مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لندن ورزشگاه بود تنظیم برای جذاب دربی لندن چهارشنبه شب با چلسی و وست هام تبادل آگهی تا چکش ظهور با هر سه امتیاز است.

دیوید مویس’ میزبان فکری به حال گرفته شود هنگامی که توماس Soucek مشبک در اواخر نیمه اول تنها برای طولانی VAR بررسی به انکار آنها را بازکن.

چلسی به زودی زده از نقطه طریق Willian قبل از Soucek با موفقیت وارد برای وستهام در نیمه دوم و Michail آنتونیو میرود و برای چکش.

Willian در دست بود دوباره برای بلوز, اما, به ثمر رساند کردن پست با چشمگیر free-kick – به ظاهر حصول اطمینان از افتخارات خواهد بود حتی تمام وقت.

West Ham جایگزین آندری Yarmolenko خواهد ارائه یک پیچ و تاب و هر چند کشویی, پایان گذشته Kepa Arrizabalaga برای پیروزی در لحظات پایانی بازی. در اینجا پنج چیز ما آموخته شده از لیگ برتر ثابت:

برنج می تواند به اثبات جذاب مناسب در چلسی

فصل گذشته Declan برنج بود که دارای برچسب “رولز رویس بازیکن” توسط خنثی طرفداران چپ و راست و مرکز. سهام خود را بالا بود او بود و درآمد اول خود را انگلستان کلاه و اکثر تیم ها در پرواز بالا گرفته اند که این هافبک جوان در هیئت مدیره.

رئیس در میان کسانی که در باشگاه بود به ظاهر چلسی که در آن برنج آغاز شده و جوانی خود را حرفه ای و در بهترین دوست خود ماسون کوه ساکن.

اگر چه برنج است و نه تا به حال بهترین فصل – چند در چکش’ نوعی شراب قرمز و آبی را – آن را هنوز هم احساس می کند مانند 21 ساله می تواند ثابت کند یک جذب می کند, اگر نه تماما لازم است چشم انداز در فرانک لمپارد را جوان و به طور فزاینده ای Anglicised تیم.

اگر وستهام به پایان رسید در مسابقات قهرمانی فصل آینده وجود دارد قطعا هیچ شانسی برنج باقی می ماند در شرق لندن – مهم نیست که چگونه بسیاری از بار آنها دست او را کاپیتان بازوبند به عنوان آنها در روز چهارشنبه. چلسی باید مقدار زیادی از پوشش در هافبک ترجیح اما جوانان خود را و توانایی برای deputise در مرکز پشت می تواند به اثبات کشنده به اندازه کافی برای لمپارد.

Declan برنج به چالش کشیده است توسط چلسی را Ross Barkley (سمت چپ) و ماسون کوه (استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

تخلیه سقوط چرخه می تواند شکسته شود

West Ham, واتفورد, Bournemouth, استون ویلا و نوریچ تمام شده است و فوق العاده در یک چیز از لیگ سرگیری: واگذاری هر و همه مزایا برای صعود بیش از یک دیگر و نسبت به نور روز است.

آنچه در این منجر به یک چرخه است که بیشتر تخلیه از باطل است که در آن این پنج باشگاه را به مقصد باقی می ماند و تا پایان فصل – شاید حتی تا روزی که این ساخت اجتماعی ما می دانیم که زمان فرو می ریزد و چهارشنبه ها هستند که به لیگ برتر امتیاز.

نوریچ شد پایمال 4-0 آرسنال چهارشنبه شب در حالی که بورنموث همچنین اذعان چهار در خود را پر از بدبختی میزبانی از نیوکاسل. این نتایج به دنبال واتفورد را 3-1 شکست ساوتهمپتون در تعطیلات آخر هفته هنگامی که ویلا بودند مورد ضرب و شتم توسط گرگ. این باشگاه در حفظ و ارائه هر یک از فرصت های دیگر برای فرار از چرخه اما آنها همچنین به نظر می رسد ناتوان از تصرف این شانس.

و یا حداقل آنها را تا West Ham امن سه محوری امتیاز برابر چلسی. شما دریافت می کنید به این معنا که حتی یک یا دو تساوی قبل از پایان مدت ممکن است کافی است روزی برای هر یک از این تیم ها به کشیدن خود را از حلقه و به دور از منطقه سقوط به سمت نور است. بنابراین یک برنده به نظر می رسد لرزه ای. قطعا آن را احساس لرزه ای برای وستهام در روز چهارشنبه.

مویس است, انجام نشده است,

صحبت از چرخه… West Ham طرفداران چگونه آشنا به شرح زیر است الگوی? خود را کنار می آیند تا در برابر یک شش تیم; آنها را تا موقعیت پشت توپ, امید برای هر فرصتی برای استراحت و کار توپ به آنتونیو; آنها سقوط به زودی به تن یک گل دوم; دوم این است که در نهایت پس از تعویض با این نتیجه در حال حاضر خارج از دید.

فقط به عنوان الگوی مبارزه طرف به هدر رفتن فرصت ها به پایان رسید این بازی با وست هام demoralising گیم پلی الگوی فوقالعاده متوقف شد و به عنوان مویس بازیکنان در نهایت افزود: برخی از کیفیت و محصول نهایی به کار سخت خود را.

پس از شکست از مانوئل پلگرینی در اوایل این فصل و شرق لندن’ پس از اجرای مویس وارد به نظر می رسید برای همه جهان است که چکش نیاز به نگاه به یک مربی.

اما هیئت منصفه هنوز در آن. West Ham, تلاش برای نتایج پس از راه اندازی مجدد اما عملکرد آنها پاشیده شده است با فرد مثبت در اینجا وجود دارد و آنها در نهایت ساخته شده است در کسانی که در برابر چلسی. آنها باید بیشتر به پایان فصل نزدیک.

فراموش شده انسان Willian است که در کسب و کار از یادآوری

در نور مسیحی Pulisic را scintillating نمایش آن در هفته های اخیر آن را احساس به عنوان اینکه Willian شده است تا حدودی نادیده گرفته شده است.

برزیل یک نیکوکار بنده باشگاه فوتبال چلسی پس از سال 2013 در یک نقطه به نظر می رسید برخی برای ترک استمفورد بریج آمده در تابستان امسال اما او بوده است بسیار مهم به سمت خود پس از موفقیت در لیگ برتر را راه اندازی مجدد.

او به عنوان بالينی از نقطه پنالتی در روز چهارشنبه به عنوان او در برابر منچستر سیتی در هفته گذشته بود با وجدان و سخت کوش در جای دیگر در این بازی و پیدا خالص برای بار دوم در نیمه دوم زمانی که او فوق العاده ضربه آزاد کوتاه ارسال و ricocheted گذشته Lukasz Fabianski.

Willian جشن گل دوم خود را با هم تیمی (گتی ایماژ)

با جناح اخیرا توافق کوتاه مدت تمدید قرارداد به ماندن در چلسی تا پایان این تمدید فصل می تواند وجود دارد و در عین حال توان بالقوه به شکل یک معامله جدید است که appeases هر دو طرف ؟ حکیم Ziyech را بلندی ورود ممکن است ارائه چنین توسعه کار برکنار شده اما Willian ثابت شده است در زبان انگلیسی پرواز بالا و حتی به او نزدیک 32, همیشه مفید به اطراف.

VAR به عنوان تفرقه مثل همیشه

طرفداران اختلاف VAR اثربخشی برای مجموعهای از دلایل و اینکه آیا یا نه شما به حمایت از اجرای این سیستم یک چیز آن برای بهتر یا بدتر است و به ظاهر در معرض کاستی در مقامات عامل آن است.

آنتونیو در یک موقعیت آفساید برای Soucek را مجاز بازکن? البته. او مانع Kepa خط از چشم انداز? آن را قطعا به نظر نمی رسد در این مورد.

اگر هر چیزی, West Ham مرد بود که به دروازه بان با مسدود کردن یک طرف از برزیل خالص در حالی که همه ماندن کم و تخت و ترک توپ قابل مشاهده به Kepa.

West Ham تا به حال به صبر برای تقریبا چهار دقیقه برای پیدا کردن حکم خاص این ور حاکم و طبعا احساس سخت انجام می شود زمانی که آن را نشان داد. خوشبختانه برای آنها را نمی گذارد نتیجه خود را – اما ممکن است تحت تاثیر خود هدف تفاوت دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im