Watchmen: Regina King در مورد اینکه آیا او می خواهم به بازگشت برای فصل دو

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Regina King به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی در مورد اینکه آیا او می خواهم در نظر گرفتن بازگشت برای فصل دو تن از نگهبانانباید نشان می دهد دریافت فصل دوم.

این بازیگر خطاب به ریس ویترسپون در یک چت تصویری برای انواع.

مراقبان خالق Damon Lindelof در ابتدا در ظاهر به رد این ایده از یک پتانسیل فصل دوم برای خوب است.

از آن پس او پیشنهاد کرده است که او می تواند به نفع از HBO نشان می دهد بیشتر قسمت – جدید showrunner در راس.

در طول چت ویترسپون خواسته پادشاه که به تصویر می کشد آنجلا Abar/خواهر شب در این سری که آیا او می خواهم به بازگشت برای فصل دوم.

“شما می دانید من نمی دانم” پادشاه گفت:.

“راستش من احساس می کنم فکر می کنم HBO می خواهم آن را در یک ضربان قلب اما اگر Damon Lindelof نمی بینم یک نقطه ورود برای فصل دو – من فکر می کنم که امکانات نامحدود هستند اما من احساس می کنم که اگر دیمون نمی کند آن را ببینید و سپس آن را برای رفتن به یک هیچ برای من است.”

ماه گذشته Lindelof گفت: Comicbook.com او مایل به عبور این مشعل باید شخص دیگری می خواهید به نگاهی بر چالش از فصل دوم.

“من واقعا فکر می کنم که وجود دارد باید بیشتر مراقبان و به زودی. من فقط فکر نمی کنم که من باید آن را انجام می دهند مگر اینکه من مانند ” من می دانم که دقیقا چگونه به انجام,” او گفت: این سایت.

Lindelof افزود: “من به تسهیل و آغوش و همه چیز را در قدرت من برای فعال کردن دیگران به جلو آمده و نشان می دهد خود را در مراقبان.”

نگهبانان‘s فصل اول منتشر شد در سال 2019 در HBO در آمریکا و در آسمان اقیانوس اطلس و در حال حاضر تلویزیون در انگلستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>