‘ما در حال قربانی در تمام این’: Kasabian محکوم کردن خشونت پس از تام Meighan اتهام ضرب و شتم

اعضای Kasabian منتشر دوم بیانیه ای در محکومیت خشونت خانگی پس از سابق خواننده تام Meighan التماس کرد گناه را به زور نامزد سابق خود.

کمتر از 24 ساعت قبل از او به نظر می رسد در دادگاه Kasabian به اشتراک گذاشته بود بیانیه ای اعلام Meighan خروج از گروه به کار خود در “مسائل شخصی”.

در روز سه شنبه (7 جولای) شب گروه به اشتراک گذاشته یک بیانیه دوم به توییتر و توضیح داد که آنها تنها می تواند نظر کامل “در حال حاضر که اقدامات قانونی شده اند”.

“هیچ کس در این گروه می خواست این را به رخ می کشند ، “همه ما خیلی سخت گذشته بیست و سه سال و تا به حال برنامه های بزرگ برای آینده ما با هم. ما به طور کامل دل شکسته.

“اما ما هیچ چاره ای جز به درخواست تام به ترک گروه است. کاملا وجود دارد هیچ راه ما می توانیم چشم پوشی خود را از حمله, محکومیت. خشونت خانگی و سوء استفاده از هر نوع کاملا غیر قابل قبول است.”

آنها ادامه داد: “به عنوان به زودی به عنوان ما در مورد اتهامات ساخته شده در برابر تام ما به عنوان یک گروه ساخته شده تصمیم گیری است که ما دیگر نمی تواند با او کار کند. متاسفانه ما تا به حال به نگه داشتن این اطلاعات تا زمانی که او مجرم در دادگاه.

“در نهایت به عنوان حد تام است ما را آزار همه ما قربانی در این همه” آنها به این نتیجه رسیدند. “خشونت چیزی است که هرگز نمی تواند معاف شود.”

ظاهر می شود در لستر دادرس دادگاه در روز سه شنبه Meighan التماس کرد گناه را به زور نامزد سابق خود Vikki Ager در 9 آوریل. دادگاه شنیده چگونه نوازنده “قال به شدت از باده” در حالی که یک کودک بود به تماس 999.’


Meighan محکوم شد به 200 ساعت خدمت به جامعه است.

هر کسی که نیاز به کمک و یا پشتیبانی می توانید با ملی داخلی سوء استفاده از خط تلفن است که باز 24/7 365 روز در سال در 0808 2000 247 و یا از طریق وب سایت خود را nationaldahelpline.org.انگلستان/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>