مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Wمرغ قیچی خواهران انتخاب homoerotic photo by Robert Mapplethorpe به عنوان پوشش هنر خود را برای سال 2010 آلبوم شب کارآنها هشدار داده بودند آنها یک “اشتباه بزرگ”. وجود دارد “بسیاری از پوش بک از برچسب” می گوید: خواننده گروه جیک قیچی و همچنین “از داخل گروه خود را”. اما قیچی اش گیر اسلحه و اصرار داشت که Mapplethorpe را در سال 1980 عکس رقصنده پیتر رید clenching سبزه در تنگ اتصالات پنبه ساق پوش کاملا تا به حال به این آلبوم را پوشش میدهد. “من نمی توانم تصور کنید یکی دیگر از آستین برای این رکورد را کامل کامل آستین” قیچی می گوید: “به همین دلیل است که ما در حال صحبت کردن در تلفن در مورد آن 10 سال بعد.” گروه سوم آلبوم منتشر شده 10 سال پیش امروز در حال حاضر در نظر گرفته شده مدرن و عجیب و غریب کلاسیک.

Mapplethorpe زیبا و بله تا حدودی تحریک آمیز عکس مناسب یک آلبوم که نیویورک گروه با تکیه به خود queerness با مطرح درخشش در چشم خود را. “آیا نکته ای که چیزی در من مگر اینکه شما قصد دارید به ساقه” قیچی آواز می خواند در swaggering گلم خرد کردن “سخت تر می کنید”. او خواستار آلبوم “سمت چپ” برای گروه, اما آن را نیز جدی ریسک تجاری: با آغوش جنسی در روابط جنسی خود را و اساسا در نظر گرفتن قیچی خواهران از مرغ شب به چرم نوار خواهد آنها بیگانه مستقیم بخشی از خود را fanbase?

چرا که آنها بوده ام در “نامحدود وقفه” از سال 2012 آن را آسان به را فراموش کرده ام چگونه عظیم قیچی خواهران بودند. خود را جوشان خود با عنوان 2004 اولین رفت و نه بار پلاتین در انگلستان – آن را هنوز هم یکی از 40 بهترین فروش آلبوم تا کنون – و 2006 را patchier دنبال کردن Ta-Dah, به همراه داشت: “من احساس نمی Dancin'” یک نمودار-شکوه stomper شرکت نوشته شده با قهرمان خود را التون جان. آنها می خواهم شکل گرفته در نیویورک عجیب و غریب زیرزمینی صحنه در سال 2001 شوخی نامگذاری خود را پس از یک جنس لزبین موقعیت شد آرنا-پر کردن ستاره در انگلستان (درخواست تجدید نظر خود را در ایالات متحده باقی مانده است بیشتر فرقه).

در سال 2005 جوایز بریت این فوق العاده دوست داشتنی پنج تکه – قیچی همکار خواننده آنا Matronic چند نوازنده Babydaddy گیتاریست دلم مارکی و درامر برنج بوم (که ترک در سال 2008) – انجام خود التون-esque bop “خود را Mama” احاطه شده توسط غول جیم هنسون عروسک از جمله رقص تخم مرغ و یک آواز انبار. قیچی خواهران به حال زرق و برق دار تئاتری که نوک یک چشمک به هفتاد گلم عصر. موسیقی خود را ارائه خیره کننده recalibration از راک کلاسیک; آنها حتی دور با پوشش پینک فلوید را پروژسترون قطعه “Numb” به عنوان یک delirious, دیسکو, سوسیس.

اما در سال 2010 قیچی که احساس عجیب و غریب خرابکارانه خط که آشکار در اوایل تک “گه/زرق و برق دار” – که تا به حال مطرح تصویری مجموعه در یک فیلم کارگردانی شده توسط Hedwig and the Angry Inch خالق جان کامرون میچل – تبدیل شدن به کنار. “در انگلستان ما می خواهم تبدیل به یک نام خانگی و خیلی دوستانه, بنابراین من فکر کردم آن را واقعا مهم برای تزریق برخی از عمده queerness به آنچه ما انجام شد,” او می گوید:, و اضافه کرد که در راه این بود که به سادگی بازگشت به گروه ریشه در scuzzy نیویورک زیرزمینی. Babydaddy که همکاری و نوشت: همه شب کار‘s آهنگ ها با قیچی اذعان دارد که قیچی احساس “مسئولیت” برای نشان دادن سمت های مختلف به خود queerness.

“او نمی خواست به این کاریکاتور چه سرگرم کننده گی فرد باید” Babydaddy می گوید. “او هرگز بود, اما من فکر می کنم که آنچه که او نگران بود جهان شاهد ما به عنوان. ‘امن’ است یک کلمه خوب برای توصیف راه اول دو آلبوم احساس – آن را کمی خطرناک در آغاز, اما در این مرحله ما تا به حال Muppets در مرحله با ما و بچه ها آمدند به ما نشان می دهد با خود nans. که تا حد زیادی به رسیدگی است.”

هر چند قیچی و Babydaddy متوجه باند مورد نیاز برای ارتباط مجدد با ریشه های عجیب و غریب آنها نمی در ابتدا بدانید که چگونه به انجام این کار. و زمانی که آنها شروع به نوشتن آلبوم سوم خود را در سال 2008 قیچی نیست در یک محل عالی ذهنی است. “من را از طریق رفت افسردگي بين دو آلبوم بنابراین در این نقطه من به آرامی آینده داروهای ضد افسردگی من بدست می خواهم در چند سال قبل از” او به یاد می آورد. “من فکر کردم من خوب بود برای کمی در حالی که من به وضوح می توانید به یاد داشته باشید که در گوشی به التون و او گفت:” چه چیزی اشتباه است ؟ من می توانم شنیدن چیزی متفاوت در صدای خود را.’ من نمی دانم آنچه که او صحبت کردن در مورد, اما پس از آن در عرض چند روز این افسردگی به من رسید مانند یک تن آجر.”

کاور برای قیچی خواهران’ ‘شب کار توسط Robert Mapplethorpe (Polydor)

قیچی می گوید او از طریق کار “” افسردگی خود را در حالی که کار بر روی مواد جدید با Babydaddy اما اگر او شروع به احساس بهتر در او نبود خلاقانه مشغول اند. “من فقط نمی مراقبت در مورد آنچه ما انجام شد” او اذعان می کند. “من به یاد داشته باشید بیدار شدن از خواب یک روز صبح و تفکر” اگر من چیزی را انجام نمی, واقعا شدید و ایجاد یک تغییر بزرگ در زندگی در حال حاضر من قصد دارم در بسیاری از مشکلات است.'”

بنابراین گروه اوراق موسیقی آنها مشغول به کار بودند و قیچی decamped به برلین که در آن او می دانست که تقریبا هیچ کس در هوی و هوس. در اینجا بود که این مفهوم به صورت شب کار واقعا شکل گرفت. قیچی شروع به حلق آویز کردن با Pet Shop Boys, که می خواهم به تازگی خریداری یک آپارتمان در پایتخت آلمان و نیل تنانت درخشان ساخته شده پیشنهاد: چرا استخدام استوارت قیمت که می خواهم کمک مدونا به کانال او دیسکو ریشه در سال 2005 اعترافات در یک سالنبه شرکت تولید بعدی قیچی خواهران آلبوم ؟

در حال حاضر اچ باند, قیمت ایده آل تولید کننده به شب کاری های معاصر, باشگاه آماده شین بدون از دست دادن آنها گلم کلاسیک راک و دیسکو را تحت تاثیر قرار. سپس با قیچی به حال یک “تجلی” در حالی که مهمانی در برلین کلوپ شبانه Berghain در عید پاک یکشنبه. “این واقعا بیشتر تحقیر فیلم پورنو چیزی که من تا کنون دیده ام” او به یاد می آورد. “من هرگز فراموش نکنید که من تا به حال این جفت Marc Jacobs کفش که من تا به حال به پرتاب به زباله دانی قبل از من رفت و برگشت به آپارتمان من. پس از آن بود ناخالص بلکه بسیار شگفت انگیز برای دیدن این آزادی و این نوع رایگان-برای-همه – من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از ارزش که به صورت عجیب و غریب زندگی است.”

Babydaddy و قیچی انجام در لاس وگاس در سال 2011 (گتی)

فراگیر ایده برای شب کار آمد به قیچی زمانی که DJ کاهش یافته و 16 دقیقه جنسی ترکیبی از “آرامش” توسط Frankie Goes to Hollywood. “در آن لحظه این احساس برای من آنچه را احساس باید در روز در اوایل دهه هشتاد,” او می گوید. “وجود دارد آنقدر در رفتن هنرمندانه و خلاقانه در نیویورک بود و همه آن را فقط متوقف کوتاه با ایدز است. آن را در مورد پاک کردن ایدز – آن را در مورد فکر کردن در مورد آنچه ممکن است اتفاق افتاده بعد اگر این مردان زندگی تا به حال نشده است به طوری غم انگیز snuffed.”

در نتیجه به طور مداوم خطر ناک آلبوم است که قطاری از لذت بردن لرزش و نشت از عجیب و غریب چماقی. “در بسیاری از کون-f***ing در شب کار می کنند,” قیچی می گوید: سادگی در حالی که اشاره به این که برخی از اشعار او هستند “بسیار کامل-در” در حالی که دیگران هستند “بیشتر campy و زبان-در-گونه”. “سیاه پوست”, بی پروا, جشن نوجوانی مقعد, بدون مو جنس ساخته شده است به خصوص تند و تلخ با علم به این که ایدز ساخته شده این غیر ممکن است برای بسیاری از مردان همجنسگرا برای سال. اما شب کار نیست فقط در مورد رابطه جنسی; آن را نیز جشن باشگاه فرهنگ به عنوان یک پناهگاه برای هر کسی مناسب نیست. به عنوان قیچی آواز می خواند در نوشابه های گازدار یکی مانده به آخر آهنگ “زندگی” “شما می توانید زندگی خود را در شب زنده داری.”

شب کار در نقطه اوج “نور نامرئی” یک چرخش شش دقیقه دیسکو حماسه شامل جلال پر اب و تاب صحبت کلمه بخشی از Sir Ian McKellen آنها قیچی می گوید که “کاملا از شروع” برای ارائه خطوط مانند “رنگ روسپیان جنسی, گلادیاتورهای, شدت, پیر, پارتی, کودکان همه waked از خواب”. قیچی فکر می کند آن را به بهترین چیزی که قیچی خواهران تا کنون ثبت شده است باید این آلبوم را منجر تک به جای امن تر نرم-راک-flavoured “آتش را با آتش” – برچسب را انتخاب کنید.

مانند بسیاری از فرقه کلاسیک شب کار‘s گرامی وضعیت احتمالا سمان توسط آن نسبتا ضعیف نمودار عملکرد آن رفت و طلا در انگلستان به جای چند پلاتین مانند گروه اول دو آلبوم. اما قیچی و Babydaddy هر دو می گویند این رکورد آنها خواسته در مورد اغلب. اگر قیچی خواهران’ اولین ارائه glitzy موسیقی متن فیلم به بسیاری از مردمی’ در آینده تجربه شب کارکه وارد شش سال بعد بود شهوت انگیز همراهی به ما اطمینان ما داشتن تمایلات جنسی.

این اعتصاب وتر خاص در یک زمان وقتی که شب زنده داری در سراسر جهان شده است فلج توسط coronavirus. “هنگامی که ما ساخت شب کاربودیم و فکر کردن در مورد فجایع مانند زمین مبارک آتش [که به کشته شدن 87 نفر در برانکس کلوپ شبانه در سال 1990] و آنچه شما را از نظر ایمنی در واقع به رفتن به باشگاه می گوید:” Babydaddy. “من فکر می کنم که این ایده در حال رفتن به احساس بسیار مناسب در ماه های آینده.”

در راه این باعث می شود شب کار احساس حتی حیاتی تر در حال حاضر از آن یک دهه پیش. تا زمانی که ما می توانید پیدا کردن زندگی ما در شبانه دوباره این آلبوم یک گالوانیزه یادآوری است که فراگیر, باز دل طبقه رقص همیشه برای رفتن به ارزش مبارزه را دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im