ما امضا برای Parler. در اینجا چیزی است که شما پیدا کنید در سمت راست آخرین پلت فرم رسانه های اجتماعی

یک جناح راست خروج از Twitter و Facebook زیر اتهامات محافظه کار سانسور مشخصی افزایش محبوبیت و حساب های کاربری جدید در Parler که مارک خود را “حق آزادی بیان شبکه های اجتماعی”.

راست چهره های ممنوع از سیستم عامل های دیگر پیدا کرده اند یک خانه جدید در این برنامه که در آن راست متمایل و یا راست کاربران تمسخر به اصطلاح “مناطق خودمختار” و “فضای امن” در حالی که به طور همزمان reveling در خود را دارند.

در تاسیس 2018, Parler — توصیف خود را به عنوان “بی طرفانه رسانه های اجتماعی با تمرکز بر تجربه کاربر واقعی و تعامل” است که اجازه می دهد تا “آزادی بیان بدون خشونت و بدون سانسور” — تبدیل به یک اتاق اکو برای حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که کمپین غالب یک پلت فرم که در آن محافظه کار و شخصیت های رسانه ای و رسانه های تقویت دستور کار خود دارد.

رئیس جمهور در برنامه (هنوز) اما پسرش اریک تهمت و مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany هستند و همراه با او خواه متحدان مانند Devin Nunes, جیم اردن مت Gaetz و sycophantic صاحب نظران و رسانه های خود را.

تیم مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب سریع به نظر با یک پیام تولید شده استقبال کاربر به Parler با یک تماس به “کمک به ما را در امریکا بزرگ دوباره” با اشتراک به وب سایت این کمپین را و پیام کوتاه مغلوب ساختن پیشی جستن برای مبارزات انتخاباتی به روز رسانی ارسال به یک تلفن همراه.

در پست های Ms McEnany مشترک هنوز هم از فیلم Braveheartنوشته “آزادی!!! من انجام می شود با سانسور” و برافراشته در برابر باراک اوباما و جو بایدن بیش از این “کاملا نفرت درمان” از رئیس جمهور سابق و مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و همچنین به عنوان دره سیلیکون “باتلاق” و “رادیکال چپ و Antifa (یکی در همان)” – که همه آنها “در برابر ما است.”

“اما ما پیروز خواهد شد به عنوان رئیس جمهور تهمت ما را به نظم و قانون و صلح و رفاه!” او گفت:.

او به پیروی از 15 حساب از جمله تهمت کمپین کارکنان ایران و متحدان محافظه کار مفسر دن richard shaw که متعهد به “داشتن libs”. او نزدیک به 1 میلیون پیروان در این پلت فرم.

تنها دولتی دیگر حساب در سایت متعلق به ناسا.

با یک #Twexit افزایش کاربران جدید بر روی پلت فرم ایجاد شده توسط توسعه دهندگان نرم افزار جان Matze و جارد تامپسون برنامه تا به حال حدود 1.5 میلیون روزانه کاربران فعال اواخر ماه گذشته.

پس از دانلود و باز کردن برنامه کاربران خواسته می شود را انتخاب کنید مورد علاقه خود را رنگ از هفت دایره.

Parler می پرسد برای یک آدرس ایمیل و شماره تلفن و رمز عبور قوی دومی ظاهرا موانع برای چندین کاربر که شکایت در مورد نیاز در فروشگاه app اپل به دنبال یک کد امنیتی پازل و یک کد شش رقمی به کاربر ارسال می شود تلفن همراه.

پس از پیوستن به Parler تولید یک پست یا Parley, در مشخصات کاربر که توابع مانند Facebook صفحه و یا توییتر خوراک: “من فقط پیوست Parler! به دنبال به جلو به ملاقات همه در اینجا.”

کاربران در حال استقبال یک “Parler سرایدار” که نظرات این پست: “خوش آمدید به Parler. امیدوارم که شما لذت بردن از خود و آزادی جدید پیدا. از آن لذت ببرید تعامل و لذت بردن است.”

رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی و دیگر مجاز شخصیتهای تولید شده اند مشابه پیام خوش آمدگویی از جمله از Ron Paul, سابق آزادیخواه کنگره جمهوری خواه و نامزد انتخابات ریاست جمهوری.

“من صرف زندگی بزرگسالی من مبارزه برای آزادی و من هیجان زده در مورد این فضای جدید که در آن من می تواند آشکارا به اشتراک گذاری کار من با افراد خاص مانند شما” حساب خود را نوشت. “Parler قبول حق خود را برای بیان افکار خود را.”

کاربران می توانند upvote یا “اکو” پست های دیگر شبیه به retweeting و زیر نظر آنها شبیه به گسترش پست ها در زیر توییت یا on Facebook.

خیلی از این گفتمان بر روی پلت فرم پژواک که در حال حاضر در مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از حق و لنز آن از ایدئولوژیک دودویی – کسانی که به حمایت از تهمت و بی نظم و به طور گسترده تعریف “چپ” که شامل نانسی پلوسی و بیل گیتس به عنوان به خوبی به عنوان “antifa” و زندگی موضوع شدند.

رسانه های اجتماعی شرکت ها را نیمرو در هفته های اخیر به آدرس بیان نفرت و اطلاعات غلط است که باید در سراسر سیستم عامل خود را.

در ماه های اخیر رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی خود شتاب خود را لفاظی علیه سیستم عامل رسانه های اجتماعی به حساب توییتر خود را نقض سیاست شرکت در برابر پست هایی که تحریک خشونت پس از او به اشتراک گذاشته شده “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.

در طول یک دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد در آریزونا در ماه گذشته رئیس جمهور برافراشته در برابر اتهام “جعلی اخبار” اجتماعی, رسانه, سانسور, گفتن جوان جناح راست آمریکایی “شما نمی خواهد سکوت”.

در ماه مه رئیس جمهور با صدور یک فرمان اجرایی “جلوگیری از سانسور آنلاین” و متهم سیستم عامل رسانه های اجتماعی از استناد به “متناقض و غیر منطقی و بی اساس توجیه” به “سانسور” و یا “محدود کردن آمریکایی ها بیان” در حالی که دولت او بود به طور همزمان با هدف قرار دادن مخالفان سیاسی در پایان مقابل این طیف سیاسی.

در ماه ژوئن, توییتر و برچسب مواد کپی رایت در یک الگوی رفتاری است که به نظر می رسد رئیس جمهور خوراک توییتر به عنوان “دستکاری رسانه ها” در حالی که الگوی رفتاری را خالق لوگان طبخ نام Carpe Donktum شد به طور دائم معلق از پلت فرم.

Carpe Donktum در بر داشت یک خانه در Parler به جای.

مانند دروغ گفتن است که به عنوان یک پلت فرم برای یهودستیزی و نفرت دیگر سخنرانی چند تن دیگر معروف ممنوع راست ارقام باید حساب Parler از جمله میلو Yiannopoulos افتخار پسران خالق گاوین McInnes و ضد مسلمان راست توطئه نظریه پرداز لورا Loomer که ممنوع شده است از چندین سیستم عامل را به عنوان به خوبی به عنوان پی پال و GoFundMe است و با استفاده از Parler به ترویج فلوریدا در کنگره انتخاباتی است.

Candace اونز — که یک بار ادعا کرد که “اگر هیتلر فقط می خواستم به آلمان بزرگ و اجرای کارهای خوب خوب خوب” — نیز یک خانه بر روی پلت فرم.

پس از ممنوعیت دائم از توییتر کتی هاپکینز نشان داده است مخاطب در Parler که در آن او انتقاد لیگ برتر بازیکنان برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ماده و سرزنش مسلمانان به صورت سنبله در coronavirus.

صفر پرچین جناح راست سرمایه گذاری و توطئه وبلاگ بود که به طور خلاصه به حالت تعلیق از Facebook و Twitter است که در میان چندین مکرر منابع در Parler اخبار tab است که توابع مشابه به روند tab در توییتر و که در آن کاربران می توانند پیدا کردن لینک به richard shaw گزارش, Washington Examiner, Newstarget, The Federalist, The Daily Caller و Epoch Times, در میان دیگران.

اخیر صفر پرچین تیتر بر روی پلت فرم (“رسانه ها ناشی از ترس از Covid-19 شروع به علت موج دوم اقتصادی شدید وحشت”) آمد و به عنوان بهداشت مقامات و رسانه های خبری پیش بینی بدتر شدن بحران بهداشت عمومی زیر تهاجمی افزایش coronavirus موارد و hospitalisations. اما در Parler کاربران تقاضا کسب و کار و دولت بازگشایی, بیزار,,,, Dr Anthony Fauci, رد کشور تلفات و نشان می دهد که دانشمندان و محققان در حال دروغ گفتن در مورد داده ها.

این نمایش ها نیست منحصر به فرد برای Parler. آنها را می توان در سراسر رسانه های اجتماعی از رئیس جمهور توییتر خوراک های بی شماری به حساب دیگر انجمن ها و دیگر گروه های آنلاین که در آن آنها بیشتر احتمال دارد به تمسخر و یا کشیده به بحث است. برجسته جناح راست مفسران هنوز هم قابل توجه مخاطبان در Facebook و توییتر و به اشتراک گذاری مشابه و یا یکسان پست به Parler.

اما حق را به عقب نشینی و در عین حال یکی دیگر از پلت فرم که در آن کاربران در حال ظاهرا راحت تر حمایت خود را views – بدون اینکه پاسخگو برای خود تعصب – وزن خود را در برابر تماس برای محافظت از حرمت متمم اول قانون اساسی و آزادی بیان تبدیل شدن زمین های حاصلخیز برای تایید تعصب.

خیلی دوست دارم که چگونه توییتر اجازه رئیس جمهور به طور مستقیم به آدرس هواداران خود را بدون gatekeeping از واقعیت-بررسی و زمینه و یا تحلیل عاطفی جذاب و یا با خشونت به هواداران خود Parler تاکنون مطمئن باشید کاربران خواهد شد approvingly با همین تراز وسط قرار دارد.

که متوقف نشده ارتش ضد مغلوب ساختن پیشی جستن دیوهای از پیوستن به پلت فرم و به راحتی “تگ بمب گذاری” دیگر کاربران با ارسال التهابی Parleys با pro-مغلوب ساختن پیشی جستن هشتگهای. Anti-مغلوب ساختن پیشی جستن کاربران نیز رایگان برای پرش به دیگر کاربران بخش نظر که تحت پلت فرم جامعه دستورالعمل – آنها نمی تواند انجام بسیاری برای جلوگیری از.

برنامه دادن سیاست های صرفا هشدار دادن به کاربران برای “جلوگیری از تکرار در بخش نظر دهید”.

Parler جامعه دستورالعمل قبلا ممنوع “خبر جعلی” اما در حال حاضر تنها هشدار می دهند در برابر درخواست تبلیغات یا ارسال “جعلی” مطالب.

این شهر همچنین دارای قوانین علیه افترا (“آیا هدفمند به اشتراک گذاری شایعات در مورد دیگر کاربران/مردم شما می دانید در حال false”) و خشونت است. مردم هستند گفت: استفاده از زبان و یا تصاویری تهدید به آسیب یا این که “ممکن است به صورت نمادین به معنی کسی باید حمله کردند و یا کشته شدند”.

“استفاده از کلمات خود را به بیان نظرات خود را بدون استفاده از خشونت” دستورالعمل دولت است.

با وجود نقطه فروش آن به عنوان یک پناهگاه به صورت رایگان سخنرانی Parler تجارب همان نوع محتوا اعتدال مسائل است که باید bugged سیستم عامل های دیگر و خود کاربر سیاست ها و اظهارات مدیر عامل آن در تضاد با “آزادی بیان” این تبلیغ.

آقای Matze ادعا کرده در مصاحبه ای با CNBC که اگر شما می توانید آن را می گویند در خیابان های نیویورک شما می توانید آن را می گویند در Parler. در همان مصاحبه گفت: “شما نمی توانید دادن مردم بخش نظر نامربوط با محتوا.”

در یک پست در Parler او بعد از آن افزود: “اگر همیشه در شک و تردید را از خود بپرسید اگر شما می گویند آن را در خیابان های نیویورک و یا تلویزیون ملی.”

“ما نمی خواهد اجازه می دهد تا شما را به دادن دیگر مردم در تلاش برای صحبت با نظرات نامربوط مانند” F*** شما در هر نظر. این احمقانه است. این بی معنی است. رشد” او گفت:.

مستهجن نیز ممنوع است گفت: “مهم نیست که چه ، کجا ، چه زمانی و در چه عرصه.”

دستورالعمل بر روی پلت فرم گفت: این شرکت با هدف “حمایت از حقوق آزادی بیان با توجه به قانون اساسی ایالات متحده”.

اما آن را نمی خواهید محتوای آن را به پس “زشت و ناپسند است که آن را تضعیف می کند هدف اصلی از Parler به عنوان یک پلت فرم برای معنی دار بحث”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>