Washington Redskins تایید نام جدید

واشنگتن NFL تیم را تایید کرد که آنها خود را به "واشنگتن تیم فوتبال" موثر بلافاصله. نام نهایی است تغییر نام و ی

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

واشنگتن NFL تیم را تایید کرد که آنها خود را به "واشنگتن تیم فوتبال" موثر بلافاصله.

نام نهایی است تغییر نام و یا تغییر علامت تجاری برای این تیم اما از آن استفاده خواهد شد در حال حرکت رو به جلو در انتظار تصویب یک نام جدید در آینده است.

NFL حق رای دادن در حال بازنشستگی ردسکینز نام و قصد حذف این نام از تمام دیجیتال و فضای فیزیکی در ارتباط با این تیم است.

گروه های بومی آمریکا به مدت طولانی استدلال کرد که هر دو نام تیم ها و آرم اصلی هستند نژادپرستانه با پشتیبانی از تغییر افزایش در کنار سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پس از مرگ جورج فلوید.

NFL سمت خود را تغییر رسانه های اجتماعی دستگیره در پنجشنبه تعویض @WashingtonNFL در حالی که "redskins.com" حذف شد از حساب زیستی.

واشنگتن پرده برداری جدید خود را با نام تیم (WashingtonNFL)

یک تیم بیانیه را بخوانید: "برای به روز رسانی با نام تجاری وضوح و ثبات از اهداف ما خودمان تماس "واشنگتن تیم فوتبال" در انتظار تصویب نام جدید ما. ردسکینز نام و نشان خواهد بود رسما بازنشسته با شروع سال 2020 فصل است. ما را تشویق طرفداران و رسانه ها و همه احزاب دیگر به استفاده از "واشنگتن تیم فوتبال" بلافاصله.

"تصمیم به استفاده از "واشنگتن تیم فوتبال" برای این فصل اجازه می دهد تا حق رای دادن توانایی به انجام در عمق برندسازی فرایند به درستی عبارتند از, بازیکن, فارغ التحصیلان, فن, جامعه و حامی ورودی. به تاریخ ما خوشحال شده است برای دیدن بسیاری از مردم رو به جلو قرار دادن بینایی خود را از آنچه نام جدید و طراحی باید در کانال های رسانه های اجتماعی و به ما نگاه رو به جلو به از جمله انتقادات و پیشنهادات خود را به این روند پیشرفت.

"شروع فردا و بیش از 50 روز آینده ما را به آغاز روند بازنشستگی تمام Redskins نام تجاری از تیم خواص آیا توان FedExField, Redskins پارک دیگر فیزیکی و دیجیتال فضاهای. ما امیدواریم که برای تکمیل این فرایند کامل توسط تیم خانه, درب بازکن, در برابر فیلادلفیا ایگلز در سپتامبر 13."

بازیکنان Ryan Kerrigan, جاناتان آلن, Landon کالینز, Dwayne هاسکینس, Ryan Kerrigan, Daron پین و تعقیب جوان استفاده شده است برای نمایش یکنواخت مفاهیم تنها با "واشنگتن" در مقابل نیوجرسی.

جدید کلاه نمی خواهد از ویژگی های سابق 'Redskins' آرم به جای هر بازیکن شماره نمایش داده خواهد شد در سمت.

با وجود این نام تغییر طرح رنگ از این تیم تغییر نخواهد کرد هر چند با کبود و طلا اولیه رنگ برای خانه ،

رایان Kerrigan نمایش جدید واشنگتن فوتبال تیم و کلاه (WashingtonNFL)

طراحی جدید در کنار نام جدید خواهد شد در حال حاضر برای اولین بار در هفته 1 در برابر بخشی رقبای Philadelphia Eagles.

تیم پوشاک باقی خواهد ماند برای سال 2020 فصل هر چند مداوم بازخورد از بازیکنان, فارغ التحصیلان, طرفداران و حامیان و جامعه کمک خواهد کرد به آینده نام تیم.

وجود دارد همچنین در نظر دارد به رول رسمی کالا در روزهای آینده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن