زنبور شبکه نقد و بررسی: Penélope Cruz سربی در کوبا تریلر سیاسی

Dir: Olivier Assayas. بازیگران: Penélope Cruz, Édgar Ramírez, Gael García Bernal, Ana de Armas, Wagner Moura. 15 cert, 123 دقیقه.

زنبور شبکهیک تریلر سیاسی در مورد کوبا جاسوسی به پایان می رسد با یک استاد در بیان از Penélope Cruz. صورت دیوار و آرام و با اشک اسلاید خیلی خفیف بین خوانش از عشق و از دست دادن. یک لبخند می آید برای اولین بار و سپس خفه هق هق. او را به انجام بهترین خود را به قوی برای کودکان, اما ما در حال تماشای یک زن در مواجهه با عمق یک قربانی بود که خود او انتخاب کرده است.

کروز نقش اولگا گونزالس که شوهرش رنه (Édgar Ramírez) بدون اخطار پشت سر خانواده اش و فرار از کوبا به میامی در سال 1990. او خودش را اعلام پناهنده. چه اولگا نمی داند این است که او بخشی از زنبور شبکه یک گروهی از دولت بودجه جاسوس که نفوذ کرده اند ضد کاسترو گروه های در تبعید در جامعه امریکا است. به زودی آنها متوجه می شوند که برادران برای نجات انسانی سازمان است که کمک می کند تا پناهندگان را خطرناک عبور کرده است لینک کلیک کنید برای تجارت مواد مخدر و به یک سری از بمب گذاری از هاوانا هتل ها. هدف این است که برای اخلال در تجارت گردشگری و مخزن کوبا اقتصاد فلج حکومت کاسترو.

رنه بعد پیوست و در راه توسط خلبان Juan Pablo رقو (Wagner Moura, star of Netflix بکشد Narcos). در میامی آنها با همکار تبعید آنا Magarita مارتینز (Ana de Armas) که به تازگی موفق به فرار از یک رابطه خشونت آمیز. او می افتد برای رقو فیلم ستاره به نظر می رسد اما او رولکس و $2,000 مناسب هستند اثبات او پنهان کردن چیزی از او. هنگامی که او تلاش می کند به سوال آن را پس از آن تهدید به قطع بیش از سر خود را مانند یک خنجر. و به این ترتیب این دو زن آنا و اولگا مجبور به حمل یک بار که ماهیت واقعی آنها نمی توانند حتی ضروری است.

مدیر Olivier Assayas ارائه می دهد یک تریلر سیاسی است که غنی در جزئیات بلکه در درجه اول سرمایه گذاری در انسان هزینه. این دقیقا همان چیزی است که باید انتظار داشت از این کارگردان فرانسوی که کار گذشته – از جمله 2012 چیزی در هوا و 2016 را خریدار شخصی – نشان داده است یک همدلی عمیق برای کسانی که احساس طرد از سوی جامعه. پارانویا فیلتر شده است در اینجا از طریق این فیلم شخصیت زن – آنها ممکن است تمرکز مرکزی طرح, اما شما همیشه آگاه از روح خود را بی سر و صدا پژمرده دور برگشت به صفحه اصلی.

مردان, در ضمن سفارشات خود را با وظیفه شناس هیبت. گنزالز و رقو پاسخ به خراردو هرناندز (Gael García Bernal) را منصوب سر دسته – مناسب استرن grizzled حضور. زنبور شبکه اقتباس از فرناندو Morais را آخرین سربازان از جنگ سرد: داستان کوبا پنج; Assayas فیلم تصادفا وقتی که می آید به رسم چنین گسترده و پیچیده تاریخ است. رویکرد خود را به نظر می رسد به نفع درمان حوادث منحصر به فرد به عنوان snatches از حافظه است. در هر زمان روی صفحه نمایش محو به سیاه و سفید (همانطور که تمایل به انجام آن) ما می دانیم که هرگز کاملا از کجا و هنگامی که در روایت ما خواهید بود کاهش یافته است به آینده. می توان آن را گیج کننده در زمان.

ساخته شده با همکاری کامل از کوبا مقامات Assayas فیلم زیاده در زرق و برق دار رنگارنگ سند چشم انداز از گرما پخته خیابان های هاوانا. در عین حال هر چند او همیشه در قلب یک انقلابی کارگردان است که مراقب باشید در اینجا خود را به نگه داشتن تن و حتی مستند مانند. زنبور شبکه ممکن است با دقت در سند و چه از لحاظ سیاسی در خطر است, اما آن نگرانی واقعی دروغ با کسانی که آماده به غیر ممکن فداکاری – عشق یا کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید