد در لندن / ورزشگاه: امشب در یک بازی خواهد کرد که قطعا به اثبات بسیار مهم در تعیین اینکه آیا هر دو طرف هنوز هم در لیگ برتر فصل آینده است.

چکش نشستن 16 در جدول با 34 امتیاز و سه بازی را به بازی. در ضمن واتفورد در حال 17th, تنها انتهایی شرق لندن در هدف تفاوت دارد.

هر دو طرف سه امتیاز جلوتر از بورنموث و استون ویلا که اشغال دو سه سقوط نقاط با نوریچ در حال حاضر با داشتن تنزل. دنبال تمام عمل زندگی می کنند در زیر:

Declan برنج زبان به Sky Sports: “ما واقعا خوب است. رفت 3-0 تا به طور غیر منتظره. آن را بسیار ناامید کننده نیمه دوم ، ما نیاز به توقف در منطقه آسایش و اجازه دهید تیم بازگشت. خوشبختانه ما رو برد. اگر ما کاری نکردیم که اغلب ما نمی تواند در این موقعیت. اما امشب عظیم بود.”

از یک ویلا و بورنموث دیدگاه این است که احتمالا بهترین نتیجه. West Ham بوده و پس از راه اندازی مجدد همیشه نگاه یک سطح بالاتر از طرف دیگر در پایین. آنها در حال حاضر بالاتر از برایتون در هدف تفاوت بیش از حد. واتفورد در ضمن باید منچستر سیتی و آرسنال برای بازی در دو بازی آخر. که به تیم های زیر برخی از آنها را امید.

تبلیغات

تمام وقت

که در آن است! یک پیروزی بزرگ برای غرب هم که بازیکنان تشویق در امداد در سوت پایان. آنها به طور موثر و ایمن در حال حاضر شش نقطه روشن از استون ویلا و بورنموث با مراتب برتر تفاضل گل. برای واتفورد به سقوط نبرد همچنان ادامه دارد.

SUBS

90+4 min: آنتونیو پس از گل دوباره امشب باعث می شود راه برای Balbuena.

90+2 min: Kabasele است خراب فراتر از نیمه راه تا واتفورد ارسال همه رو به جلو است. کلورلی رایگان و پا زدن است که رهبری روشن و وستهام لبه و نزدیک به یک پیروزی بزرگ.

تبلیغات

90+1 min: واتفورد خواهد شد که پنج دقیقه اضافه شده را امتحان کنید و پیدا کردن دو گل.

89 min: واتفورد دوباره جلو آمده پایین سمت راست. این بار پدرو در دیدار صلیب می فرستد و یک سر شلیک یک راه طولانی و گسترده است.

88 min: کلورلی می فرستد Sarr از طریق پایین سمت راست دوباره. هیچ کس نمی تواند او را بگیرد اما او توپ را به وسط پاک توسط جانسون.

تبلیغات

87 min: مویس’ طرف به نظر می رسد انجام داده اند به اندازه کافی برای مدیریت این بازی با وجود برخی از املاک ناراحتی پیش از آن در نیمه. این petering کمی برای بازدید کنندگان.

SUBS

86 min: نوجوان Joao Pedro بر می آید برای ولبک برای نهایی چند دقیقه.

85 min: جانسون که به خوبی انجام می شود در بیشتر قسمت ها در سمت راست به عقب برنده یک گوشه و اجازه می دهد تا وست هام به هدر چند ثانیه بیشتر. مجموعه قطعه پاک است اما برنج می فرستد و آن را به جعبه و آرسنال گره یک هدر گسترده است.

تبلیغات

82 min: شانس! Sarr شلاق خوشمزه عبور از سمت راست که ضربان Ogbonna و خاکستری و گرم درست در مقابل ولبک. از آن بازدید بوت مهاجم قبل از او می تواند واکنش نشان می دهند هر چند حلقه نوار.

SUBS

81 min: خاکستری و Sarr لینک سادگی در سمت راست و سابق اتاق به ارسال توپ به سمت ولبک در وسط. صلیب مسدود شده است, هر چند, و امیدوار کننده دیگر واتفورد حمله به چیزی می آید. West Ham سپس آن را به روی Yarmolenko برای بوون.

78 دقيقه: نوشیدنی شکستن به نظر می رسد به انجام این ترفند برای وستهام حداقل برای لحظه ای. واتفورد را از دست داده اند خود را با شتاب و میزبان دیگر گذراند به نیمه خود را.

تبلیغات

75 دقیقه: Antonio که منتقل شده است و بر روی سمت چپ عبور با خارج از خود ، این یک دعوت یکی برای Soucek, یک بار دیگر او احساس حضور در جعبه. در این زمان خود را هدر مگس بر روی نوار.

73 دقیقه: خیلی نزدیک! Haller تقریبا نمرات با اولین لمس است. یک توپ قطره برای جلو که لکه های پرورش راه خود را به خط. شلیک خود را مگس بر سر تکاپوی دروازه بان که می شود یک تماس جزئی در آن قطره فقط گسترده است.

SUBS

72 دقيقه: هر دو طرف ایجاد تغییرات. Haller برای Fornals و Chalobah جایگزین Doucoure.

تبلیغات

71 دقیقه: Sarr سرعت ترسناک است و Ogbonna دوباره از چپ به عقب برگردند و به شدت به عنوان واتفورد به جلو راند پایین سمت راست. او overcooks خود را لمس کنید در این زمان به تماشای توپ اجرا می شود برای یک هدف و پا زدن. که به ارمغان می آورد تا یک خوش آمدید, نوشیدنی برای میزبان.

70 دقيقه: پرورش مشت روشن شدن گوشه ای اما نجیب وجود دارد به بازی توپ را در جعبه. Soucek تلاش می کند تا سر آن را در سراسر در پشت پست اما داوسون می شود در سراسر روشن است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.