عکاس عروسی اهدا عروس سپرده به زندگی ماده پس از او خواسته بازپرداخت

یک عکاس عروسی است که تحسین برای دست زدن به یک درخواست بازپرداخت از یک مشتری ناراحت بیش از حمایت از او برای زندگی مهم است.

این هفته شکیرا راشل که صاحب شکیرا راشل عکاسی در سینسینتی, اوهایو, دریافت پیام های متنی از یک عروس-به-درخواست می شود که او دریافت بازپرداخت از آنجا که “ما نمی توانیم خودمان را برای حمایت از هر کسی است که خیلی صریح در مورد مسائل است که به سادگی نمی نگرانی آنها را به عنوان به خوبی به عنوان کسی که باور ندارد که تمام زندگی مهم است.”

در این پیام که تصویر و به اشتراک گذاری توییتر توسط راشل را, دوست, عروس ادامه داد: “ما خواهد بود واقعا خجالت شما در رویداد ما و احساس می کنید که شما نمی به اندازه کافی پایدار به تکمیل این کار ما باید از شما.”

عروس به این نتیجه رسیدند پیام درخواست به حذف از قرارداد او امضا شده با راشل جلوتر از او عروسی آینده و درخواست چگونگی و زمانی که او می تواند انتظار بازپرداخت از او سپرده است.

پیش از آن در ماه ژوئن راشل مشترک حمایت از او برای زندگی مهم جنبش در Facebook صفحه که در آن او نوشت: “شکیرا راشل عکاسی می ایستد در همبستگی با جامعه سیاه و سفید. سیاه و سفید زندگی مهم جنبش بی پایان من پشتیبانی می کند.”


در پاسخ به پیام راشل مطلع عروس که او “با عرض پوزش به شنیدن این که” اما سپرده شد و غیر قابل استرداد می باشد.

اما به جای نگه داشتن سپرده عروسی عکاس گفت که او خواهد بود اهدای پول برای زندگی مهم سازمان است.

“من آرزو می کنم شما یک عمر از رشد و من می خواهم برای تشکر از شما برای کمک مالی خود را به سیاه و سفید زندگی می کند ماده” راشل نوشت باعث سابق مشتری به نوشتن: “شما را شنیدن از ما وکیل است.”

متن ارز از بین رفته ویروسی در توییتر که در آن است را دوست داشت بیش از 992,000 بار و باعث شد صدها نفر از مردم را به تحسین راشل برای پاسخ خود را.

“پاسخ شما کامل بود. من از جهنم از شما. از مردم می خواهم که سزاوار نیست خود را در زمان و تلاش است.”

یک نفر ارائه راشل کمک های حقوقی رایگان اگر او در تماس با سابق خود مشتری وکیل.

“اجازه دهید من می دانم اگر شما نیاز به کمک های حقوقی. خوشحال به انجام آنچه که من می تواند بدون شارژ” آنها نوشت.

راشل کسب و کار در Facebook صفحه پس از آب گرفتگی شده است با بررسی مثبت با بسیاری از ستایش او عکاسی و ارزش ها.


“کار فوق العاده! ارزش های بزرگ و ستارگان تصاویر!” یک نفر اظهار نظر در حالی که یکی دیگر گفت: “عکس های زیبا و مالک با صداقت.”

همانطور که برای راشل پاسخ به غلیان احساسات از حمایت او نوشت: در Facebook که او “هرگز نیت و یا تمایل به رفتن ویروسی برای این و یا هر چیز دیگری” و این که او در نظر گرفته شده حذف پست اصلی پس از پیشنهادات پاسخ او بود “کسب و کار تاکتیک به دست آوردن سود در پل جنبش”.

اما توضیح داد که این امر “در برابر همه چیز من برای ایستادن” به حذف پست راشل گفت: “من همیشه ایستاده بود تا برای حقوق بشر و ادامه خواهد داد به انجام این کار. من در راهپیمایی با عزیزان و همچنین به تنهایی.

“من نیت خالص هستند. لطفا می دانم که آنچه شما را دیدم از من بود داستان کامل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید