مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

واتفورد رئیس نایجل پیرسون دستور داده تا بازیکنان خود را برای جستن به عقب به سرعت پس از آنها “فرصت از دست رفته” به همه اما امن لیگ برتر بقا.

اورلئانز می رفته اند شش امتیاز از منطقه سقوط با دو بازی به بازی اگر آنها برنده شده بود در لندن / ورزشگاه: اما آنها دچار آسیب 3-1 شکست در برابر وست هام.

پیرسون سمت ازمایش کرده 3-0 به خود سقوط رقبا در شکستن و تروی Deeney هدف اولیه در نیمه دوم موفق به جرقه گشت.

شکست برگ واتفورد سه امتیاز بالا پایین سه با بازی در برابر منچستر سیتی و آرسنال آمده است.

“ما از دست رفته فرصت” پیرسون گفت. “ما انجام نشده است و آنچه که ما صحبت در مورد انجام و یا در نگاه و این یک وضعیت دشوار.

“ما باید برای رفتن و کاملا مطمئن شوید که ما به گزاف گویی در دو بازی گذشته در حال حاضر آن را نسبتا ساده است. بازیکنان و کارکنان در این ها با هم, بنابراین من نمی تواند به ویژه در سطح فردی بیش از حد مهم است.

“بازیکنان می دانیم خود را ما اجازه دهید یک فرصت ما می گذرند. هر دو طرف رفت و این بازی با یک شانس بزرگ تقریبا به طور قطع تامین ایمنی و آنچه که ما انجام داده ایم در یک املا در نیمه اول این است که اجازه دهید که وضعیت رفتن و است که واقعا آزار دهنده است.”

پیروزی منتقل West Ham شش امتیاز و 12 اهداف بالاتر از منطقه سقوط با دو بازی به بازی. خود را در نیمه اول با گل آمد از در-فرم Michail آنتونیو ژانویه وام امضای توماس Soucek و فارغ التحصیل آکادمی نظامی برنج.

واتفورد کاپیتان Troy Deeney کشیده یک برابر وست هام اما طرف او هنوز هم کاهش یافت و به یک شکست (استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

چک, هافبک Soucek به ثمر رساند تا سه گل در پنج بازی و کشیده شده است مقایسه با لیونل مسی – بازیکن چکش رئیس دیوید مویس امضا برای اورتون و منچستر یونایتد در اوایل در حرفه خود.

مویس بستری Soucek به یاد او “کمی” از بلژیک بین المللی و افزود: “او جوان است و او در حال رفتن به بهبود است. من می توانید ببینید که در آن شما می رسم مقایسه به دلیل قد و قامت.

“هنگامی که ما در آمد در ژانویه ما نیاز به اضافه کردن انرژی فیزیکی ما آمار فقیر بودند و ما نیاز به اضافه کردن برخی از پاها – به طوری که ما اولویت را امتحان کنید و چیز دیگری است.

“خوشبختانه ما توماس زیرا نه تنها او به ما انرژی فیزیکی اما او یک گلزن رکورد – حتی به دنبال در لیگ قهرمانان اروپا رکورد با پنیر پراگ.

“شما باید بگویم که او به ثمر رساند یک هدف خوب امشب قدیمی از مد افتاده از مرکز رو به جلو میپره. او کردم ما دو یا سه در حال حاضر یک بازگشت خوب برای کسی که فقط برای آمدن به لیگ برتر است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im