در مارس 15, SpaceX ایستاده بود پایین از راه اندازی آن تلاش Starlink ماهواره ها (از طریق SpaceX/یوتیوب)

SpaceX در یکشنبه scrubbed راه اندازی 60 جدید Starlink ماهواره در آخرین لحظه—با توجه به قدرت موتور و موضوع را با ماموریت فالکون 9 موشک.

پردازنده کامپیوتر باعث سقط جنین قبل از یک برنامه ریزی 9:22 صبح ET پرتاب, پس از تشخیص موضوع را با یکی از آن نه مرلین 1D موتورهای.

حتی شمارش معکوس گوینده شگفت زده شد.

با حدود یک دقیقه برای رفتن فالکون 9 پرواز کامپیوتر در زمان کنترل از راه اندازی روش.

در T-10 ثانیه یک انسان لوله ها در زیر ساعت آن را به عنوان قطره: 10 نه هشت هفت شش پنج چهار سه دو یک صفر … پرتاب!

لحظاتی بعد به عنوان دوربین با تمرکز بر این هنوز هم پایه موشک به وضوح دلسرد مفسر می افزاید: “بی اعتنایی. ما یک سقط جنین است.”

“ایستاده امروز” SpaceX توییتی بیش از آخر هفته. “استاندارد خودرو-سقط جنین باعث به علت خارج-از-خانواده داده ها در طول قدرت موتور را بررسی کنید.”

پس از حدود دو دقیقه از تماشای دود روشن در اطراف فالکون 9 در یوتیوب livestream (بالا) توزیع سرپرست مایکل اندروز به نظر می رسد با اطلاعات بیشتر.

“همانطور که شما فقط شنیده … ما تا به حال یک بیماری با توجه به قدرت موتور که باعث شد ما به سقط های امروز راه اندازی” او توضیح داد. “به خاطر داشته باشید: هدف از شمارش معکوس است که به ما کمک گرفتن مسائل بالقوه قبل از پرواز. وجود دارد یک هزار راه اندازی می تواند به اشتباه و تنها یکی از راه های آن را می توانید در سمت راست بروید.

“با توجه به این که ما بیش از حد محتاط در زمین و اگر تیم یا وسیله نقلیه دیدن هر چیزی است که فقط به نظر می رسد حتی کمی ما را متوقف کند, شمارش معکوس” با توجه به اندروز. “به طور کلی این خودرو به نظر می رسد در سلامت خوب است. اما که به پایان خواهد رسید و ما راه اندازی تلاش برای امروز.”

این شرکت اعلام خواهد شد بعد از آن تاریخ راه اندازی فرصت “پس از تایید در این محدوده است.”

بیشتر در Geek.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im