به انجمن خوش آمدید the new normal: در نظر گرفتن یک زانو و گرفتن یک پایه لیگ برتر بازیکنان نمی تواند خاموش

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

در طی چه بوده است اکثر زمین لرزه اختلال در فوتبال تاریخ آمده است مهم ترین تغییر دهید.

فراموش نکنید که بازی در پشت درهای بسته مصنوعی جمعیت سر و صدای قابل توجهی انسداد, پنج تعویض و چنین – اهمیت تفاوت در لیگ برتر جدید طبیعی است که توانمند سازی بازیکنان خود را.

انگلستان بالا پرواز بازگشت اما نه مانند ما آن را می دانم. زمانی که برای اولین بار سوت پروژه راه اندازی مجدد صدا – با جهان تنظیم در شروع 11 از استون ویلا و شفیلد یونایتد در زمان زانو همراه با داور مایکل الیور. این عمل نمادین نشان می دهد حمایت از سیاه و سفید زندگی مسائل جنبش نه ثانیه به طول انجامید.

آن آینه در اواخر لگد کردن در آرسنال با منچستر سیتی و آرسنال زیر کت و شلوار و اتلتیک بیلبائو نیز بالا بردن مشت خود را از طریق آن.

تصاویر قدرتمند بود كه زمان آن با توجه به مخاطبان جهانی اما خیلی بیش از حد بود و جزئیات.

هر یک به نمایندگی از یک دقیقه است که جورج فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار غیر مسلح انسان را بر روی زمین به عنوان او به قتل توسط پلیس مینیاپولیس.

سفید افسر درک چوین قرار زانو در سمت راست از پدر پنج گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه است.

آن را محدود جریان خون به فلوید را مغز و مانع تنفس خود را به عنوان او را از دست داده و زندگی خود را در حالی که یک دوربین تلفن نورد برای گرفتن آن منجر به تظاهرات جهانی از مقیاس باور نکردنی و قدرت.

فوتبال در طول تاریخ نگه داشته و به مراتب بزرگتر از دو متر فاصله از جمله اجتماعی و مسائل سیاسی است ،

بازیکن باید کشف صدای خود را با فشار دادن دکمه بازی به گوش دادن. ترس از صحبت کردن شده است جایگزین شدید شجاعت.

نام خانوادگی در پشت پیراهن خود را جایگزین شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

Handshakes جایگزین شده است با در نظر گرفتن یک زانو. ضد نژادپرستانه پیام رسانی خواهد شد از ویژگی های در زیر لباس.

اهداف می تواند در یک معنی بیشتر, چرا که به عنوان Jadon سانچو مارکوس Thuram و دیگران نشان داده شده در بوندسلیگا را دعوت قدرتمند لحظه به فراتر از فوتبال است.

بازیکنان باید متوجه قدرت خود سیستم عامل با مارکوس Rashford تأکید limitlessness از توانایی های بالقوه خود را به فشار برای متعاقب تغییر دهید.

بازیکنان بوندسلیگا در زمان ایستادن در هفته های اخیر بیش از حد (گتی)

در پنج روز منچستر یونایتد مهاجم رفت و از به tweeting پرس و جو بیش از که او می تواند صحبت می کنند به دولت در مورد مواد غذایی سیستم کوپن به آنها را مجبور به معکوس تصمیم خود را برای پایان دادن به مدرسه رایگان کوپن غذا در ماه آینده.

او شور و شوق و پشتکار و موثر عمل خواهد اطمینان از 1.3 میلیون کودک نه گرسنه در این تابستان.

این است که نمایشی آن را بازی در حال تغییر: Rashford مقابله با کودک فقر و نیمه را به چالش کشیده است بازی انگلیسی برای درمان آن عدم وجود نمایندگی در اتاق و ستاره شرق اردن هندرسون بود که نیروی محرکه #PlayersTogether ابتکار هکتور Bellerin, سایپا کلمن و تروی Deeney رهبری, مذاکرات برای بازگشت, سیاه زندگی مهم جنبش است.

که تنها یک نگاه کوچک.

که ما رو به این نقطه گذشته شعارهایی روابط عمومی کمپین تنها طراحی شده برای مماشات و تعلیم فرهنگ ‘چوب به فوتبال’ – فوق العاده است.

سوالات خواسته شده از دولت است. سوالات خواسته شده است که از این ورزش است.

بازیکنان در نهایت فریاد در مورد چیزهایی که آنها در مورد مراقبت – با افتخار و بدون دلهره.

لیگ برتر شده اند مجبور به شنیدن آنها را مجبور به اجازه دهید آنها را به بیان خود را مجبور به یادگیری مجبور به عمل.

این نیز در مورد بوندسلیگا که در آن جوان شجاع مردان ساخت یک موضع باعث شد فیفا به صدور این بخشنامه که ضد نژادپرستی تظاهرات نمی شود.

بازیکنان در زمان زانو در لیگ برتر روز چهارشنبه (گتی)

این سیستم هرگز به طور خودکار تغییر آن را داده بود دیگر هیچ گزینه — آن است که گفته شود آنچه که حق صریح نظر خود را بزرگترین دارایی.

این است منحصر به فرد برای فوتبال است. در NBA فعالیت از LeBron James, Dwyane Wade, Kyrie Irving و اواخر Kobe Bryant به نام چند – مجبور لیگ به باز تر و درگیر میداد تبعیض و ترویج معنی تغییر و تحول است.

NFL تا به حال به دنبال.

در ماه سپتامبر سال 2016 khezri اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی ها با در نظر گرفتن زانو هنگام سرود ملی. “من می خواهم به ایستادگی کردن برای نشان دادن غرور و افتخار در یک پرچم یک کشور که ستم مردم سیاه و مردم از رنگ,” او گفت: یک روز بعد.

“برای من این است که بزرگتر از فوتبال و این امر می تواند خودخواه در بخشی از من به دنبال راه های دیگر. وجود دارد بدن را در خیابان و مردم پرداخت می شود ترک و قتل است.”

او ostracised بازی خود را نهایی بازی NFL چهار ماه بعد. در 5 ژوئن هنگامی که کمیسر راجر Goddell بستری لیگ در اشتباه بودند “در خاموش کردن بازیکنان ما از اعتراض مسالمت آمیز” او موفق به اشاره سابق San Francisco 49ers کارفرمایی خود را در طول یک دقیقه و 21 بیانیه دوم.

NFL او اصرار را بهتر انجام دهید. خوب به دلیل آن است به.

لوئیس همیلتون در ضمن هنوز فرمان فرمول یک در مسیر درست است. او ناودان رانندگان برای ماندن سکوت در موضوع سیاه و سفید زندگی می کند که به طور معمول غارت منجر به چندین مانند Daniel Ricciardo چارلز لکلرک و Lando نوریس به دیر صحبت کردن.

که بی صدا بود و وضع موجود.

“من صحبت کمی در مورد تجربیات شخصی من از آنجا که من آموخته بود به نگه داشتن آن را در” همیلتون اعتراف کرد. “ضعف نشان ندهید و کشتن آنها را با عشق و ضرب و شتم آنها را در مسیر.

“این است که چرا من درایو راه من آن است که به مراتب عمیق تر از فقط انجام یک ورزش من هنوز مبارزه است.

“برابری میباشد به ما آینده ما می تواند به توقف جنگ در این مبارزه است. من برای یک, هرگز تسلیم نشوید!”

زمانی که مجسمه تاجر برده ادوارد Colston برداشته شد و تظاهرکنندگان در بریستول شش بار قهرمان جهان نوشت: “من نه چشم پوشی از خشونت اعمال مجرمانه اما شما تا به حال مقدار زیادی از زمان برای انجام این کار خودتان و نیست. قدرت به مردم است.”

همیلتون پس از آن به خواست دولت در سراسر جهان به “پیاده سازی صلح آمیز حذف این نمادهای نژادپرستانه.”

بیشتر از همیشه ستاره های ورزشی متصل به اجتماعی بزرگتر تصویر فوتی و فوری خود سازمان نیز نگاهی عمیق تر.

آنها در حال حاضر به طور کامل آگاه از آنچه آنها قادر هستید که دیگر نمی تواند خاموش شود.

خوش آمدید به جدید طبیعی است. آن بوده است مدت زمان طولانی در حال آمدن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید