وست هام مقابل استون ویلا پیش بینی: چگونه می خواهد به لیگ برتر ثابت بازی امروز ؟

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

نبرد سقوط به نظر می رسد به ربودن موردتوجه وتماشای عموم در روز پایانی لیگ برتر با شاید جذاب ترین بازی در لندن ورزشگاه.

استون ویلا در حال حاضر از پایین سه در هدف تفاوت اما سفر به در-فرم وستهام به دنبال جلوگیری از شکست و مطابقت با واتفورد را به نتیجه مسلما جلو فرار بزرگ.

بورنموث هنوز می تواند در زنده ماندن اما نیاز به برنده برای وستهام و آرسنال که میزبان واتفورد و همچنین به عنوان یک پیروزی خود را مقابل اورتون.

دین اسمیت طرف خواهد شد اعتماد به نفس خود انگیزه بیشتری می outweight دیوید مویس طرف اینجا با بقا تایید برای چکش و همچنین چند اجرای برنامه در هفته های اخیر برای اطمینان از شتاب رفتن به فصل بعدی بدون توجه به نتیجه در اینجا.

در اینجا این است که پیش بینی ما برای بازی در لندن ورزشگاه.

Trezeguet به ثمر رساند دو به کسب یک پیروزی حیاتی برای ویلا مقابل کاخ (EPA)

زمانی که در آن است و چه زمان و پا زدن ؟

مسابقه آغاز خواهد شد در 4 بعد از ظهر روز یکشنبه 26 جولای در لندن ورزشگاه.

چگونه می توانم آن را به صورت آنلاین و در تلویزیون است ؟

بازی زنده پخش خواهد شد در BT Sport 1 BT Sport Extra 1 و BT Sport نهایی شما می توانید پیدا کردن یک جریان زنده برای بازی از طریق BT Sport برنامه برای پخش بر روی دستگاه های تلفن همراه.

آنچه که در این تیم چه خبر ؟

Jarrod بون و آرون کرسول هر دو برداشت جراحات جزئی در قرعه کشی در منچستر یونایتد پس هر دو بازیکن نیاز به تصویب تست های آمادگی جسمانی به ویژگی های اینجا. فیلیپه اندرسون است که از یک همسترینگ موضوع و می تواند انتخاب کنید تا چند دقیقه اینجا پس از باقی مانده بر روی نیمکت در اولدترافورد.

سعید دقیقی (همسترینگ) است در حالی که نیل تیلور (همسترینگ) در مشاجره. دین اسمیت اصلی تصمیم گیری که آیا ممکن است به حرکت Ezri Konsa به راست-به بیش از فردریک Guilbert با Kortney کس پیر پر کردن در مرکز بازگشت.

پیش بینی خط-یو پی اس

West Ham یازدهم: Fabianski Johnson, دیوپ Ogbonna, کرسول Soucek, برنج, بون, نجیب, Fornals

استون ویلا یازدهم: رینا Guilbert, Konsa Ngoyo, Mings, Targett, McGinn, Douglas, لوئیز, Hourihane, Trezeguet, Samatta, گریلیش

شانس چه هستند?

West Ham: 2/1

قرعه کشی: 13/5

استون ویلا: 13/10

پیش بینی

ویلا به سادگی می خواهید این مطلب و دیوید مویس را وستهام در حال حاضر هر دو امن بقا و تعداد قابل توجه عملکرد بالا در برابر طرف برای ساخت از فصل آینده است. دین اسمیت طرف باید این یکی را اما ممکن است تنش و پر رو به عنوان خبر فیلتر از طریق امارات و Goodison Park. 0-1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید