مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

West Ham خود را در پیدا کردن یک آشنا موقعیت precariously نشست بیش از پرتگاه از منطقه سقوط با دیوید مویس به شدت در تلاش برای اطمینان شرق لندن نمی سفر. اما چگونه آنها را دریافت کنم ؟

چکش شروع فصل تحت مربی مانوئل پلگرینی که عضو باشگاه در ماه مه سال 2018 پس از مویس برای اولین بار مختصری از روی لئامت دادن در باشگاه. با شیلی ورود هدف از صاحبان دیوید طلا و دیوید سالیوان بود و به ظاهر به نوبه خود غرب هم به یک طرف واقعا قادر به دستیابی به فوتبال اروپا. اما پس از آن دوباره که ظاهرا هدف زمانی که غرب هم نقل مکان کرد و به لندن ورزشگاه در سال 2017.

West Ham United

2019-20

لیگ موقعیت: 16

فرم: D L L L W

سه بعدی وسایل: سه بعدی وسایل: گرگ (h) تاتنهام (a) چلسی (ثانیه)

فنجان: زدم از جام حذفی توسط West Brom در چهارمین دور زدم از Carabao جام توسط Oxford ایران در دور سوم

بازیکن فصل تا کنون: Sebastien Haller

در حالی که هر دو اقدامات باید حداقل کمک به جذب بالاتر کالیبر بازیکن در سال های اخیر از جمله امثال Sebastien Haller و پابلو Fornals در تابستان گذشته از این باشگاه موفق به synthesise چنین خریدهای با بد تعریف شده ‘West Ham راه” است که برخی از طرفداران بنابراین کاملا به دنبال.

افزایش قابلیت های فنی که Haller و Fornals آورده به نظر می رسید به خوبی ژل با کیفیت فیلیپه اندرسون و مانوئل Lanzini در اوایل فصل به عنوان وستهام غلبه یک روز افتتاحیه 5-0 خرمن کوبی توسط منچستر سیتی برای رفتن بر روی یک جامد اجرا کنید اما دوام نداشت. باشگاه بودند و پنجم لیگ برتر پس از هفت بازی اما به زودی تضعیف شد و به 16 تا پایان gameweek 12.

پلگرینی طرف موفق به توقف یک winless رگه هایی از هفت بازی (یک دوره که ویژه برخی از خنده دار تکه از دروازه بان روبرتو Jimenez) در اواخر ماه نوامبر با ضرب و شتم چلسی 1-0 در استمفورد بریج یک بازی بود که خدشه دار ضد همجنس شعار از دور حامیان. اما یک ماه بعد پللگرینی رفته بود پس از شکست لستر با چکش معلق در هوا فقط بالاتر از منطقه سقوط.

مهاجم Sebastien Haller پیوست West Ham از اینتراخت فرانکفورت در تابستان گذشته (گتی ایماژ)

مویس در پا در یک بار و نظارت تعجب 4-0 شکست همکار بورنموث گذشت در اولین مسابقه خود را در شارژ اما وستهام رفت و سپس یکی دیگر از شش بازی بدون دستیابی به یک پیروزی در لیگ.

این اجرا که منجر به شرق لندن در نهایت انداختن به منطقه سقوط تحریک علیه این باشگاه صاحبان در ماه فوریه – تقریبا دقیقا دو سال پس از یک شبیه احساسات منجر به زمین تهاجمات در لندن ورزشگاه.

وستهام بازگشت با یک پیروزی حیاتی در برابر ساوتهمپتون به آسانسور خود را از منطقه سقوط قبل از از دست دادن به آرسنال درست قبل از coronavirus مجبور به مدت سه ماه استراحت از لیگ برتر اکشن.

آنها نشستن در 16 سطح در نقاط با 17th, واتفورد و 18 بورنموث با نه بازی باقی مانده است.

آنها را به بازگشت در تاریخ 20 ژوئن به عنوان آنها را در گرگ و قبل از مواجهه با لندن رقبای تاتنهام و چلسی. در حالی که درگیری با کسانی که از بالا به نیمی از مخالفان ممکن است دلیلی برای نگرانی در میان West Ham طرفداران آنچه در زیر ظاهر مهربانتر سری از وسایل را دور از رطوبت.

گفت: کسانی که در بازی های باقی مانده خواهد شد به احتمال زیاد باید برنده برای مویس و بازیکنان خود و در حالی که آنها را در برابر تیم های ضعیف تر برخی از کسانی که طرف – یعنی واتفورد نورویچ و استون ویلا – خواهد بود که از جان گذشته برای امتیاز به عنوان وست هام.

پس تعجب نکنید اگر چکش’ پیگیری لیگ برتر بقا می رود سمت راست پایین به سیم آن را به عنوان در بسیاری از موارد در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im