ما تنها نیاز به در نظر گرفتن سابقه تاریخی برای دیدن آنچه که در آینده ممکن است نگه دارید برای شاهزاده هری و Meghan Markle

تیوی 9 جولای علائم 100 روز پس از شاهزاده هری و Meghan Markle ایستاده بود به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی. استراحت که شد به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان ‘Megxit’ مشخص شده یک فصل جدید در تاریخ سلطنت. اما آنچه می تواند ما انتظار داریم که برای دیدن از این زوج در حال حاضر آنها عامل توسط خود ؟ [این مقاله در اصل منتشر شد در ماه مارس سال 2020].

تحت شرایط عادی نیز دارد و می تواند منافع قابل توجهی را به عنوان دوک و دوشس ساسکس گام پایین به عنوان ارشد خانواده سلطنتی’. اما با Covid-19 همه گیر مواج در سراسر جهان فعالیت های Sussexes بسیار پایین در اخبار مقیاس.

پینگ یا دو بر روی اپل نشان داد که Meghan Markle تا به حال ساخته شده است اولین تاخت و تاز کردن به هنرهای نمایشی ثبت شده داشتن یک صدای بیش از دیزنی فیل مستند (ساخته شده در پاییز بنابراین قبل از آنها اعلام کرد که آزادی طرح) زیرپا درآمد حاصل از فیل بدون مرز حفاظت از منابع طبیعی یک گروه اختصاص داده شده به حفاظت از فیل ها از شکارچیان. زن و شوهر نهایی Instagram پست در ساسکس سلطنتی حساب دریافت چند اشاره.

به جای این اخبار به ما نشان داد بریتانیا نشان دادن همبستگی خود را به فشار کار از بیمه خدمات درمانی با آمدن به درب خانه خود در حال ظهور بر روی بالکن و یا حتی باز کردن ویندوز و تمام کف زدن هماهنگ; یک حرکت ژست پشتیبانی می کند. ما شاهد صحنه های از سراسر انگلستان و پس از آن ما دیدیم که چگونه خانواده سلطنتی اضافه شده پشتیبانی خود را. Three little children, George, Charlotte و لویی در Sandringham, کف برای همه آنها ارزش; ما شاهد پرنس چارلز (اطمینان بالا و در مورد لباس پوشیدن با وجود خود و سپس عفونت) و Camilla از اتاق های جداگانه در Birkhall; و پس از آن دیگر ایالات خانواده – Wessexes در بگشت و از آن کاهش یافت و به پرنس ادوارد برای تشکر از کارگران داوطلب در آرام و اندازه گیری پیام.

پس از آن بود که شاهزاده هری ؟ نه چندان سازمان ملل متحد در سال های اخیر او می شده اند و یک صدا که ما با خوشحالی می پذیریم که گوش. او تا به حال به دست آورده احترام نظامی راه اندازی این رقابت ها و در سفر مشترک المنافع. ما فرض او را در جزیره ونکوور در یک اسکله عمارت ” با همسر و پسرش, اما روز جمعه گزارش شد که آنها تا به حال سمت چپ کشورهای مشترک المنافع کشور آشکارا در یک هواپیمای جت خصوصی و اقامت در هالیوود در برخی از عجله قبل از اینکه رئیس جمهور تهمت بسته مرزها به منظور نزدیکتر تولید و روابط عمومی مردم به عنوان برخی تصور کرده اند. Meghan را Doria Ragland همچنین زندگی در لا ،

آن را تنها می تواند تصور آنچه شاهزاده هری احساس است در این روز 31 مارس سال 2020 رسمی اگر در حال حاضر تنها نمادین بعد از پله پایین. او nonagenarian پدربزرگ و مادربزرگ در انزوا در ویندزور و پدرش را به تازگی از بهبود خفیف تقلا coronavirus. بخش بزرگی از او بدون شک احساس که او باید در انگلستان با خانواده اش. سفر امکان پذیر نیست در این زمان دشوار است.

این زمان فوق العاده ای قطعا مجموعه صحنه را برای چه اولین 365 روز در خارج از زندگی سلطنتی را نگه دارید برای Sussexes.

سابقه تاریخی ندارد رنگ دلگرم کننده تصویر. دوک ویندسور میره دور از بریتانیا پس از کناره گیری در دسامبر سال 1936. او فکر کرد که او تا به حال انجام محترم چیزی که دلیل آن تا به حال ساخته شده است روشن توسط خود دولت در بریتانیا و سپس امپراتوری که ازدواج با والیس سیمپسون غیر قابل قبول بود. او ممکن است فکر او می تواند بازگشت در حال حاضر و دوباره اختراع خود را به عنوان یک برادر کوچکتر شاه, زندگی در قلعه کوشک با همسر جدید خود را. او به شدت دست کم گرفت چگونه اجازه دهید مردم احساس می شود. این Windsors در بر داشت خود را به طور موثر در تبعید برای بعد از 35 سال. و او بود که تا به حال در هر ساعت از هر روز نقشه برداری برای او به عنوان شاهزاده ولز بود و به معنای واقعی کلمه هیچ چیز را انجام دهد. احزاب سفر دور از گلف و نوشتن لیست از سهام و سهام اشغال دوک روز.

(گتی)

شاهزاده ولز در ادامه به انجام تعهدات سلطنتی طبیعت پس از جدایی و طلاق, اما برای تعطیلات او تا حد زیادی رد استقرار و به پایان رسید تا با تکیه بر غنی میلیونرهای مانند Fayed خانواده بود که هواپیمای شخصی و یک قایق بادبانی در نهایت با نتایج غم انگیز. دوشس یورک انجام برخی از امور خیریه بلکه درگیر خودش تجاری در تلاش نه همه آنها موفق بود.

شاهزاده هری می تواند کمک بسیار بیشتری در بریتانیا و در این سیستم به جای صدور بیانیه که چگونه برای زنده ماندن pandemic: “برای همه ما بهترین راه ما می توانیم حمایت از سلامت کارگران است به مطمئن شوید که ما کار خود را هر سخت تر با گسترش این بیماری بیشتر است.”

در این مرحله به نظر می رسد و نه علاقه به حدس و گمان به عنوان به آنچه که در آینده نگه می دارد برای Sussexes در حال حاضر است که آنها را به خارج درخواست خود را به استفاده از ساسکس برند سلطنتی (هر چند در زمان انتشار آن هنوز هم در حال استفاده است). آینده به نظر می رسد ناراحت کننده است. آن را آسان تر است برای نام تجاری یک مقاله واقعی. زمانی که او عضو فعال خانواده سلطنتی او اغلب می تواند دیده می شود در پر زرق و برق, یونیفرم, ریش منظمی کمرنگ پوشیدن مدال به دست آورده و aiguillettes اما آنچه آنها به نام تجاری در حال حاضر یک مرد خسته با یک نه ریش پر پشت و پشمالو کلاه پله کردن یک هواپیما ؟ مطمئنا کسانی که به پرداخت مبالغ زیادی خواهید مقاله واقعی و اگر او دیگر بخشی از سلطنتی تیم او به زودی از دست می دهد و خود را به نقطه و یا در هر چشم انداز خود را از بازار کاهش است.

از نظر تامین مالی خود را به شیوه زندگی بسیاری از سوالات بدون جواب باقی می ماند. چه زن و شوهر انجام دهید ؟ و چه می کنند ؟ اگر مبالغ زیادی از پول پرداخت شده به آنها را پس از آن بسیار خواهد بود انتظار می رود در بازگشت. هالیوود مدیران باید درمان شود ستاره ها در مجموعه ای از فیلم های, نه به ذکر است اضافی که ممکن است به عنوان به خوبی می شود گاو راه آنها در حال جمع کردن در مورد. شاهزاده هری به حسن نیت ارائه میدهد از دیپلمات ها و مقامات دولتی ممکن است پیدا کردن که او به خوبی درمان می شود.

یک تفاوت وجود دارد از کار برای این کشور و کشورهای مشترک المنافع به عنوان مخالف به Sussexes کار خود را. آن است که غیر ممکن است به تصور یک وضعیت که در آن شاهزاده هری را می پذیرد مقدار زیادی از پول و سپس در می یابد خود را به انجام کارهایی که با او بسیار ناراحت کننده است. او به راحتی می تواند در نهایت به دنبال به عنوان ساده لوحانه به عنوان پیتر فیلیپس را به شیر تبلیغات. حرکت اشتباه پایین تر میاره.

این زوج اعلام کرده است که آنها نمی خواهید به یک بار در بریتانیا پرداخت کننده مالیات و احتمالا آنها نخواهد بود. اما چه کسی خواهد پرداخت برای هزینه های زیادی پرداخت مانند امنیت خود را باقی می ماند یک سوال باز است. این کانادایی ها بودند shying از این مسئولیت و جای تعجب نیست که رئیس جمهور تهمت کاهش یافته است را به این در. دوشس ساخته شده او را ديد او را به خوبی به اطلاع عموم قبل از ازدواج است. و نه او قدردانی اظهارات شاهزاده هری به تلفن کردن pranksters ولادیمیر Kuznetsov و آلکسی Stolyarov تظاهر به گرتا Thunberg و پدرش. در سال آینده امنیت می تواند ثابت کند بسیار گران است و احتمالا زمانی که معاملات زده بودن این عوامل را می خواهید که طرف از زندگی کفش شاخدار به معامله.

در حال حاضر ما شواهد بسیار کمی در راه سازنده و پرداخت کار و یا خیریه شرکت. دوک و دوشس در فرایند ایجاد یک جدید نه برای سود سازمان است که می تواند “بهترین پشتیبانی خود را جهانی خیریه مبارزات انتخاباتی و کار بشردوستانه” اما هنوز اطلاعات بیشتر به اشتراک گذاشته شده در برنامه و یا چگونه به سرعت آنها را به ثمر می آیند. اما متاسفانه بدون شک به خوبی معنای برنامه همچنین می تواند محو اهمیتی در این زمان بین المللی بحران.

تا چه حد Sussexes می تواند به حفظ و حمایت خود را از موجود سلطنتی موسسات خیریه و patronages از دور نیز تا حدودی باز سوال. کاپیتان عمومی سلطنتی تفنگداران دریایی است که نمی تواند مقدار استفاده از آنها را اگر او در لوس آنجلس است.

زن و شوهر ممکن است به خوبی باید امیدوار بود چنین ارقام جهانی که هر چیزی که آنها را جلب توجه و حمایت از, اما این امر می شده اند خیلی بیشتر موثر بودند بخشی از یک تلاش به خصوص در زمان بحران جهانی. ملکه تا به حال بیشتر یا کمتر دست آنها مشترک المنافع را به کار با هر دو آنها به نظر می رسید عمیقا متعهد به آن, اما, دوباره, تلاش های خود شده اند موثر تر اگر آنها متحد مشترک المنافع برای خود خوب است و نه برای خود جاه طلبی های جهانی.

یکی از چیزهایی که هری گفت: او می خواست برای جلوگیری از در حال دور شدن بود توجه رسانه ها – اما این بعید است که اتفاق می افتد تا حدی از آنچه آنها انجام و در سال آینده نیاز به رسانه ارتقاء. خانواده سلطنتی را به خوبی ممکن است احساس رسانه سرزده در بریتانیا اما بدون قابل توجهی در حفاظت از آنها باید حداقل نه حفظ حریم خصوصی و زندگی در – بگو – Frogmore کلبه احاطه شده توسط بالا نرده های چوبی و با گسترده امنیتی بلردس پشت نرده پیاده روی طولانی و سیستم های قوی مانند کاخ باکینگهام برق – که به راحتی می تواند به نجات شاهزاده هری از Thunberg-pranksters – من که از ترس مطبوعات آمریکا کمتر از یک respecter حفظ حریم خصوصی از هر چیزی که او را تجربه کرده است به تاریخ.

بسیاری از سوالات دیگر در مورد سال آینده بدون جواب باقی می ماند و می تواند اما حدس و گمان است. برای مثال چگونه اغلب آنها بازگشت به انگلستان? آن پیشنهاد شد که ملکه دعوت کرده بود که Sussexes برای Balmoral برای تعطیلات تابستان. او شده است سخاوتمندانه در بیانیه های عمومی در مورد تصمیمات گرفته اند اما با پیش بینی نشده مشکلات جهانی معلوم نیست که خانواده را بعد از بازگشت به انگلستان است.

در کشورهای مشترک المنافع رعایت در سال 2018 این که هنوز مجرد دوک و دوشس ساسکس بودند تماما در تفاهم گرفتن همه چیز را در یک تقریبا الکتریکی اتصال فلاش بین آنها است. در همان خدمات در سال 2019 شاهزاده هری نگاه ناراحت و پس از رؤیت او را تنها تقویت این دیدگاه است. او نگاه به عنوان اگر او متوجه آنچه که او تا به حال گرفته شده است. در آن صورت ممکن است به خواندن یک اشاره از خشم و لجاجت و صورت-صرفه جویی در حل و فصل.

2020 آغاز شده است به خوبی برای Sussexes و اگر سه ماه پر سر و صدا هستند و چیزی به توسط پیشبینی بیهوده است. امیدوارم هری پاتر و شاهزاده خواهد آمد خانه یک روز و استقبال با سخاوت و درک. ما دیده می شود آنچه که او می تواند رسیدن به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید